Slobodan Cvetanovic

· 7 · 4767
*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Slobodan Cvetanovic
« послато: септембар 19, 2010, 09:38:59 поподне »
Da li neko moze da mi kaze kakav je profesor Slobodan Cvetanovic i docent Igor?
Mislim da su ga bankari imali iz Makroekonomije ili tako nesto...

*

abvg88

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Slobodan Cvetanovic
« Одговор #1 послато: септембар 20, 2010, 10:03:20 пре подне »
Po meni su OK. Traze znanje, ali su maksimalno korektni. Ja sam i kod jednog i kod drugog na kolokvijumu dobio 10 i na ispitu 10.

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Slobodan Cvetanovic
« Одговор #2 послато: септембар 20, 2010, 11:05:26 пре подне »
Jos neki komentar?:)

*

Miljana

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Slobodan Cvetanovic
« Одговор #3 послато: септембар 20, 2010, 12:10:36 поподне »
Zaista su korektni..ja sam polagala teoriju i politiku privr. razvoja,ispitivao me Igor,polozila sam iz prvog puta,lepo je odgovorio kolega,ako imas znanje,korektni su,ne potpituju mnogo.

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Slobodan Cvetanovic
« Одговор #4 послато: септембар 20, 2010, 12:46:07 поподне »
I ja delim vase misljenje,obojica su jako korektni...Mogu ti samo reci da se prica da Cvetanovic manje trazi nego Igor,ali mi se opet cini da je Igor pravedniji kod ocenjivanja...Sto se same makroekonomije tice,meni licno predavanja nisu nista znacila,dok vezbe  dosta znace....,i kolokvijumi zaista olakasaju polaganje ispita!

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Slobodan Cvetanovic
« Одговор #5 послато: септембар 20, 2010, 01:48:39 поподне »
Miljana,kakav je taj predmet "Teorija i politika privrednog razvoja". jel mozes da mi kazes da li je slican resursima,da li ima puno grafikona itd?

*

Miljana

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Slobodan Cvetanovic
« Одговор #6 послато: септембар 20, 2010, 09:50:55 поподне »
Da,ima puno grafikona,i profesor je bas insistiao na njima...oni nisu problem koliko modeli ,koji su malo apstraktni..ipak moze da se spremi za dvadesetak dana,toliko je meni trebalo.Ne mogu da napravim poredjenje sa resursima,jer nemam taj ispit.Generalno,bitno je da se uci sa razumevanjem,tada si uvek siguran u sebe i ne moze profesor da te zbuni,to je moja deviza za sve,pa i za ovaj ispit.