Uslov za cetvrtu godinu (stari program)

· 25 · 11327
*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #15 послато: септембар 24, 2010, 12:19:44 поподне »
bili smo danas do fakulteta, potpisivali smo se. ima oko 125 potpisa. ako se neko nije potpisao neka posalje podatke (ime, prezime, broj indexa, JMBG, broj telefona) na moj mail: morrticcia@hotmail.com, pa cu ja da ih prosledim studentu prodekanu. juce sam ga zvala i rekao mi je da SAEF ima vec spremljen zahtev, s tim sto se taj zahtev podnosi 5og, 6og oktobra, tj. kad se zavrsi oktobar1.
i ako neko zna i studente 3e godine koji imaju uslov za 4u neka i njima kaze - the more the merrior in any case  :)
mora se aktiviramo! cak i tad sve zavisi od dobre volje profesora, a student prodekan mi je rekao da je 5o% profesora izricito protiv toga. sve u svemu, sanse su nam 5o-5o...

eto, to je sto se tice poslednjih informacija na zadatu temu

*

okica

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #16 послато: септембар 25, 2010, 06:35:29 поподне »
nadam se da ce odobriti da prenesemo jedan ispit i bas me je iznenadilo ovo sa profesorima da je polovina njih protiv toga, znaci strasno.
Nista, ostaje nam samo da cekamo odluku...

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #17 послато: септембар 26, 2010, 05:29:38 поподне »
Nadamo se svi...

Squirrel, sta ja to cujem da se ta praxa, prenos jednog ispita iz druge godine u cetvrtu, praktikuje minimum poslednjih osam godina?! da su tad masovno prenosili ekonomiku preduzeca II zbog zahtevnog profesora i lose napisane knjige

Zbog cega sva ova fama sad?!

*

@marija@

  • *
  • Поруке: 31
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #18 послато: октобар 04, 2010, 08:05:11 поподне »
ljudi ima li nesto novo sa danasnje sednice??? 

*

okica

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #19 послато: октобар 05, 2010, 07:16:42 поподне »
i mene to isto zanima, zna li neko nesto? Vidim da je saef bio aktivan, da li su uspeli da izvuku nesto?

*

okica

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #20 послато: октобар 05, 2010, 08:26:31 поподне »
Zna li neko da mi kaze kad je upis za nas po starom programu, nema nikakvo obavestenje? Da li je i za nas do 10. oktobra kao za bolonjce?

*

lik

  • *
  • Поруке: 10
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #21 послато: октобар 06, 2010, 02:11:32 поподне »
Pa imas na njihovom sajtu saefa da su svi zahtevi prihvaceni. Za cetvrtu po starom bi trebao biti bezuslovan upis godine. Ceka se da to bude i formalno potvrdjeno

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #22 послато: октобар 06, 2010, 03:21:32 поподне »
u petak je sednica na kojoj ce da se odluci o bezuslovnoj godini za nas po starom. sad treba i vecina iz nastavnickog veca.
ceo dan visim na fixni, zvali su me svi zivi i zvala sam sve redom  :)
sve u svemu, trebalo bi da bude. i molim vas, ko nije iso da se potpise, neka ode to da uradi, cak i ako ovi iz saefa kazu da nema potrebe za tim.
nebojsa iz matematike kaze da prilozimo i peticiju uz zahtev. ja cu sutra do faxa opet i do nebojse cu da odem. bas me iznenadio koliko se iscimao za nas po starom, svaka cast!
sve u svemu, trebalo bi da bude, u petak je ta cuvena sednica od 12do1 pa cemo tad da znamo i zvanicno...

*

okica

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #23 послато: октобар 06, 2010, 04:20:20 поподне »
ja se nisam potpisala, a htela bih ali nisam u Nisu? Da li postoji mogucnost da se potpise neko umesto mene da mu dam podatke? Stvarno bi bilo super da odobre bezuslovan upis, svima bi to mnogo znacilo.

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Uslov za cetvrtu godinu (stari program)
« Одговор #24 послато: октобар 06, 2010, 11:25:02 поподне »
ja se nisam potpisala, a htela bih ali nisam u Nisu? Da li postoji mogucnost da se potpise neko umesto mene da mu dam podatke? Stvarno bi bilo super da odobre bezuslovan upis, svima bi to mnogo znacilo.
pa sto mi nisi poslala? bila sam ostavila mail i na ovom forumu i na saefovom. vec sam odstampala podatke i nosim ih sutra. ajde posalji mi ili na mail: morrticcia@hotmail.com ili na mobilni: o66/5175633 pa cu da te potpisem
ime, prezime, broj indexa, jmbg, broj telefona