uslov za upis u 3 godinu

· 15 · 6721
*

zyabec

  • *
  • Поруке: 20
uslov za upis u 3 godinu
« послато: август 06, 2010, 08:44:27 пре подне »
Moze li mi neko reci koliko je ispita potrebno za upis u 3 godinu???

Unapred hvala.

pozdrav.

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #1 послато: август 07, 2010, 11:04:11 пре подне »
5 + jezici

*

zyabec

  • *
  • Поруке: 20
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #2 послато: август 30, 2010, 10:13:01 поподне »
hvala....

*

crna

  • *
  • Поруке: 8
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #3 послато: август 31, 2010, 06:50:19 поподне »
  zanima me za upis u trecu za samofinansiranje, 5+ 2 jezika i cista prva, ili ne mora da bude cista prva?   :) :) :)

*

zyabec

  • *
  • Поруке: 20
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #4 послато: септембар 04, 2010, 09:41:25 пре подне »
Mora prva godina biti cista!!!
Sta ti ostalo iz prve. i meni je ostao jedan ispit  :'(

*

vladimir

  • *
  • Поруке: 42
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #5 послато: септембар 04, 2010, 09:44:22 пре подне »
prosle godine je bilo 5 + 1 jezik, tj. ukupno 37 poena

*

crna

  • *
  • Поруке: 8
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #6 послато: септембар 04, 2010, 04:46:30 поподне »
ma ostala mi nacionalna (blagi uzas), i performanse :)

*

crna

  • *
  • Поруке: 8
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #7 послато: септембар 04, 2010, 04:59:48 поподне »
ja sam nesto nacula, da postoji kao mogucnost da ne mora da se cisti prva god, nego mora da se da bilo kojih 5 ispita, nema veze iz koje god i plus 2 jezika, to je za samofinansirajuce. pa sam zato pitala da nije neko cuo isto to. :) :) :)

*

savicboba

  • *
  • Поруке: 2
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #8 послато: септембар 05, 2010, 08:06:19 поподне »
Mene zanima da li u stvari samo sticanje uslova za upis u trecu godinu, naravno sa cistom prvom, ujedno i znaci ostanak na budzetu ???? Stvarno me jako zanima...  HVALA UNAPRED

*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #9 послато: септембар 06, 2010, 12:35:56 поподне »
Pitanje za Squirrel-a:

Kada ce da se zna konacna odluka o smanjenju uslova za upis trece godine za nas koji smo presli sa starog programa na novi ?

Ne znam zasto su nas uopste prebacivali kada na sajtu SAEF-a pise da ce biti produzen rok za zavrsetak studija po starom. Mnogi od nas su prosle godine pisali molbe oktobra meseca da nam se omoguci polaganje jos jednog ispita koliko nam je trebalo tada za upis trece, medjutim molbe su odbijene, a mi smo ostali u drugoj godini i morali smo da damo 5 ispita po novom da bismo upisali trecu. Ne bih da pricam o tome koliko nam je bilo tesko da se priviknemo na novi program i vecina nas nije mogla da izadje na neke kolokvijume, posto su tada bili prosli, a znacili su nam puno. Da li je neko razmisljao o svemu ovome pre nego sto je sproveo ovako radikalne mere,pitam se  ????

*

crna

  • *
  • Поруке: 8
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #10 послато: септембар 06, 2010, 12:57:12 поподне »
Ocigledno da niko o tome nije na vreme razmisljao, jer i studiranje po tzv. bolonji je samo dodatno otezalo studiranje umesto da ga olaksa. I nije mi jasno zasto su jezici obavezni ako se vec ne vrednuju kao ispit, a ipak za njihovo polaganje treba odvojiti vremena za ucenje. :( :( :( :(

*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #11 послато: септембар 24, 2010, 05:18:57 поподне »
Pitanje za Squirrel-a:


Posto je izaslo obavestenje za samofinansirajuce studente, da li to znaci da niste razmatrali pitanje vezano za nas koji smo presli sa starog na novi program tj. da li cete naknadno da donesete odluku u vezi sa nasim slucajem, koji je vec obrazlozen u predhodnoj poruci ?
« Последња измена: септембар 24, 2010, 05:31:47 поподне MN »

*

vladimir

  • *
  • Поруке: 42
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #12 послато: септембар 25, 2010, 07:27:14 пре подне »
To i mene zanima

*

navircom287

  • *
  • Поруке: 48
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #13 послато: септембар 27, 2010, 04:20:11 поподне »
Ja danas pitao. Ne računaju se iz 2008/09.u poene,priznaju se kao polozeni i NE SABIRAJU SE ISPITI npr. položio si 2 iz I god., očistio godinu,dao 3 iz II.... imaš samo 3x7=21 ESP u konačnom i to je ono čega se oni drže.
Dekan-ica kaže:"samo vi učite"    :(((((((

*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: uslov za upis u 3 godinu
« Одговор #14 послато: септембар 28, 2010, 02:14:24 пре подне »
Mene zanima sta ce biti sa uslovom studenata druge godine koji su skolske 2009/2010 presli sa starog na novi nastavni program, jer mnogi od nas imaju date ispite koji se nakon prelaska padaju u trecoj ili cetvrtoj godini.

 Da li ce se ti ispiti priznati u poene koji nam trebaju za uslov, jer da smo ostali po starom programu, mi bi vec imali uslov?

Slazem se da bi vec dali uslov. Ovako su nas jos vise spetljali da ne znamo ni mi gde se nalazimo ... Najgore od svega je to sto nas nisu svojevoljno prebacili, vec prisilno.