Генерална дискусија > Предлози, сугестије,...

Сваки почетак је тежак...

<< < (2/6) > >>

danijela:
Mislim da ovaj sajt treba da bude u sluzbi studenata a kako to moze kad nema raspored ispita, recimo?

pippo:

--- Цитат: danijela  мај 03, 2009, 10:44:11 пре подне ---Mislim da ovaj sajt treba da bude u sluzbi studenata a kako to moze kad nema raspored ispita, recimo?

--- Крај цитата ---
Danijela,
forum čiji si član postala kreiraju sami članovi foruma, kako je to uvek i na svakom Internet forumu. Ovde nećeš naći raspored ispita, ali svaki fakultet Univerziteta u Nišu ima svoj website i tamo postoje mnogo detaljnije informacije za studente tog fakuleteta. Ako ne možeš da nađeš linkove, evo pomoći: na web stranici Univerziteta u Nišu (www.ni.ac.rs) u vrhu se nalazi meni čija je jedna stavka "Fakulteti". Tu je spisak svih naših fakulteta i linkovi na njihove prezentacije. Mislim da skoro svaki u nekoj formi ima rasporede ispita. Iz iskustva znam da su ti spiskovi veoma često "vešto skriveni" i nalaze se ispod najčudnijih menija, tako da možeš mnogima da olakšaš pretragu i kad nađeš link, kopiraj ga i postavi ovde u ovom forumu, na podforumu svog fakulteta. ;)

sablja:
Поздрав из Бањалуке.
Одушевио ме изглед форума. Свака част на усклађености боја. Одлична варијација SMF Core Default теме.

pippo:

--- Цитат: sablja  мај 19, 2009, 12:21:28 пре подне ---Поздрав из Бањалуке.
Одушевио ме изглед форума. Свака част на усклађености боја. Одлична варијација SMF Core Default теме.

--- Крај цитата ---
Hvala na pohvalama. Inače, boje su zvanične boje vizuelnog identiteta Univerziteta u Nišu, pa je bilo potrebno malo ih međusobno "pomiriti" i učiniti živahnijim nego što na prvi pogled izgledaju. Zasluge idu Draganu Jankoviću iz JUNIS-a...

Akrep:
Mislim da ste previše suzili sekcije foruma i time ga načinili suvoparnim. Trebalo bi da otvorite dodatne sekcije na kojima bi se pisamo o nekim svakodnevnim temama, te bi to održavalo forum živim.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију