Сваки почетак је тежак...

· 25 · 35127
*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #15 послато: септембар 06, 2010, 09:25:04 пре подне »
Unapred hvala
interesuje me mogućnost vanrednog studiranja psihologije.....
Pozdrav Nela,
mislim da ces odgovor pre naci u nekoj od tema gde diskutuju studenti Filozofskog fakulteta, ovo je generalna tema Univerziteta. Evo i direktnog linka, pa procesljaj tamo, mozda informacija koju trazis vec postoji, mislim da postoji tema PSIHOLOGIJA.
http://www.ni.ac.rs/forum/index.php?board=19.0

*

Gavranac

  • *
  • Поруке: 1
    • Prevedi
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #16 послато: новембар 29, 2010, 02:03:20 пре подне »
Pozdrav od kolege angliste iz Novog Sada. Sa nekima od vas sam se upoznao na prošlogodišnjoj filozofijadi, pa sam rešio da vas obiđem. :)
Forum je uvek sjajna ideja, ali je funkcionalan onoliko koliko su ljudi za njega zainteresovani - bez dobre zajednice nema dobrog foruma.
Veliki pozdrav iz NS-a.

*

biske

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #17 послато: децембар 22, 2010, 12:02:09 пре подне »
Здраво свима, ја сам био студент Приштинског универзитета сада сам на Нишком. Поздрављам идеју да се покрене форум где би студенти могли да дискутују о темама које их интересују. Први утисак на факултету (Електронском) је да је све много скупо :)

Поздрав.

*

dejan30

  • *
  • Поруке: 1
  • Pozdrav
    • sports picks
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #18 послато: фебруар 17, 2012, 08:33:57 поподне »
Pozdrav iz Beograda, mnogi drugari iz Nisa mi rekose za ovaj forum, pa zelim ovom prilikom da vas sve pozdravim.
Mislim da je forum sjajna ideja, sjajno mesto za pitanja o univerzitetu u Nisu. Podrzavam vas!

*

Mladja

  • *
  • Поруке: 1
    • personal injury lawyers toronto
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #19 послато: април 24, 2012, 02:33:22 поподне »
Meni za sada sve izgleda OK. Mnoge moje kolege brzo dobijaju odgovre ako ih nesto zanima. Meni je forum super! Samo tako nastavite.

Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #20 послато: мај 12, 2012, 07:16:34 пре подне »
ПОРУКА ДОМАЋИНИМА ОВОГ ФОРУМА

Поздрав свим администраторима, учесницима  и посетиоцима овог форума.

Ја сам Жељко Филиповић, пензионер из Ниша и члан удружења "Ћирилица" Београд. На овај форум сам се регистровао пре пар минута са циљем да видим прилике са могућношћу коришћења ћириличног писма. Од 1541 регистрованог члана, њих 7 се регистровало са именом/надимком на ћирилици, што је 0,45% од укупног броја регистрованих. Ми из "Ћирилице" Београд одајемо признање домаћинима овог форума што ничим нису омели коришћење ћирилице на овом форуму. Регистровао сам се под својим именом и презименом на ћирилици, лако и брзо и без икаквих проблема. Проверио сам да се тражењем учесника са ћириличним именом врло лако добија тражено име, што није случај на неким другим форумима. Постоје форуми на којима се изричито забрањује чак и писање прилога на ћирилици. Постоје форуми на којима је тражење учесника са ћириличном регистрацијом онемогућено, јер на располагању посетиоцима је само латинска абецеда, па је могуће добити некога чије име би почињало на Q, W, Y, X, а није могуће добити учесника чије име би почињало и на ћириличном, и на латиничном Ж, Ш, Ч, Ћ, Ђ, Њ, Љ, Џ! Постоје форуми на којима ако се члан региструје на ћирилици, није му могуће слање и пријем приватних порука на сопственом форуму.

Дакле, немамо примедби на овај форум. Свим администраторима желимо што већи број регистрованих чланова, а студентима желимо да што пре престану да буду студенти, односно да - дипломирају!

Поздрав од деда Жељка.
« Последња измена: мај 12, 2012, 07:04:02 поподне Жељко Филиповић »

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #21 послато: мај 12, 2012, 10:41:49 пре подне »
Poštovani deda Željko,
hvala Vam na pohvalama. Univerzitet JESTE mesto gde se različitosti susreću i jedna drugu ne treba da isključuju. Ipak, naš forum ne treba da bude mesto gde se iznose negativne kritike na račun drugih kolega iz IT sveta.

Можда је боље да се учланите и на њихов форум и упитате их добронамерно зашто нису подржали и ћирилицу. Сигуран сам да имају објашњење, а са стране програмера могу да вам кажем да подршка нестандардним писмима подразумева и поседовање додатних вештина у овом послу. Ваља увек имати у виду да неко нема злу намеру када нешто гради, а колеге са поменутих форума су дале допринос популаризацији Србије на Интернету вредан поштовања.

Nadam se da se raзумемо, заr ne?
Pozdrav!

Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #22 послато: мај 12, 2012, 07:24:42 поподне »


Poštovani deda Željko,

Можда је боље да се учланите и на њихов форум и упитате их добронамерно зашто нису подржали и ћирилицу. Сигуран сам да имају објашњење


Регистровао сам се, питао сам. Ево одговора:



1) „Ovo je privatni sajt. Ako ti nešto na njemu ne odgovara, možeš odabrati neki drugi sajt“.


2)   „ja bih te zamolio da ne pises cirilicom. nemam potrebe da ti objasnjavam, sve ti je receno. to sto mislis da si srbin veci od svih sto pises cirilicom izvini, nisi. ako mozes da postujes to, postuj ako ne, nemoj da pises vise. unapred zahvalan“!


3) Slobodan Jevtic
Dokazani prijatelj foruma
moderator

Послато: 26-10-2011, 20:11:18
Жељко Филиповић,
Pošto ste se tako registrovali ja sada ne mogu da vam pošaljem privatnu poruku da pročitate pravilnik foruma i upišete lokaciju.

Srdačan pozdrav

*

slave

  • *
  • Поруке: 4
    • igrice
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #23 послато: април 17, 2013, 09:50:52 поподне »
A jel je u planu da se napravi mobilna verzija (za mobilne telefone) foruma? Imam nokiju C6-01 i kad se udje u neku temu tekst teme se ne vidi a jedinos to se vidi je ko je napisao temu i ko je odgovarao na nju a nigde tekst teme i tekst odgovora.

*

pippo

  • *****
  • Поруке: 69
Одг: Сваки почетак је тежак...
« Одговор #24 послато: јун 05, 2013, 10:58:12 поподне »
A jel je u planu da se napravi mobilna verzija (za mobilne telefone) foruma? Imam nokiju C6-01 i kad se udje u neku temu tekst teme se ne vidi a jedinos to se vidi je ko je napisao temu i ko je odgovarao na nju a nigde tekst teme i tekst odgovora.
U dnu strane imaš link WAP. To je samo jedna od varijanti kako predstaviti ocakav forum na mobilnim platformama. Responsive nije u planu, nema potrebe.
Pozdrav!