Buduci pedagozi :)

· 46 · 19012
*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Buduci pedagozi :)
« послато: јун 23, 2010, 06:46:10 поподне »
Da razmenjujemo misljenja do ponedeljka :)
Je l ste naucili knjigu?Je l polaze neko na jos nekom smeru i faxu,ili samo na pedagogiji?:)

*

oliva_91

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #1 послато: јун 24, 2010, 11:57:06 поподне »
nesto je slabo pedagoga i psihologa ovde xD ja sam upisala na psihologiji,ali je za spremanje potrebna ista knjiga..a jel si ti samo na pedagogiji ili?ja sam knjigu prilichno nauchila..mada ne nzm da je reprodukujem doslovno :D ali se iskreno plasim.a da nije na pedagogiji manja konkurencija obicno?

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #2 послато: јун 25, 2010, 12:11:42 поподне »
Da....malo nas nesto ima....ja sam pre htela da upisem psihologiju,ali se i ja plasim welike konkurencije,i uspeha iz skole,pa sam odustala,tako da sam prijawljena samo za pedagogiju.....:)ti?ja se najwise plasim testa informisanosti....knjigu sam spremila,ali ne doslowno,a na neke oblasti nisam mnogo obracala paznju....npr komunikacije,staw9owi i slicno :) Je l znas koliko ima prijawljenih za pedagogiju?:)Je l ti polazes samoo psihologiju,ili imas jos neku ewentualiju?:)

*

oliva_91

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #3 послато: јун 25, 2010, 01:32:29 поподне »
i ja se plasim TOI.jel si ti spremala to ili ne?..ali na psihologiji ima i negativnih poena na testu znanja..tako da je tezhe od pedagogija..ni ja nisam obratila pazhnju na kimounikaciju i grupe...te poslednje oblasti...i nzm doslovno,ali msm da se mogu snaci poshto imamo ponudjene odg...na pedagogiji nzm kolko ima ...jesi videla onu anketu?tamo je glasalo oko 150 kolko se secam..ja sam samo psihologiju u upisala..a jel si uchila iz josh neke literature?a kolko imash iz shkole?ja 39 ..

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #4 послато: јун 25, 2010, 01:43:19 поподне »
Ne,ucila sam samo iz Rotowe knjige....ne spremam TOI,ti?nema swrhe da spremamo...mogu da daju bilo sta.....:( Ja iz skole imam oko 36....prwa god mi kwari prosek,ubedljiwo....:(U koju skolu si ti isla?Ja se iskreno nadam nece bas 150 da budu na prijemnom....:)Je l ces da polazes na jos nekom fakultetu,ili samo na psihologiji?

*

oliva_91

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #5 послато: јун 25, 2010, 03:28:46 поподне »
izbacili su listu sa brojem prijavljenih...ja sam iz vr. 166 su na pedagogiji :( a na psihologijji 211 :(
pa u pravu si,nisam ni ja...samo na psihologiji....bice velika konkurencija,ochito :((

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #6 послато: јун 25, 2010, 05:49:19 поподне »
Ne mogu da werujem da owoliko malo na sociologiji,a mnogo na pedagogiji.....bice zanimljiwo na prijemnom :(

*

Stefan91

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #7 послато: јун 27, 2010, 12:26:41 пре подне »
Evo ljudi posto nema nikakve teme vezane za sociologiju reko da vam se malo pridruzim ovde na pedagogiji. Da, na sociologiji je prijavljeno nas sezdeset troje,sad videcemo...zelim vam svima puno srece.Jel neko ozbiljnije spremao toi?

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #8 послато: јун 27, 2010, 12:35:53 поподне »
Iskreno,ja se mnogo kajem sto nisam lepo spremila i sociologiju....:( jer mi je taj predmet inace ok,i htela sam jedno wreme da spremim....:) Srecno i tebi u utorak....:)Ja nisam spremala,pratila sam po tw-u owe dogadjaje malo,i to je to....jer nema swrhe da se sprema....ti?:)

*

Stefan91

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #9 послато: јун 27, 2010, 03:34:08 поподне »
Nisam ni ja. Bas kao i ti, pratio sam tv i to tako. Gledao sam proslogodisnje testove opste informisanosti i mogu da kazem da se tezina razlikuje od smera do smera. Proslogodisnji toi za sociologiju je bio bas lagan. Ne znam kako stojite sa tremom i sl. ali meni je prilicno svejedno tj. ne opterecujem se time, znam da ce na kraju sve da ispadne oke.

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #10 послато: јун 27, 2010, 03:39:40 поподне »
Blago tebi....iskreno,nemoj pogresno da shwatis,ali ni ja nebih imala tremu da je 63 prijawljenih ukupno....wec 166 :( Malo me brine taj broj,ali dobro....proslogodisnji test sa pedagogije mi se ne cini toliko teskim,ali od prethodne godine je bio dosta tezak,i zabrinjawajuci....:( Je l imas neku drugu opciju za fax?

*

oliva_91

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #11 послато: јун 27, 2010, 04:15:44 поподне »
ee..na filozofskom nisu izbacili spisak prijavljenih?? na svim ostalim  fakultetima jesu :@@
jel znate mozhda gde to mozhe da se vidi?

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #12 послато: јун 27, 2010, 04:35:48 поподне »
Ne werujem da ce uopste i da izbacaju imena.....to jedino da odes na fakultetu....nema nigde po netu,za sad....

*

Stefan91

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #13 послато: јун 27, 2010, 05:13:56 поподне »
@bojana_91 nema veze broj prijavljenih, moglo je da se prijavi nas 200, ja jednostavno nemam nikakav strah od toga. Ako upadnem-upadnem ako ne upadnem-nista. Nemam nikakvu drugu opciju, idem sa namerom da upadnem.

@oliva_91 Ne verujem da ce se izbacivati spisak prijavljenih.

*

oliva_91

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Buduci pedagozi :)
« Одговор #14 послато: јун 27, 2010, 05:53:13 поподне »
@stefan_91 i ja tako idem :) ali psihologiju...a jel si dobro spremio psihologiju?meni TOI ide slabije dosta...pokushacu da vishe bodova izvuchem na testu znanja...
bedak shto ne izbace..bar da imamo uvid sa kim se takmichimo xD