*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #60 послато: јул 02, 2010, 08:17:01 пре подне »
Kako ti mislis jedan rok vise ???

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #61 послато: јул 02, 2010, 09:56:27 пре подне »
Pa do sada je bilo 5 redovnih rokova, a sada ce ih biti 6. Nadam se samo da nasi nece da prebace neki vanredni rok u redovni.... A sto se tice poena niko nista ne zna.. Ja mislim da svi koji predju 48 bez obzira da li su na budzetu ili samof. ulaze na rang listu i onda ko je iznad crte sledece godine je na budzetu, ko nije nikom nista.. A opet evo drugi kazu da samof. treba svih 60 poena... Pa jbg em placamo skolovanje em nikakvih povlastica nemamo  ::)

*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #62 послато: јул 02, 2010, 10:17:03 пре подне »
Pa kad ce tacno da se zna koliko poena su potrebna i sve to.. kranje vreme bi bilo...

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #63 послато: јул 02, 2010, 10:26:02 пре подне »
Pa izmena zakona je usvojena, samo treba da pitamo one na faksu za njegovo tumacenje.

Цитат
Student koji u tekućoj školskoj godini ostvari 60 ESPB bodova ima pravo da se u narednoj školskoj godini finansira iz budžeta ako se rangira u okviru ukupnog broja studenata čije se studije finansiraju iz budžeta, u skladu sa ovim zakonom.

Rangiranje studenata iz stava 1. ovog člana obuhvata studente upisane iste školske godine na određeni studijski program, a vrši se polazeći od broja ostvarenih ESPB bodova i postignutog uspeha u savlađivanju studijskog programa, na način i po postupku utvrđenim opštim aktom visokoškolske ustanove.

Student koji ne ostvari pravo iz stava 1. ovog člana u narednoj školskoj godini nastavlja studije u statusu studenta koji se sam finansira. Student koji se finansira iz budžeta može u tom statusu da ima upisan samo jedan studijski program na istom nivou studija. (član 88.)

Međutim:
Izuzetno od odredaba člana 88. Zakona, student može da se u narednoj školskoj godini finansira iz budžeta ako u školskoj 2009/2010, odnosno 2010/2011. godini ostvari najmanje 48 ESPB bodova i rangira se u okviru ukupnog broja studenata čije se studije finansiraju iz budžeta, u skladu sa ovim zakonom.


*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #64 послато: јул 02, 2010, 10:32:07 пре подне »
znaci verovatno ce i ove godine biti dovoljno 6 Ispita za budzetske studente da bi se ostalo na Budzetu... I dali sam tacno razumela da se i Uspeh gleda?

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #65 послато: јул 02, 2010, 10:38:06 пре подне »
Pa sad to zavisi od naseg fakulteta, prosle godine je prihvatio da se smanje kriterujimi. A ove godine se valjda uvodi ta rang lista i pored bodova, gleda se uspeh i tempo studiranja..

*

Nensi

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #66 послато: август 07, 2010, 06:46:35 поподне »
           
dali neko zna datume pocetka svih ispitnih rokova za prvu godinu  po bolonjskoj deklaraciji

*

Nensi

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #67 послато: август 07, 2010, 06:49:19 поподне »
diskusije o ispitima

*

tamarica986

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #68 послато: август 29, 2010, 02:32:48 пре подне »
Da li neko zna kako se polaze engleski jezik 2 po bolonji?Unapred hvala

*

DonMilan

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #69 послато: август 29, 2010, 03:26:20 поподне »
Mogu li javne finansije sad sep da se polazu samo deo

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #70 послато: август 29, 2010, 04:10:21 поподне »
Pa ja mislim da mogu...moja drugarica je pitala prof. Marinu i ona joj je rekla da moze tako da se polaze u bilo kom roku....valjda nece da se predomisle :D
« Последња измена: август 29, 2010, 06:03:15 поподне Ivanica90 »

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #71 послато: септембар 01, 2010, 01:24:02 поподне »
Da li je istina da je ispit kod Misica odlozen za 6 i 7-mi ???? I kako je bilo danas na polaganju kod Marine za javne finanansije ? :-)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #72 послато: септембар 01, 2010, 06:19:54 поподне »
Ja polazem kod Misica 6og,a danas sam polagala kod Marine...Marina je ok.,jako malo nas je izaslo na polaganje,neki su otisli jer su dozvolile da se polaze i sutra ko je hteo.Dok sam ja bila tu,niko nije pao...,ali su svi znali,neki su se zbunili,ali opet polozili....Pored pitanja koje izvuces,postavi ti jos 3-4,ta dodatna pitanja su ili da joj nabrojis nesto ili neku definiciju....Malo te proseta kroz gradivo,prijatna je,ali mislim da malo gleda i sta imas od drugih ocena...,bar mi se tako cini :/
p.s. Jel zna neko gde je ucionica/sala 'NS',to je verovatno neka nova sala,ali ne znam gde... :s

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #73 послато: септембар 01, 2010, 06:51:20 поподне »
Jel ne pise mozda NS/5? - to ti je na petom spratu...popnes se na cetvrti, udjes u onaj hodnik gde su kabineti i sa strane imas stepenice, popnes se i tu ti je NS/5....

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Diskusije o ispitima/kolokvijumima
« Одговор #74 послато: септембар 01, 2010, 08:08:00 поподне »
mhm tako pise,a jel to na dnu hodnika na petom spratu....,bio je tamo u junu ispit iz sistema?