Pitanja i odgovori

· 1612 · 394570
*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #195 послато: септембар 16, 2010, 09:48:07 пре подне »
Jel se iz analize poslovnih performansi uci sve ili se preskacu neki delovi, secam se da se na kolokvijumu preskakalo?
Uci samo lekcije koje imaju isti naziv kao i pitanja, sve ostalo je visak

*

jolle89

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #196 послато: септембар 16, 2010, 09:58:05 пре подне »
i dobro staro pitanje na koje niko ne zna odgovor. Da li mogu studenti koji su na budzetu da obnove jednu godinu i da ostanu na budzetu? Na evidenciji sam sa tim pitanjem docekana vrlo neprijateljski. Mislim da je sramota da se tako dele studenti. A znam zasto to kazem jer imam drugove i drugarice koji su obnovili prvu god i ostali na budzetu a sada samo godinu dana kasnije kada zelim da obnovim drugu koja je mnogo teza dobijam odgovor da se ta opcija verovatno ukida, pa pitam sa kojim pravom to neko odredjuje sada moze a sada ne moze. Najlogicnije bi bilo da npr generacija 89 je upisala fakultet po jednim propisima i da ti propisi vaze do kraja, a ne ovako, da sam ja koja sam da kazemo uspela da se izborim sa ispitima iz prve sada u problemima u drugoj i da zelim isto ono sto su drugovi iz moje generacije i dobili

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #197 послато: септембар 16, 2010, 02:23:03 поподне »
nista zivo se ne preskace ako nisi dao kolokvijum. Bas sve je obuhvaceno pitanjima. Mozda samo po neka lekcija.

*

marko_grobar

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #198 послато: септембар 16, 2010, 03:47:55 поподне »
da li neko zna sta treba za engleski 2 da se sprema, po novom programu? cuo sam da je neka nova profesroka dosla???

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #199 послато: септембар 17, 2010, 11:20:58 пре подне »
Evo koliko nam bodova treba...ovo je postavljeno na sajtu SAEF-a.

Pravila rangiranja studenata prilikom upisa na budzet!

http://www.saef-nis.org/images/stories/dokumenti/Uputstva_-_pravila_studiranja.pdf

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #200 послато: септембар 17, 2010, 11:29:33 пре подне »
Ovim rangiranjem se kaznjavaju budzetski studenti, kojima je neko mogao da kaze da nije dovoljno da daju 7 ispita sa prosekom 8.6, jer je velika verovatnoca da ce postati samofinansirajuci!
Strasno...

*

disturbed1

  • *
  • Поруке: 70
    • Facebook
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #201 послато: септембар 17, 2010, 11:42:19 пре подне »
A iz kog razloga bi budzetski studenti trebalo da budu povlasceni u odnosu na samofinansirajuce?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #202 послато: септембар 17, 2010, 11:50:09 пре подне »
Ne treba niko da bude povlascen...Samo mislim da je bezveze sto rangiraju i budzetske i samofinansirajuce na istoj rang listi...To su uradili samo da bi smanjili broj budzetskih studenata i to je to...Jer ovako budzetski ugrozavaju samofinansirajuce, samofinansirajuci budzetske...Ok je sto svi imamo iste uslove za budzet, ali ostalo je sve bezveze...

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #203 послато: септембар 17, 2010, 11:56:25 пре подне »
Dobro, znaci bilo kojih 7 ispita je uslov za budzet, a da li to znaci da i bilo kojih 5+1(jezik) je za samofinansiranje?

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #204 послато: септембар 17, 2010, 11:58:21 пре подне »
Zato sto su uvek i bili povlasceni! Samo je trebalo da kazu na vreme da to sto imamo uslov za budzet ne znaci da cemo ostati na budzetu.... Ja sam mogla da dam i taj osmi ispit da sam znala da mi od toga zavisi budzet!

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #205 послато: септембар 17, 2010, 12:20:44 поподне »
Pa ti jos imas vremena da das taj jedan ispit,oktobar 1 vazi....
A za koliko to ljudi ima mesta na budzetu? za njih 300 ili kako??

*

jolle89

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #206 послато: септембар 17, 2010, 12:21:01 поподне »
i dobro staro pitanje na koje niko ne zna odgovor. Da li mogu studenti koji su na budzetu da obnove jednu godinu i da ostanu na budzetu? Na evidenciji sam sa tim pitanjem docekana vrlo neprijateljski. Mislim da je sramota da se tako dele studenti. A znam zasto to kazem jer imam drugove i drugarice koji su obnovili prvu god i ostali na budzetu a sada samo godinu dana kasnije kada zelim da obnovim drugu koja je mnogo teza dobijam odgovor da se ta opcija verovatno ukida, pa pitam sa kojim pravom to neko odredjuje sada moze a sada ne moze. Najlogicnije bi bilo da npr generacija 89 je upisala fakultet po jednim propisima i da ti propisi vaze do kraja, a ne ovako, da sam ja koja sam da kazemo uspela da se izborim sa ispitima iz prve sada u problemima u drugoj i da zelim isto ono sto su drugovi iz moje generacije i dobili

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #207 послато: септембар 17, 2010, 12:30:05 поподне »
Jel zna neko kad je upis?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #208 послато: септембар 17, 2010, 12:35:22 поподне »
Pa verovatno od 6. oktobra...kad se zavrsi ispitni rok...Mislim da sam negde procitala da traje do 10. oktobra.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #209 послато: септембар 17, 2010, 03:18:51 поподне »
Da, do 10-og je upis