Pitanje jedno me muci: molim Vas za odgovor a u vezi je dobijanja diplome vise

· 4 · 3687
*

MarijaMiladinovic

  • *
  • Поруке: 6
Pitanje jedno me muci: molim Vas za odgovor a u vezi je dobijanja diplome vise
« послато: април 03, 2010, 06:50:07 поподне »
Zdravo.
Pitanje jedno me muci: molim Vas za odgovor  a u vezi je dobijanja diplome vise skole.
Zanima me sta je potrebno od ispita da imam da bih uzela diplomu vise skole. Inace ja sam na trecoj godini studija pa me interesuje da li treba da ocistim drugu godinu da bih uzela diplomu vise skole ili ne; ili mogu da dam neki ispit iz trece godine a da drugu godinu nemam ociscenu?
Koliko treba ukupno ispita da bi se uzela diploma vise skole i do kada to treba da uradim a i koliko da platim?
Molim vas za odgovor , ja nisam iz Nisa ne mogu da se setkam stalno, a tete iz evidencije nece da mi kazu...
:)... ;))

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje jedno me muci: molim Vas za odgovor a u vezi je dobijanja diplome vise
« Одговор #1 послато: април 07, 2010, 08:02:03 пре подне »
Zdravo.
Pitanje jedno me muci: molim Vas za odgovor  a u vezi je dobijanja diplome vise skole.
Zanima me sta je potrebno od ispita da imam da bih uzela diplomu vise skole. Inace ja sam na trecoj godini studija pa me interesuje da li treba da ocistim drugu godinu da bih uzela diplomu vise skole ili ne; ili mogu da dam neki ispit iz trece godine a da drugu godinu nemam ociscenu?
Koliko treba ukupno ispita da bi se uzela diploma vise skole i do kada to treba da uradim a i koliko da platim?
Molim vas za odgovor , ja nisam iz Nisa ne mogu da se setkam stalno, a tete iz evidencije nece da mi kazu...
:)... ;))

За добијање дипломе Више економске школе морате имати положено више од половине испита према наставном плану који сте уписали. Редослед испита није битан, не морате имати чисту другу годину. Цена за подизање ове дипломе је 30.000 динара.

*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanje jedno me muci: molim Vas za odgovor a u vezi je dobijanja diplome vise
« Одговор #2 послато: април 08, 2010, 11:36:15 пре подне »
Da li mi koji smo presli na novi program imamo prava da uzmemo diplomu Vise ekonomske skole, posto smo pre toga bili upisani po starom nastavnom programu?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje jedno me muci: molim Vas za odgovor a u vezi je dobijanja diplome vise
« Одговор #3 послато: април 09, 2010, 12:57:15 поподне »
Da li mi koji smo presli na novi program imamo prava da uzmemo diplomu Vise ekonomske skole, posto smo pre toga bili upisani po starom nastavnom programu?

Уколико сте пре прелаза на нови систем школовања стекли право тј. имали сте више од половине положених испита онда можете подићи диплому Више школе.