Питања за студентску службу

· 461 · 216160
*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #420 послато: октобар 04, 2012, 03:45:17 поподне »
Kada ce biti upis u narednu godinu?
Počeo je i trajaće do 10.10.2012.godine

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #421 послато: октобар 04, 2012, 03:48:02 поподне »
Zasto ne izbacite na sajtu potrebnu dokumentaciju za upis 5. godine?
Biće istaknuto 05.10.2012.godine. Čekali smo stav kolegijuma o iznosu za plaćanje školaraine za samofinansirajuće studente.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #422 послато: октобар 05, 2012, 01:48:05 поподне »
Hvala sefe na odgovorima!
Cuo sam danas da ce studentima koji su odslusali sve ispite biti omoguceno da polazu ispite, ne samo u redovnim rokovima, nego i u apsolventskim rokovima kao sto imaju studenti koji nisu po bolonji. Da li je to istina? I da li ce studenti koji nemaju potpis iz nekog predmeta moci takodje da izlaze u tim rokovima ili ce morati da cekaju redovne rokove (januar, april...)?

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #423 послато: октобар 05, 2012, 05:11:35 поподне »
Jedno pitanje u vezi medjunarodne saradnje... Naime, interesuje me da li studenti naseg fakulteta mogu da ucestvuju u nekim razmenama studenata iz Evrope? Konkretno me zanima Serbia-Norway scholarship program. Interesuje me da li vazi i za ovu godinu jer sam cuo da su skinuli DIF sa liste i ako postoji jos neka mogucnost za neku drugu zemlju? Jedno vreme je bilo istaknuto na nasem fakultetu. Hvala unapred.

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #424 послато: октобар 08, 2012, 03:41:47 поподне »
Hvala sefe na odgovorima!
Cuo sam danas da ce studentima koji su odslusali sve ispite biti omoguceno da polazu ispite, ne samo u redovnim rokovima, nego i u apsolventskim rokovima kao sto imaju studenti koji nisu po bolonji. Da li je to istina? I da li ce studenti koji nemaju potpis iz nekog predmeta moci takodje da izlaze u tim rokovima ili ce morati da cekaju redovne rokove (januar, april...)?
Studentima pete godine studiranja je pro[le godine odobreno da mogu da polazu odslusane a nepoložene ispite u svim redovnim rokovima, počev od januarskog, bez obzira na to u kom se semestru slusa predmet. Nemam zvaninicnu informaciju da možete da polažete ispite svakog meseca. Studenti koji nemaju potpis za odslušanu nastavu, ne mogu ni da prijave ni da polažu ispit.
Pozdrav

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #425 послато: октобар 08, 2012, 03:45:13 поподне »
Jedno pitanje u vezi medjunarodne saradnje... Naime, interesuje me da li studenti naseg fakulteta mogu da ucestvuju u nekim razmenama studenata iz Evrope? Konkretno me zanima Serbia-Norway scholarship program. Interesuje me da li vazi i za ovu godinu jer sam cuo da su skinuli DIF sa liste i ako postoji jos neka mogucnost za neku drugu zemlju? Jedno vreme je bilo istaknuto na nasem fakultetu. Hvala unapred.
Postoji mogućnost razmene studenata. Za sve informacije obratite se Univerzitetu. Pitajte na prijavnici Univerziteta ko je nadležan za razmenu studenata, kome treba da se obratite i koji su uslovi.
Pozdrav

*

crni nindza

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #426 послато: октобар 16, 2012, 03:02:16 поподне »
Да ли су изашле групе за СПОРТСКУ ГИМНАСТИКУ и да ли су кренуле вежбе ???
Нека ми неко од студената одговори, ако зна.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #427 послато: октобар 18, 2012, 05:36:24 поподне »
Да ли су изашле групе за СПОРТСКУ ГИМНАСТИКУ и да ли су кренуле вежбе ???
Нека ми неко од студената одговори, ако зна.
kolega jel si slusao prosle godine gimnastiku?

*

crni nindza

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #428 послато: октобар 19, 2012, 01:49:02 пре подне »
Прошле године нисам.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #429 послато: октобар 19, 2012, 04:12:42 поподне »
pa bila su predavanja u ponedeljak, a vezbe ne znam da li su pocele...

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #430 послато: октобар 19, 2012, 05:38:08 поподне »
Da li mogu studenti koji po Bolonji zavrse Osnovne akademske studije da se zaposle i rade kao nastavnici/profesori u skolama?? Da li MORAMO da upisemo master ili nam nesto vredi ta diploma Osnovnih  akademski studija? Hvala.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #431 послато: октобар 22, 2012, 05:10:09 поподне »
Da li mogu studenti koji po Bolonji zavrse Osnovne akademske studije da se zaposle i rade kao nastavnici/profesori u skolama?? Da li MORAMO da upisemo master ili nam nesto vredi ta diploma Osnovnih  akademski studija? Hvala.
kada zavrsis osnovne akademske studije postajes Diplomirani Profesor Fizickog Vaspitanja!  znaci mozes da radis u skoli...

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #432 послато: октобар 22, 2012, 05:14:21 поподне »
I ja sam mislio tako ali cuo sam, po fakultetu se prica da moras master da upises da bi se zaposlio u skoli. Ako moze "Шеф" da potvrdi to bio bih zahvalan. Hvala i tebi u svakom slucaju.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #433 послато: октобар 22, 2012, 07:36:03 поподне »
vec je bilo to pitanje par puta i sef je potvrdio

*

MajD

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #434 послато: новембар 01, 2012, 08:10:05 поподне »
Zbog odluke o uvodjenju dopunskih ispitnih rokova, a posto mi je ostala jedino sport. gimnastika zbog koje sam upisala 6. god. studiranja, zanima me da li moram cekati za potpis i opet upis bodova (kada bude predvidjeno sa sadasnjom genereacijom), a koje sam inace vec ostvarila za izlazak na ispit pa tek izadjem u januara ili mogu i u novembru, decembru polagati? hvala unapred