Питања за студентску службу

· 461 · 218137
*

smiley

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #150 послато: октобар 18, 2010, 10:58:35 поподне »
Ljudi jer neko nesto saznao u vezi ove teme, strasno me je strah i nemam para za stanarinu pa mi ne bi bilo svejedno da trebam platiti 2 predmeta a to je 16000 sto nije uopste malo za mene koji putujem i hranim se sa 5000 mesecno

*

anonymous

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #151 послато: октобар 19, 2010, 05:09:40 поподне »
Važno da na sajtu ima obaveštenje da u petak nema predavanja. A o upisu, predavanjima i plaćanju prenetih ispita niko neće da iznese nikakve informacije.
ČEKAMO ODGOVORE!!!

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #152 послато: октобар 19, 2010, 09:51:09 поподне »
hahaha vidi stvarno, a pa dobro nigde se ne zurimo sve cemo mi to lepo nadoknaditi kad dodje vreme za to. Cemu zurbe kolege znam da zelite obaveze i druzenje na faksu ali moracemo izgleda do sledece nedelje pricekati na to jer jos su profesori na raspustu.

*

Milos SMF

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #153 послато: октобар 19, 2010, 11:56:56 поподне »
Овако, на вашем сајту пише:''ФАКУЛТЕТ СПОРТА И ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА У НИШУ oбјављује оглас за упис кандидата за стручно оспособљавање и усавршавање и стицање следећих спортских занимања и звања:'', и пише колики је фонд часова и сл. Оно што не пише је цена тог стручног усавршавања. Интересује ме још, да ли неко ко је дипломирао на том истом факултету полаже све испите или се неки испити признају. Постоји ли могућност да поставите неки документ са ценама јер сам заинтересован за више од једног курса или морам да зовем студантску службу тј. Вас. Поздрав
« Последња измена: октобар 20, 2010, 11:24:53 поподне Milos SMF »

*

anonymous

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #154 послато: октобар 20, 2010, 10:19:00 пре подне »
Možda za druženje na faxu nećemo morati da čekamo sledeču nedelju. Čujem nešto da su juče bila predavanja iz plesa a danas iz gimnastike. Samo što nas niko ne obaveštava da je to krenulo. Možda treba da sedimo na faxu 24h da bismo saznali nešto i bili uvek pripremljeni za predavanja koja drži ko kada stigne.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #155 послато: октобар 20, 2010, 12:13:22 поподне »
ma blago nama znaci pocela nista sutra da znam da svratim na fakultet pa da camim ceo dan da vidim dal ce neko da se seti da nam predaje

*

anonymous

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #156 послато: октобар 20, 2010, 12:50:15 поподне »
Bebac reko da nema sutra predavanja, od sledeće nedelje. I valjda je reko da će da se menja raspored jer neće da drži 3x nedeljno predavanja od po 45 min. Nadam se da sad definitivno nema predavanja bar do ponedeljka.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #157 послато: октобар 20, 2010, 02:06:14 поподне »
odlicno. I ja sam odma reko da ce to on sam promeniti, sklopice sve to u jedan dan bas njega briga sad da u tri dana predaje. Oni dok nas prozovu i sve ostalo prodje cas.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #158 послато: октобар 20, 2010, 04:14:19 поподне »
a jel bilo to predavanje danas. Neko kaze da jeste, neko da nije? i sta je pricao bebac?

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #159 послато: октобар 21, 2010, 01:37:03 пре подне »
ma bilo nesto malo, barem tako kazu ali niko detaljno nije reko sta je pricao za vreme casa.

*

anonymous

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #160 послато: октобар 21, 2010, 12:41:56 поподне »
E, ljudi, upis počinje danas ali ne piše do kada traje. :P Izgleda se ne plaća prenos ispita :D ali se zato plaća 1000 din. za troškove upisa i obrasce i 200 din. osiguranje (i školarina za samofinansirajuće). U ostalom, pogledajte obaveštenje na sajtu. Ako je neko bio do faxa i saznao još nešto, neka javi... Pozz ;)

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #161 послато: октобар 21, 2010, 01:04:45 поподне »
ne tih 1000 din je za one obrasce, znaci samo 200 dindzi.
http://www.fsfv.ni.ac.rs/images/dokumenti/obavestenja/upis.pdf

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #162 послато: октобар 21, 2010, 01:36:16 поподне »
da ja sam se upisao, samo 200 kinte za osiguranje, SV obrazac i onaj upitnik za ispite ti treba, nista vise..

*

anonymous

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #163 послато: октобар 21, 2010, 01:49:32 поподне »
Pa to i planiram da uradim, ne daju mi se 1000 din. ni za šta. Ostalo mi je od prošle godine što je uplaćeno, rekla mi ona žena gore da ne moram opet da uplatim, mogu da koristim to što mi je ostalo. Ma vašno da sad imamo bar neke informacije.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #164 послато: октобар 23, 2010, 09:22:24 пре подне »
Da li prilikom popunjavanja onog upitnika za ispite treba da se zaokruzi i ispit koji smo preneli ili samo ispiti koje cemo slusati naredne skolske godine?