Statistika ili sociologija ???

· 7 · 3698
*

pedjakl

  • *
  • Поруке: 12
Statistika ili sociologija ???
« послато: фебруар 27, 2012, 01:10:14 поподне »
ljudi treba mi pomoc, za izborni predmet u drugom semestru izabrao sam statistiku pa me zanimaju vasa iskustva.da li da se prebacim na sociologiju ( prebacivanje kosta 3000 din :o) ili da ostanem na statistici posto su mi mnogi rekli da je bas teska ?

*

menica

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Statistika ili sociologija ???
« Одговор #1 послато: фебруар 27, 2012, 01:41:25 поподне »
moja preporuka ti je da uzmes sociologiju koja je mnogo laksa, nego statistiku gde ti se ispit sastoji iz pismenog i usmenog dela...

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Statistika ili sociologija ???
« Одговор #2 послато: фебруар 27, 2012, 02:22:33 поподне »
Nemoj da menjas, 3000 din-a u dzep  8)... i pocni da ucis statistiku  :D...

*

Sanja90

Одг: Statistika ili sociologija ???
« Одговор #3 послато: фебруар 29, 2012, 07:18:45 поподне »
Nemoj da menjaš. Ako si već uzeo/la statistiku, uči to. Oni imaju mnogo blaži kriterijum prema studentima kojima je izborni predmet, izbacuje se jedna cela oblast za njih, kako mi je drugarica koja je polagala pričala. Iz sociologije su iskustva pomešana... kod Hafnera uglavnom moraš da naučiš celu onu knjigu za filozofski koju je pisao, kod Mišića može dosta svojim rečima, ali kod njega sve zavisi kako ko prođe. Eto, kad sam ja polagala kod njega, koleginica koja bukvalno ništa nije znala dobila je 9, a ja sam imala 9 kod Hafnera na kolokvijumu i dao mi je 7... toliko me je izmučio i nerealno ocenio, a stvarno sam znala, ne pričam tek tako. Znači, sve ti je lutrija kod njega, a kod Hafnera skripte i sl. ne prolazi, samo da upijes celu onu odvratnu knjigu. Zato drži statistiku i uči, ne verujem da je teško iako nisam imala, bar niko neće da te maltretira ako ništa drugo.

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Statistika ili sociologija ???
« Одговор #4 послато: фебруар 29, 2012, 10:01:40 поподне »
vise se ne izbacuje. ja kad sam polagala bilo je potpuno isto i za nas i za njih.
a nije statistika teska, malo se vise uci ali nije teska.
i stvarno su blazi prema onima kojima je izborni predmet.

*

pedjakl

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Statistika ili sociologija ???
« Одговор #5 послато: март 01, 2012, 09:45:06 поподне »
hvala za info. cuo sam od nekih ljudi da je mnogo laka sociologija, na kolokvijumima se prepisuje i da ne muce mnogo pa zato me interesuju i vasa iskustva jer ne bih tako da im dam pare :/

*

dolly

  • *
  • Поруке: 39
Одг: Statistika ili sociologija ???
« Одговор #6 послато: април 18, 2012, 03:38:31 поподне »
Sociologija!...statistika nam jeste potrebnija ali zahteva i teiriju i zadatke..ako hocete manje posla bolje je odabrati sociologiju..Za profesore nema pravila,valjda smo to shvatili do sada!