Pedagogija...

· 43 · 27055
*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Pedagogija...
« Одговор #30 послато: јун 15, 2010, 12:20:07 поподне »
Za drugu godinu Gimn....za Bg se spremam druga knjiga....je l hoce jos neko da studira pedagogiju....je l spremate prijemni?

*

Prodigy

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Pedagogija...
« Одговор #31 послато: јун 18, 2010, 05:34:49 поподне »
gde moze da se nadje knjiga jer ima na fakultetu ?


*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Pedagogija...
« Одговор #32 послато: јун 20, 2010, 10:05:22 пре подне »
Koja knjiga?

*

Prodigy

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Pedagogija...
« Одговор #33 послато: јун 20, 2010, 06:40:01 поподне »
Rotova Knjiga iz koje se spremaju pitanja za ovu godinu posto iz informatora nece biti ista,ili hoce?Jel ima ta knjiga na fakultetu ?

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Pedagogija...
« Одговор #34 послато: јун 21, 2010, 07:33:38 поподне »
Mozda i bude nesto iz informatora....:) Nema na fakultetu,bar koliko sam ja obawestena....mozda ima po knjizarama...

*

Prodigy

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Pedagogija...
« Одговор #35 послато: јун 29, 2010, 01:38:52 поподне »
Kada mozemo da ocekujemo konacnu rang listu sa ovogodisnjeg prijemnog ispita?

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Pedagogija...
« Одговор #36 послато: јун 29, 2010, 08:14:16 поподне »
7-og jula!:)

*

Ana

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pedagogija...
« Одговор #37 послато: јануар 29, 2011, 02:13:02 поподне »
Je l' zna neko da li ce se i ove godine prijemni spremati iz te Rotove knjige za drugu godinu gimnazije?

*

bebichica

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Pedagogija...
« Одговор #38 послато: фебруар 12, 2011, 07:03:48 поподне »
Jel postoje neka pitanja za psihologiju ili se uci cela knjiga pa sta se padne? Pozz

*

mika

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Pedagogija...
« Одговор #39 послато: фебруар 08, 2012, 09:40:26 поподне »
Ako nekome treba bilo koja informacija ili pomoc cetvrta sam godina pa cu se potruditi da pomognem. POzdrav. :-*

*

Skid_Row

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Pedagogija...
« Одговор #40 послато: март 05, 2012, 08:22:33 поподне »
Hej @Mika,posto zelim da upisem pedagogiju ove god.,dobro bi mi dosla tvoja pomoc :) Zanima me je li za prijemni treba da spremam psihologiju iz Rotove knjige,i je li treba da ucim celu knjigu? ili imaju samo neke odredjene oblasti koje ce da budu za prijemni,i koje ?
i sto se tice testa opste informisanosti,vidim ovde vecina govori kao da ne treba za to previse spremanja nego da je bolje vise vremena posvetiti psih.,ali meni su dosta bitni i bodovi sa testa o.inf.....pa odakle bi mi najbolje bilo da pripremam ta pitanja?  :) :)

*

mika

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Pedagogija...
« Одговор #41 послато: април 01, 2012, 09:56:51 пре подне »
Hej. Ovako sto se tice knjige do sada se spremala Rotova knjiga cela. Ne postoje odredjene oblasti koje daju stalno. Ja sam bas dugo spremala to i imala sam maksimalan broj poena mozes to da savladas samo ti se mozda cini sada da je tesko. Na pripremama nisam isla a neki moji poznanici jesu a nisu polozili prijemni tako da to nije sto ce da ti pomogne ali ako ti zelis ja mogu da pitam kada su pripreme pa da ti  javim. A sto se tice testa opste informisanosti savetujem ti da pratis kvizove, imas dosta na netu nekih testova informisanosti, imas u informatoru testove koji su bili prethodne godine. I tu mogu da daju bilo sta ne postoji pravilo a kada sam ja radila prijemni taj test nosio vise poena tako da ti je i to bitno. U svakom slucaju ti uci i spremaj se pa opet kada ti treba nesto ti pusti poruku ja cu rado da odgovorim na pitanja. I jos nesto vrlo bitno, posto zelis da studiras pedagogiju, vrlo je bitno da znas da je to posao koji moze da radi samo neko ko to zaista voli, ko voli i ljude a ne samo decu jer pedagogija nije samo nauka koja se bavi decom vec i odraslima. Isto je bitno da znas da nije lako ima dosta obaveza ali je istovremeno zanimljivo i ako to volis nece ti pasti tesko. Nadam se da sam malo pomogla pa se cujemo.  :) ;)

*

Kayoro

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pedagogija...
« Одговор #42 послато: август 28, 2012, 05:20:02 поподне »
Zelim da upisem pedagogoju sledece godine. Pa bih zato volela da se informisem koliko mogu ovde :)
Zanima me kako je tamo? Kakvi su profesori i koliko zahtevaju sto se tice rada? Kakvo je drustvo?

Takodje me interesuje gde sve pedagozi mogu da rade?

Hvala unapred :D