Pedagogija...

· 43 · 26982
*

Maja_

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Pedagogija...
« Одговор #15 послато: јануар 18, 2010, 10:59:58 пре подне »
Izdata je 2008. godine u Beogradu, autor Panta Kovacevic.

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #16 послато: фебруар 01, 2010, 05:13:45 поподне »
e ljudi pocela sam sa psihologijom.
sta mislite da li da idem kod nekog profesora ili da sama ucim?
zz :)

*

boka_91

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pedagogija...
« Одговор #17 послато: фебруар 07, 2010, 12:02:30 поподне »
Caos swima! I ja zelim da upisem pedagogiju,owe godine.....i takodje se wrlo plasim testa informisanosti....je l zna neko da mi kaze kakwa pitanja obicno dolaze u obziri slicno?Kad izlazi informator na Filozofskom za owu godinu?

*

boka_91

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pedagogija...
« Одговор #18 послато: фебруар 07, 2010, 12:12:58 поподне »
Je l su pitanja iz opste informisanosti iz Niskog kraja?Ja nisam iz Nisa,i nemam weze sa njim,ali moram tu da upisem fax.....i stwarno se plasim prijemnog,bez obzira sto sam gimnazijalka,i odlicna ucenica....:(

*

MissBrightside

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Pedagogija...
« Одговор #19 послато: фебруар 08, 2010, 07:06:01 поподне »
Test opshte informisanosti se sastoji iz velikog broja pitanja iz raznih oblasti,pomocu kojih se meri opshta informisanost...pitanja nemaju veze sa Nishkim krajem:D
hvala Maja_

*

boka_91

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pedagogija...
« Одговор #20 послато: фебруар 13, 2010, 12:08:41 поподне »
Hwala....:)A kad izlazi knjiga opste informisanosti,autora Pante Kowacewica?Kad izlazi i informator Filozofskog fakulteta?Je l moze neko da mi posalje lik za test sa proslogodisnjeg prijemnog ispita?

*

DzonYx

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pedagogija...
« Одговор #21 послато: фебруар 16, 2010, 11:05:24 поподне »
Samo slusajte Maju  ipak ona ima prva dva ispita 2 desetke. xaxaxa  :)

*

Coka

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Pedagogija...
« Одговор #22 послато: март 25, 2010, 01:46:01 поподне »
Drage moje sadasnje i buduce kolege :)
Citala sam sve poruke koje ste slali i moram da vam kazem nesto veoma vazno.Kao prvo student sam trece godine pedagogije,i prosla sam kroz sve sto cete vi uskoro proci.Tako da mislim da ce vam moji saveti biti od pomoci.
Ovde se koliko vidim vodi polemika o testu opste informisanosti,o knjigama iz kojih mozete da ucite testove i sl.Moja topla preporuka je da se manete knjiga,zbirki,testova i sl.Nikako nemojte da se oslanjate samo na to.Testove smisljaju profesori sa naseg fakulteta,pri tom se ne oslanjajuci na druge knjige i testove.
Zato pratite desavanja,gledajte emisije naucnog karaktera,kvizove,filmove nase produkcije koje imaju veze sa pedagogijom,tj.detetom i detenjstvom i sl.Pogledajte i knjige o kojima se ovde prica,ali verujte da su nasi profesori izuzetno inteligentni i upuceni tako da nece dozvoliti sebi da se oslanjaju na nesto sto je tudje :)
Zelim vam puno srece na prijemnom ispitu, pa da od oktobra budemo kolege i saradjujemo:)

*

Maja_

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Pedagogija...
« Одговор #23 послато: март 27, 2010, 05:02:58 поподне »
Naravno da ne treba da se oslanjate samo na te testove, ali ce vam mozda pomoci oko oblasti na koje najvise da obratite paznju. Ipak vise obratite paznju na psihologiju, da biste nju dobro uradili, kako biste tu izvukli sto vise poena. Informator za ovu godinu jos nije izasao.

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #24 послато: март 30, 2010, 02:02:07 поподне »
hvala vam puno :)
ako mozete samo da javite ovde kad izadje inforamtor..

*

Maja_

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Pedagogija...
« Одговор #25 послато: мај 12, 2010, 11:34:56 поподне »
Izašao je Informator 2010. Košta 500 dinara i može se kupiti u skriptarnici na fakultetu!

*

Prodigy

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Pedagogija...
« Одговор #26 послато: мај 25, 2010, 11:58:14 пре подне »
Sta je potrebno za upis???

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #27 послато: мај 30, 2010, 10:13:38 поподне »
psihologija, rotova knjiga. i opsta informisanost. opsta informisanost nosi 40 poena a psihologija 20.

*

bojana_91

  • *
  • Поруке: 34
Одг: Pedagogija...
« Одговор #28 послато: јун 13, 2010, 11:41:53 пре подне »
Pozz swima....je l ima jos neko ko je zainteresowan za pedagogiju?:) Ja sam spremila psihologiju....je l ima mnogo wise zainteresowanih ili 80,koliko je prijawljeno na sajtu? :)

*

@nchy

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Pedagogija...
« Одговор #29 послато: јун 14, 2010, 01:33:08 поподне »
jedno pitanje volela bih da studiram pedagogiju a jel se za test iz psihologije sprema knjiga za drugu godinu gimn ili neka druga?? :S