Pedagogija...

· 43 · 26980
*

Maja_

  • *
  • Поруке: 7
Pedagogija...
« послато: новембар 20, 2009, 09:19:34 поподне »
Za sve buduce pedagoge, da razmenjujemo iskustva i informacije, da postavljamo pitanja i dajemo odgovore.... i tako....  :)  :)  :)

*

DzonYx

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pedagogija...
« Одговор #1 послато: новембар 22, 2009, 02:33:45 поподне »
Jer zna neko mozda dali uopste ima na sajtu rang lista sa prijemnog ispita od ove godine. Ne mogu da je nadjem :(

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #2 послато: новембар 22, 2009, 04:01:28 поподне »
Maja_ drago mi je sto si otvorila ovu temu. ja zelim da studiram od naredne godine pedagogiju na ovom fakultetu i svaka pomoc mi je dobro dosla.
elem, ne plasim se toliko psihologije koliko se plasim onog testa opste informisanosti...
a za rang listu probaj na infostudu. :)

*

DzonYx

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pedagogija...
« Одговор #3 послато: новембар 24, 2009, 03:23:23 поподне »
E hvala ti za ovo nasao sam rang listu . ;)
A za pomoc mozes i mene da pitas sta zelis jer sam prva godina . Pozz

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #4 послато: новембар 24, 2009, 05:48:01 поподне »
e fino :) kako je inace na fakultetu? drustvo i to? prvo za to da se raspitam pa onda formalnosti  :D

*

DzonYx

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pedagogija...
« Одговор #5 послато: новембар 26, 2009, 12:56:36 поподне »
Super je ipak su to pedagozi . Cela grupa je dobra i profe su ok. Vec smo poceli timski da radimo kolokvijume i ostalo ;)

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #6 послато: новембар 28, 2009, 01:51:01 поподне »
e kazite mi kako ste prosli na testovima za upis? ja sam odlican ucenik, ne sa svim peticama, ali ono slodino, i ipak se plasim, jer vidim da je konkurencija stvarno velika. kakva su pitanja iz opste informisanosti? sta da gledam da citam? uf :)

*

Maja_

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Pedagogija...
« Одговор #7 послато: децембар 02, 2009, 09:05:22 поподне »
Polako, polako... i ja sam prva godina  :P na pedagogiji... :) uf, za informisanost bi bilo najbolje da se ne spremas :) salim se, ne bas tako, ali tesko da ce nesto da ti pomogne... jer postavljaju svakakva pitanja, iz svih mogucih oblasti... mogu samo da ti preporucim zbirku zadataka "Testovi opste informisanosti" Pante Kovacevica... ne znam da li je kolega Nikola :) ovo spremao... a sto se tice drustva - kolege su mi fenomenalne.... :)

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #8 послато: децембар 03, 2009, 01:41:41 поподне »
e Maja_ a gde da nadjem tu zbirku? i da li fakultet daje neke testove ranijih godina da se pogledaju, ja sam slala mailove svima zivo sa fakulteta i niko mi nije nista odgovorio :/? jel mozete nekako da se raspitate? ja  planiram da posle bozica pocenem sa psihologijom. :) pa cemo da vdimo :)

*

DzonYx

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pedagogija...
« Одговор #9 послато: децембар 03, 2009, 02:43:23 поподне »
E ovako. Konkurencija jeste velika ALI ako si iz Nisa ima da ih pojedes.
iz 2 razloga test informisanosti ces da znas bolje od ovih sa strane a i vidim da planiras da spemas od bozica sto za mene mnogo rano ali ok.
Nemoj da spremas informisanost, jer su pitanja mnogo razlicita glupo je da trosis vreme, bolje za to vreme uradi psihologiju jos jednom.
Pogledaj nesto ali se ne trudi da spremis informisanost to je nemoguce.
Poz za koleginicu Maju.  ;)

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #10 послато: децембар 03, 2009, 10:14:59 поподне »
epa nisam iz nisa :D
iz vranja sam, ali sam u gimnaziji tako da rucnam da je to ipak neko opste znanje jel da? :/ a informisanost necu ni da spremam samo cu slagalicu da gledam redovno :)

*

Maja_

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Pedagogija...
« Одговор #11 послато: децембар 03, 2009, 10:23:50 поподне »
Tu zbirku mozes da nadjes u skriptarnici na fakultetu... Slazem se sa Nikolom da je rano da pocnes od Bozica, s obzirom da ides u gimnaziju psihologija ti je vec poznata, ali, kako kolega rece, OK... zelim ti puno srece, pa da nam od sledece skolske godine i ti budes koleginica ;)
PS. pitanja od prethodnih godina mozes da nadjes u informatoru...

*

DzonYx

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Pedagogija...
« Одговор #12 послато: децембар 04, 2009, 11:28:43 пре подне »
http://prijemni.infostud.com/testovi_proslogodisnjih_ispita/6/Pedagogija

ajde da vas vidim kakvi ste pedagozi uradite ovaj test. :)
ja imao 12 od 15 tacnih.

*

MissBrightside

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Pedagogija...
« Одговор #13 послато: децембар 28, 2009, 12:39:52 поподне »
O,a ja mislila da sam jedina u gimnaziji sa odlichnim uspehom koja hoce na pedagogiju  ;D Josh uvek nisam pochela nishta da spremam,planiram posle Bozica...A ta zbirka testova opshte informisanosti koje je godine izdata?

*

China

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Pedagogija...
« Одговор #14 послато: децембар 28, 2009, 02:24:49 поподне »
pozz missbrightside :))