Kolokvijumi

· 3485 · 742547
*

*Saska*

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #495 послато: децембар 12, 2009, 10:18:11 пре подне »
pa ima ispitna pitanja,a za kolokvijum jel treba po njima da ucimo m? :o

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #496 послато: децембар 12, 2009, 11:51:35 пре подне »
Faraday,sta si ti,astrolog,numerolog,gleda s malo u karte,pasulj,kuglu pa znas za menadzment?Znam da bi i ti kao i svi mi muskarci hteo da budes ginekolog,da se slaze sa poslednjim slovima prethodno navedenih profesija ali si promasio fakultet. :D

Pretpostavljam da nisi bio juce na predavanjima, lepo je rekla bice test od 10 kratkih pitanja, i zar mislis da neko za jedan dan moze da ispita 300 studenata??? Za to ne treba ni da sam numerolog, astrolog ili sta vec da bih svatio ;) (A svakako ne bih zeleo da budem ginekolog, razmisli zasto :D)


nego za menadzment jel postoje neka pitanja? posto ih nema na sajt! a nisam pitao na skriptarnici!

Juce sam kupio pitanja na skriptarnici, 10 dinara su. Profesorka je rekla da je izmedju dva ispitna pitanja ili 10 kratkih pitanja, odlucila da nam da ovo drugo, tako da znas kako ide, izvuce nesto iz sredine neke lekcije, kao na racunovodstvu...

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #497 послато: децембар 12, 2009, 02:25:33 поподне »
Hocete vi na forumu usmeno!Ostali nece!I bolje je tako,tj.pismeno...!!!

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #498 послато: децембар 12, 2009, 02:56:11 поподне »
Izvini,jer mozes da mi objasnis po kojoj je to logici bolje pismeno nego usmeno,posto se toliko pravis pametna?!!!!

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #499 послато: децембар 12, 2009, 03:35:17 поподне »
Ne pravim se pametna nego jesam pametna.Kao drugo ne vredjaj da ne bih ja pocela.Kao trece nema sanse da nas nekoliko stotina ispita za 1,2 dana,a kao cetvrto koga god sam pitala vise su za pismeno nego za usmeno.Zadovoljan kolega?  >:(

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #500 послато: децембар 12, 2009, 03:45:12 поподне »
PRVO:Ja nisam imao nameru da te uvredim ako je uvreda to sto sam ti reko da si pametna onda izvini.DRUGO:To sto ona nemoze da ispita 300 studenata je njen problem,a ne moj ako joj vec neodgovara datum kada smo zakazali trebala je odma da kaze i zakaze da ima vremena za sve.TRECE:Usmeno odgovaranje ima dosta pozitivnijih stvari nego pismeno ako hoces recicu ti i zasto.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #501 послато: децембар 12, 2009, 03:51:32 поподне »
Znam sve to,ne moras da mi objasnjavas.Nisam protiv usmenog ali bih vise ja licno pismeno i nije na meni da odlucujem,samo kazem ono sto cujem...Nisam imala losu nameru time sto sam rekla da bi bilo bolje da se radi pismeno.Samo iznosim svoje misljenje kao i svi ostali.

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #502 послато: децембар 12, 2009, 03:55:15 поподне »
Normalno!Svakom od nas odgovara razlicito,meni npr.vise dgovara usmeno,jeste veca trema ali na pismenom iz Finansijskog nisam imao tremu pa sam evo vec dva puta pao(Za jedno znam a za ovo drugo sam siguran 99,9%),dok iz Makroekonomije koju sam odgovarao usmeno sam dobio 8.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #503 послато: децембар 12, 2009, 03:58:29 поподне »
E pa vidis,ja recimo imam vecu temu kada odgovaram usmeno. :'(

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #504 послато: децембар 12, 2009, 04:03:27 поподне »
Pa znam kod svih je tako.Ali na usmenom moze da izvuces pitanje koje znas,ako to neznas mozes da izvuces drugo,ako nesto neznas moze profesor da ti pompgne itd.a na pismenom toga nema,sta ti daju to moras da uradis,i sta napises napisao si nema ispravke.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #505 послато: децембар 12, 2009, 04:16:02 поподне »
Ne zelim da se svadjam ni sa kim.Izvini stvarno...Ok,kao sto si rekao,svakom odgovara drugacije. :)

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #506 послато: децембар 12, 2009, 04:17:52 поподне »
ma nema potrebe da mi se izvinjavas,ja trebam tebi posto sam te napao ali je ovde ocigledno da svako pise onako kako njemu odgovara a ne pita za misljenja drugih.

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #507 послато: децембар 12, 2009, 04:20:16 поподне »
Uuuu, ljudi bre, sta vam je ?? Svako ima pravo na svoje misljenje, sta se svadjate oko toga ?
Ja sam inace vise za usmeno, i to samo zbog rezultata. Ako radimo pismeno ipak mora da se ceka koliko-toliko, pa makar to bilo i 2 dana ... Ovako odmah odgovaram i kraj, znam sta sam napravila ...
A jel zna neko kad ce rezultati iz racunovodstva ? Jel spominjala nesto Milica ?

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #508 послато: децембар 12, 2009, 04:22:27 поподне »
Nista nije rekla ali ce biti sigurno kao prosli put,a sta meni vredi kad znam da sam ponovo pao.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #509 послато: децембар 12, 2009, 04:25:48 поподне »
I ja se to pitam Ana.Ko zna,iako nas ima mnogo manje koji smo radili drugi kolokvijum,isto cemo toliko da cekamo kao i za prvi  koliko ja vidim...Strasno!Neka kaze neko nesto o tome ako ste bili poslednjeg casa na vezbama...