Упис на факултет

· 2343 · 578454
*

marijana92

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1890 послато: јануар 22, 2011, 07:38:26 поподне »
ja sam cetvrta god.srednje medicinske skole i planiram da upisem ekonomski fakultet...sta mislite o tome.?
Una hvala puno...

*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1891 послато: јануар 22, 2011, 07:38:39 поподне »
pa ako si odlucila onda super... ima jos neki koji su sa medicinske srednje dosli na ekonomski, pa im nista nefali... sve zavisi... ako zelis izvolte :D

*

marijana92

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1892 послато: јануар 22, 2011, 07:54:01 поподне »
hvala...pocela sam vec da se pripremam za prijemni...jako sam odlucila,ali svi mi kazu da ce mi biti problem dok se ne naviknem....

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1893 послато: јануар 23, 2011, 12:39:45 пре подне »
mhm ima medicinara, ne bas  u velikom broju - ali ih ima ;)
Ali oni uglavnom (upravo) upisuju neku vrstu menadzmenta :D

omg ljudi! :) polako s pripremama!
Ima vremena kada ce doci vreme za ucenje..uzivajte jos malu u srednjoskolskim danima... :(

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1894 послато: јануар 23, 2011, 11:16:17 пре подне »
dolaze i iz tehnickih skola tako da to nema veze :) uzivajte u ssrednjoskolskim danima, prijemni (ako jurite budzet) moze da se spremi za nedelju dana, ako ne jurite i za manje, tako da nema mesta panici :)

*

Francesko

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1895 послато: јануар 23, 2011, 02:42:58 поподне »
Aj ne lazi ljude da prijemni moze da se spremi za nedelju dana.
Nije ovo FABUS ili megatrend...

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1896 послато: јануар 23, 2011, 02:56:41 поподне »
izvini prijemni se bez problema spremi za 2 nedelje i to za budzet. jer su zbirke smesne...

*

marijana92

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1897 послато: јануар 23, 2011, 05:26:48 поподне »
ipak bih da krenem na vreme sa pripremama i da se na vreme upoznam sa predmetom....a imam vremena i da uzivam u ovim poslednjim srednjoskolskim danima...ali ipak hvala.......

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1898 послато: јануар 23, 2011, 11:43:01 поподне »
Samo grizite! :D
Kad pre prodje, juce sam upisala fakultet i spremala prijemni, a evo sad 4ti semestar i hvatanje uslova za trecu :D
Leeeeeeeeeeeeeee :O
Eto, a neko ce da kaze fakultet gubljenje vremena, mladosti, snage i ostalo! Jeste malo muka,nekoliko godina, ali i to zacas prodje ako na vreme dajes ispite i trudis se!I na kraj budes cool i sexy ekonomista! :D :D

Moram vas mladjane da ohrabrim da jurite prosek, sto bolji, najbolje sve desetke! Moze da bude tesko, ali najbitniji su vam prvi kolokvijumi, ako se tu potrudite i dobijete desetke vec ce na ispitu drugacije da vas gledaju!E onda kad naredjate 5 desetki u indeksu, onda vecina profesora gleda predjasnje ocene, i opet ne morate nista spektakularno da naucite, bitno da znate solidno,i dobicete 10!Da znate, tako to ide!
Konkursa ima koliko hocete,novcane stipendije i ostalo,pa eto potrudite se, mali savet od mene! :)

Srecno!

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1899 послато: јануар 24, 2011, 03:13:11 поподне »
Ljudi ljudi pa ja sam ga spremla bukvalno za ned i po (i poslovnu i sociologiju) stvarno su zbirke smesne.... Toliko sam se traumirala oko tog prijemnog a tek sad vidim sta su muke... ako ne mozete da spremite zbirke za dve tri nedelje niste za ovaj fakultet (govorim za one iz ekonomske skole, mozda ce onima iz medicinske trebati malo duze dok skapiraju termine)... Jer toliko koliko spremite za prijemni toliko se ovde uci za jedan dan, mozda i vise (govorim u mom slucaju)!

*

Anchy_036

  • *
  • Поруке: 6
Nema naslov
« Одговор #1900 послато: јануар 24, 2011, 05:48:32 поподне »
Hvala puno na savetima BUDUCE KOLEGE!!! :)

Vidim da su prethodne generacije vise polagale poslovnu nego osnove, ja sam imala takvog profesora iz srednje(tj jos uvek mi predaje) da ne ucim nista, a uvek imam 5, zato nista sada ne znam! :D

Tako da sam prinudjena da uzmem osnove da nabubam, jer opet mislim da bolje znam nego poslovnu, samo da ne smore sa onim zadacima... -.-

Jel ima na SMERU MARKETING nekih baksuza od profesora? :D

Pozdrav za sve!!! ;)


*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1901 послато: јануар 24, 2011, 06:08:57 поподне »
na svakom smeru imas baksuze, to ti je neminovno! ako uzmes bilo sta iz PU izbegavas matematiku, sto ti je koliko toliko olaksavajuca okolnost.

*

marijana92

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1902 послато: јануар 24, 2011, 08:19:42 поподне »
eee...ja sam se odlucila za osnove ekonomije...raspitivala sam se i svi su mi rekli da njih uzmem...pocela sam vec pomalo da citam...a kao drugi predmet sam odabrala sociologiju... :)..
Hvala na savetima.... :)

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1903 послато: јануар 25, 2011, 12:16:38 пре подне »
Srecno na prijemnom! :)

*

marijana92

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1904 послато: јануар 25, 2011, 08:18:47 пре подне »
Hvalaa puno.... ;)