Упис на факултет

· 2343 · 584035
*

Alleksandra

  • **
  • Поруке: 194
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1860 послато: децембар 18, 2010, 01:15:41 поподне »
Hvala na odgovoru.A za ovaj poslednji komentar,pa upravo zato što internet i ne služi samo za face,ja koristim internet i za ovaj forum od kojih se nadam da ću imati neke korisne informacije od iskusnih ljudi.I koji su voljni da objasne naravno.Samo sam pitala da li ima teorije ili i nekih zadataka,a ne trebaju mi ispitna pitanja.

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1861 послато: децембар 18, 2010, 04:43:17 поподне »
Nisam htela da zvucim grubo, ili kao da pametujem (daleko sam ja od tog stadijuma),
ali bilo je dosta ljudi tipa  "e pao sam s' Marsa, pricaj sta treba"
to malo zna i da nervira, jer se dosta pitanja ponavlja, a sve mrzi da upotrebe search ili da okrenu par stanica unazad i vise o cemu se dikutovalo.

Uzgred, moja "PS" poruka se odnosila na ljude u globalu (gde spadam i ja), a ne licno na tebe ;) <3


*

Alleksandra

  • **
  • Поруке: 194
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1862 послато: децембар 18, 2010, 05:44:49 поподне »
E onda je ok. :) :**

*

Haklberymary

  • *
  • Поруке: 22
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1863 послато: јануар 05, 2011, 05:07:19 поподне »
Zanima me kada izlazi prirucnik za polaganje prijemnog ispita? Hvala

*

Anchy_036

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1864 послато: јануар 09, 2011, 05:59:43 поподне »
Zanima me kada izlazi prirucnik za polaganje prijemnog ispita? Hvala
i mene zanima... ali mislim da je najbolje da sutra pozoves neki od ovih brojeva kako bi dobio/la informaciju.
http://www.eknfak.ni.ac.rs/src/Kontakt.php

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1865 послато: јануар 09, 2011, 09:33:39 поподне »
huh, ljudi okrenite 1-2 stranu unazad nacice te SVE informacije.. zar je to toliko tesko? :|

Prirucnici iz ekonomije izlaze POSLEDNJI u odnosu na sve fakulete.
Zato sto vam za njih ne treba vise od 15 DANA, za ucenje.
Izlaze "nekako s proleca", zbog panicara (gde sam spadala i ja :P )...

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1866 послато: јануар 15, 2011, 11:38:51 пре подне »
ljudi gde zurite prijemni se spremi za 2 nedelje, uopste nije tezak.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1867 послато: јануар 15, 2011, 12:33:51 поподне »
Buduca koleginice MarijaG, slovo w ne postoji u srpskom jeziku! :D
Ej kako se naviknete uopste, kod mene je w cak gore u uglu, ne bih mogla da se naviknem i da kucam i to slovo uopste :D

Inace prijemni se sprema stvarno za 2 nedelje, a kome ide matematika neka ide na pripremnu nastavu, obicno tamo otpisu pola zadataka iz zbirke,i kazu kakvi ce zadaci da budu!
A sociologija se sprema za nedelju dve, ajd zavisi koliko mozete da bubate dnevno suvoparne definicije!
ostalo ne znam...

*

MarijaG

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1868 послато: јануар 15, 2011, 01:16:32 поподне »
ma ja sam navikla da pisem to slovo uopste,i na telefonu pa i na komjuteru... ali svaka navika ima odviku tako da nije problem da pisem i sa V kako je i pravilno :) A sto se tice prijemnog,meni je nekako lakse da ja to naucim na vreme i posle da budem spremna i da ne moram da se stresiram oko toga,jer ako ga ranije naucim onda ce bolje da mi slegne to znanje :)

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1869 послато: јануар 15, 2011, 04:16:48 поподне »
ali onda kreni mesec dana pre, jer prijemni je mnogo lak, nemas stvarno oko cega da se stesiras.
svako ce to da ti kaze.
Prijemni je lak, al je posle zajebano :D

*

MarijaG

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1870 послато: јануар 15, 2011, 04:42:34 поподне »
hehe :) to i sama znam....posle je tesko ali i taj prijemni treba dobro da uradim jer mi treba maksimalan broj poena da bih upala na budzet,posle je vec druga prica :)

*

tiffany

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1871 послато: јануар 15, 2011, 07:08:30 поподне »
marijaG nije samo da upadnes na budzet treba ga zadrzati ...zaista je mnogo rano da se spremas za prijemni uzivaj maksimalno sad u slobodi jer tek ti slede obaveze opterecujes se prerano...materija za prijemni nije mnogo teska spremices to lako ako mislis da ce ti nesto znaciti idi na pripremnu  nastavu sto je po meni cisto bacanje novca al dobro
'100ljudi 100cudi'

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1872 послато: јануар 15, 2011, 07:13:57 поподне »
hehe :) to i sama znam....posle je tesko ali i taj prijemni treba dobro da uradim jer mi treba maksimalan broj poena da bih upala na budzet,posle je vec druga prica :)

Veruj mi, prijemni je najlakse uraditi...posle dolazi najgore...kao sto kaze tiffany, treba zadrzati budzet, a to je dosta tesko pogotovo kako stalno nesto novo izmisljaju...

*

nafetS_91

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1873 послато: јануар 16, 2011, 04:08:35 поподне »
sta sve treba za overu  I semestra? jel treba neka taksa da se plati i do kog roka?

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1874 послато: јануар 16, 2011, 08:03:21 поподне »
Ne plaća se ništa, samo kupis na skriptarnici jedan ŠV obrazac i semestralni list što te košta 80 RSD... Ništa više (za promenu) ;D ;D ;D ;D ;D ;D