Упис на факултет

· 2343 · 589845
*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2175 послато: јануар 20, 2012, 03:51:55 поподне »
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje. Naime, drug je zavrsio smer Poslovnu ekonomiju na Educons univerzitetu pa ga interesuje da li moze polagati neke diferencijalne ispite i dobiti diplomu Ekonomskog fakulteta i sta je sve potrebno? Unapred zahvaljujem na izdvojenom trudu.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2176 послато: јануар 20, 2012, 04:50:19 поподне »
Moze ako polozi sve ispite sa ekonomije hahaha :D
 Sto lepo ne opere diplomu preko mastera kao i svi ostali? :D

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2177 послато: јануар 20, 2012, 06:08:17 поподне »
Mozes malo to da mi pojasnis? Sta da mu prenesem? Hvala ti.

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2178 послато: јануар 20, 2012, 06:17:32 поподне »
ako upise master sa diplomom privatnog fakulteta, i zavrsi ga
ima master diplomu eknomskog drzavnog fakulteta
ili ti niko nece da ga pita gde je zavrsio prve 4 god
:)

ako mogu difovci, moze i on

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2179 послато: јануар 20, 2012, 06:23:31 поподне »
A inace isto kao sto i kad predjes sa drzavnog na privatni, ne priznaju vecinu ispita tako i ako hoces sa privatnog na drzavni vecinu ispita ti nece priznati zbog "uskladjivanja akademskih programa", tako da ce vecinu morati da polaze.Tako da je bolje da zavrsi taj koji je poceo a ovde dodje na master i onda se to strucno zove "pranje diplome"! :D

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2180 послато: јануар 20, 2012, 06:36:16 поподне »
ako mogu difovci, moze i on

To na moj racun nesto?  :)  Ja sam difovac ali me ne zanimaju takve stvari. Uglavnom, hvala vam sto ste mi brzo odgovorili.
Hvala Martinche, hvala Miljanas. Pozdrav!


*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2181 послато: јануар 20, 2012, 06:41:05 поподне »
Pa ne nego nama bilo cudno kako sa difa dolaze na nas fakultet da upisuju master studije,nekako ne vidim toliku vezu izmedju ekonomije i difa...
Inace stvarno mu je bolje da zavrsi tamo gde je poceo, natovarice ga sa ispitima ako bude hteo da predje kod nas!
Pozzzz

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2182 послато: јануар 20, 2012, 09:34:48 поподне »
nek zavrsi on to, dodje na master, pa mi posle imamo istu diplomu kao on, al smo ucili 3 puta vise :D

*

Jellena

Одг: Упис на факултет
« Одговор #2183 послато: јануар 20, 2012, 10:30:35 поподне »
Ahaa, samo neka prebacivanja, sta je ovo  ;D Ako oce da uci 5 puta vise, slobodno nek dodje kod nas, ali za takav tempo covek mora da se navikne, a ne ladovina cele godine i sve desetke  ;D A nikad nisam razumela kako neki sa elektronskog zavrse master na nasem i postanu ekonomisti ??? Ima cak i jedna asistentica sto nije ekonomski zavrsila a radi na jednom ek predmetu, pa gde to stima  :o

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2184 послато: јануар 21, 2012, 10:14:33 пре подне »
ovde je sve moguce, ovo je Srbija :D

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2185 послато: јануар 21, 2012, 10:48:35 пре подне »
pa danas sve moze da se uskladi tipa Menadzment a i Marketing u sportu, Menadzment u elektronici, Menadzment u medicini, Menadzment u Menadzmentu :D

*

Andrija993

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2186 послато: март 08, 2012, 06:29:05 поподне »
 Pozz ljudi mene interesuje, ako neko moze da mi kaze, da li ce ove godine izlaziti novi prirucnici za pripremu prijemnog ispita (konkretno za sociologiju i matematiku) i ako nece koje je zadnje izdanje po kojem se moze spremati prijemni ispit?
Unapred hvala!!! :D

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2187 послато: март 09, 2012, 08:44:11 пре подне »
Pozz ljudi mene interesuje, ako neko moze da mi kaze, da li ce ove godine izlaziti novi prirucnici za pripremu prijemnog ispita (konkretno za sociologiju i matematiku) i ako nece koje je zadnje izdanje po kojem se moze spremati prijemni ispit?
Unapred hvala!!! :D

Ostali su isti kao i prosle godine.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/upis/literatura.html

*

Andrija993

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2188 послато: март 13, 2012, 07:12:46 поподне »
Zahvaljujem na brzom odgovoru... :)

*

ekonomista7

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Упис на факултет
« Одговор #2189 послато: март 19, 2012, 08:24:52 поподне »
Pozdrav svima. Planiram da upisem Ekonomski fakultet u Nisu, pa me zanimaju odgovori na par pitanja.
Izabrala sam poslovnu ekonomiju i sociologiju za prijemni, pa me interesuje da li je u redu sto se rukovodim pitanjima iz prirucnika (uz knjigu naravno)  iz 2010. godine? Naravno, kupicu i novi kad bude izasao, ali sam vec presla polovinu pa ne bih zelela da, kad izadje novi, bude sve drugacije, pa da moram iz pocetka. Ako je to uopste i moguce. Anyway, zanima me jel nije greska sto sam skoro pola gradiva presla, po starom, tj prirucniku iz 2010. godine.
Hvala vam unapred na odgovorima.
 :)