Kolokvijumi

· 3485 · 743815
*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2985 послато: децембар 06, 2012, 08:15:16 поподне »
Jel je dosta promenjena knjiga u odnosu na onu iz prosle god.?
Ne znam, uporedi broj pitanja, pa ces videti kolike su razlike. U svakom slucaju, razlike moraju da postoje.  ;)

*

ime xD

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2986 послато: децембар 06, 2012, 11:38:07 поподне »
Jel kolokvijumi uticu na ocenu na isp. ili samo smanjuju gradivo? :-O

*

*M*

  • *
  • Поруке: 31
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2987 послато: децембар 07, 2012, 12:03:55 пре подне »
Neko je skoro napisao na grupi na fb da su samo korice promenjene, pa zato pitam :)

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2988 послато: децембар 07, 2012, 09:37:06 пре подне »
Jel kolokvijumi uticu na ocenu na isp. ili samo smanjuju gradivo? :-O
Uticu na ocenu. Delom uticu i na ocenu iz drugih predmeta, profesori prilikom formiranja ocene obavezno pogledaju i studentove ostale ocene.  ;)

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2989 послато: децембар 07, 2012, 09:40:05 пре подне »
Neko je skoro napisao na grupi na fb da su samo korice promenjene, pa zato pitam :)
Iskreno, nisam listao obe knjige, ali vidim da na listi sa ispitnim pitanjima ne pise godina, tako da mislim da ispitna pitanja nisu promenjena, sto znaci da su knjige veoma slicne. A isao sam logikom, da kada covek vec izdaje drugu knjigu, neke razlike moraju da postoje.  ;) Ako ne postoje, svaka mu cast.  ;D

*

pippen33

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2990 послато: децембар 07, 2012, 11:25:24 пре подне »
kad je drugi kolok iz prava eu!?
koja pitanja se uce?

*

ime xD

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2991 послато: децембар 07, 2012, 07:28:42 поподне »
Jel kolokvijumi uticu na ocenu na isp. ili samo smanjuju gradivo? :-O
Uticu na ocenu. Delom uticu i na ocenu iz drugih predmeta, profesori prilikom formiranja ocene obavezno pogledaju i studentove ostale ocene.  ;)


A ne polozeni kolokvijum?

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2992 послато: децембар 07, 2012, 07:40:48 поподне »
kolokvijum za kako koji predmet.
neki profesori imaju pravilo da bez kol mozes da dobijes do osmice.
dok kod nekih i bez kolokvijuma mozes dobiti 10, ukoliko lepo naucis sve.
nema nekog posebnog pravila, al svakako je lakse dati kolokvijum i smanjiti gradivo :)

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2993 послато: децембар 07, 2012, 10:09:44 поподне »
kolokvijum za kako koji predmet.
neki profesori imaju pravilo da bez kol mozes da dobijes do osmice.
dok kod nekih i bez kolokvijuma mozes dobiti 10, ukoliko lepo naucis sve.
nema nekog posebnog pravila, al svakako je lakse dati kolokvijum i smanjiti gradivo :)
Slazem se, mada nisi napisao zanimljivu situaciju, da je cesto bolje biti bez kolokvijuma, nego imati 6 ili 7, jer kao sto si i rekao bez kolokvijuma mozes i 9 i 10 da dobijes, ali sa 6-icom na kolokvijumu, tesko.

*

tinkerbell27

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2994 послато: децембар 08, 2012, 08:44:12 пре подне »
kolokvijum za kako koji predmet.
neki profesori imaju pravilo da bez kol mozes da dobijes do osmice.
dok kod nekih i bez kolokvijuma mozes dobiti 10, ukoliko lepo naucis sve.
nema nekog posebnog pravila, al svakako je lakse dati kolokvijum i smanjiti gradivo :)
Slazem se, mada nisi napisao zanimljivu situaciju, da je cesto bolje biti bez kolokvijuma, nego imati 6 ili 7, jer kao sto si i rekao bez kolokvijuma mozes i 9 i 10 da dobijes, ali sa 6-icom na kolokvijumu, tesko.


da li to sad znaci da ja ne mogu na ispitu da dobijem vecu ocenu od 6, buduci da sam dala kolokvijum i iz finansijskog i osnova ekonomije i na oba dobila 6 s tim sto nam je dragan u index upisivao poene a  ne ocene
sad planiram i iz menadzmenta da izadjem ali nakon ovoga ozbiljno sam se zamislila da li je to pametna ideja  :-\

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2995 послато: децембар 08, 2012, 09:56:01 пре подне »
kolokvijum za kako koji predmet.
neki profesori imaju pravilo da bez kol mozes da dobijes do osmice.
dok kod nekih i bez kolokvijuma mozes dobiti 10, ukoliko lepo naucis sve.
nema nekog posebnog pravila, al svakako je lakse dati kolokvijum i smanjiti gradivo :)
Slazem se, mada nisi napisao zanimljivu situaciju, da je cesto bolje biti bez kolokvijuma, nego imati 6 ili 7, jer kao sto si i rekao bez kolokvijuma mozes i 9 i 10 da dobijes, ali sa 6-icom na kolokvijumu, tesko.


da li to sad znaci da ja ne mogu na ispitu da dobijem vecu ocenu od 6, buduci da sam dala kolokvijum i iz finansijskog i osnova ekonomije i na oba dobila 6 s tim sto nam je dragan u index upisivao poene a  ne ocene
sad planiram i iz menadzmenta da izadjem ali nakon ovoga ozbiljno sam se zamislila da li je to pametna ideja  :-\
Naravno da ne. Ali iz racunovodstva ces tesko dobiti preko 8. Dok ces 8 dobiti bez problema, ovo se odnosi na Tadiju i Dejana, nisu preterano zahtevni i dosta pomazu. Izadji na kolokvijum iz menadzmenta u svakom slucaju, ovo se odnosi na sve predmete, ne gubis nista. Pomoci ce ti dosta, jer ces imati manje gradiva da naucis za ispit, i lakse ces poloziti. Ali racunaj da ce ti ocena sa kolokvijuma veoma malo varirati.

*

Jecka

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2996 послато: децембар 08, 2012, 10:28:00 пре подне »
Ima li nekih vesti kad ce da izadju rezultati sa kolokvijuma iz engleskog jezika 1?

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2997 послато: децембар 08, 2012, 10:53:58 пре подне »
heheh treba da naucite jednu stvar, a to je stratesko upravljanje indeksom :D
Da sam na tvom mestu prvi semestar bih dala sve od sebe da popravim te ocene pa kako ispadne a onda od sledeceg da se potrudis da bolje polazes kolokvijume i bice ti lakse da na ispitu dobijes dobre ocene... :)

*

tinkerbell27

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2998 послато: децембар 08, 2012, 11:34:14 пре подне »
Hvala vam u svakom slucaju na savetima :) Ja nisam skapirala da je tako vec sam mislila da bez obzira na ocenu sa kolokvijuma,dobijas ipak vecu ocenu jer si za razliku od ostalih ti makar izlazio i polozio.pa i sa 6.sad za ubuduce znam ;) sad mi ostaje taj menadzment.imam skriptu ali mi nekako deluje jako kratko,pa sam zato htela da vas pitam da li kod simicke prolazi skripta ili samo knjiga?

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2999 послато: децембар 08, 2012, 12:06:17 поподне »
ako je pismeno skripta je sasvim dovoljna, jer daju samo defnicije i podele, tako neke opste stvari :D
ako imas 6 na kol, ne ocekuj vise od 8 na ispitu.
jednostavno ne moze po poenima.

bitno da se ispiti daju, ja imam bukvalno sve ocene od 6 do 10. otkacis ispit, to je najvaznije :D