Kolokvijumi

· 3485 · 743768
*

Milena@JLJ

  • *
  • Поруке: 94
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2520 послато: јануар 11, 2012, 11:03:14 пре подне »
da li iko ima zadatke iz racunovodstva koji su padali na ispitu u januaru iz prethodnih godina?

*

spiderman

  • *
  • Поруке: 75
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2521 послато: јануар 11, 2012, 09:23:17 поподне »
Da li neko zna kakva ce biti teorijska pitanja iz na trecem kol iz spec.rac.? Blic pitanja ili cele lekcije. Unapred hvala :)

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2522 послато: јануар 12, 2012, 09:24:53 поподне »
Da li neko zna kakva ce biti teorijska pitanja iz na trecem kol iz spec.rac.? Blic pitanja ili cele lekcije. Unapred hvala :)

Bice 10 pitanja, blic, ali ne na zaokruzivanje, vec da dopises odgovor.

*

spiderman

  • *
  • Поруке: 75
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2523 послато: јануар 13, 2012, 12:29:53 пре подне »
Da li neko zna kakva ce biti teorijska pitanja iz na trecem kol iz spec.rac.? Blic pitanja ili cele lekcije. Unapred hvala :)

Bice 10 pitanja, blic, ali ne na zaokruzivanje, vec da dopises odgovor.
Hvala na informaciji. Jel znas mozda koliko ce zadataka da bude?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2524 послато: јануар 13, 2012, 06:30:52 поподне »
E ne znam to..Ali mislim da ce da sastave zadatak od nekoliko promena, da ga ukombinuju nekako :)))

*

Veca

  • *
  • Поруке: 37
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2525 послато: јануар 17, 2012, 01:26:42 поподне »
Koliko pitanja se izvlaci na drugom kolokvijumu iz marketinga?

*

Veca

  • *
  • Поруке: 37
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2526 послато: јануар 17, 2012, 01:31:10 поподне »
A, saznala sam, jedno. :)

*

bella3x

  • *
  • Поруке: 33
  • In dreams we enter a world that's entirely our own
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2527 послато: јануар 19, 2012, 10:33:54 пре подне »
Postavicu poruku i ovde :)
Je l' moze neko da mi odgovori na neko od ovih pitanja? (upravo sam zvala fakultet, posto nisam iz Nisa, ali se niko ne javlja, mozda je trebalo da pozovem ranije)
1. Koliko je bodova potrebno za upis u narednu godinu?
2. Da li na ek. fak. u Nisu postoji studiranje na daljinu?
3. Kad se obnovi godina, da li student moze da izlazi i na kolokvijume, ili samo na ispite?
4. Procitala sam na sajtu da prvi sem. rad mora da se da do kraja cetvrtog semestra, a drugi do kraja sedmog. Je l' to znaci da, ako bih obnovila godinu, za prvi imam vremena do kraja ovog semestra?
5. Je l' moze da se promeni smer posle prve godine?
6. Ukoliko bih ove godine upisala fakultet, a upis je u julu, je l' postoji mogucnost da na neki od ispita izadjem pre nego predavanja pocnu? (redovni rokovi u avgustu i septembru, jer od oktobra mozda necu biti tu)
Hvala svima!

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2528 послато: јануар 19, 2012, 11:22:36 пре подне »
1.Za budzet se prvo vrsi rangiranje onih koji imaju 60 bodova ostvarenih u tekucoj skolskoj godini, a ako ostane mesta onda se primaju oni do 48 bodova, za samofinansiranje verovatno  37 bodova...
2.Nema studiranja na daljinu
3.Sve zavisi od profesora, neki daju a neki ne.
4.To mi nije poznato, ali ne znam sto je seminarski toliki problem, to mozes i da kupis ako ti je problem da napravis.
5.Smer moze da se menja,placas naravno nesto i ukoliko postoji razlika u predmetima dobijes par novih predmeta.Mozes da ga menjas i na pocetku druge godine, a posle toga mislim da je vec kasno...
6.Mislim da nema sanse da polazes ispite ranije, a kada se upise fakultet onda prvi rok za koji mozes da prijavis ispite je januar a pre toga, otprilike kraj novembra pocetak decembra su kolokvijumi....
Nadam se da sam pomogla ;)


*

sbtrkt

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2529 послато: јануар 19, 2012, 01:49:52 поподне »
Jel treba da se upise ocena sa drugog kolokv. iz reg .geo. sveta pre ispita?Hitno je!

*

barni

  • *
  • Поруке: 23
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2530 послато: јануар 19, 2012, 02:53:35 поподне »
jel zna neko kakva su vezbanja bila na kolokvijumu iz engeskog jezika III?

*

tasha

  • *
  • Поруке: 53
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2531 послато: јануар 19, 2012, 07:39:24 поподне »
ja nemam upisan ni prvi iz regionalne i otisla bih da upisem oba, ali kad, kad su konsultacije utorkom, a ispit je u ponedeljak?

*

bella3x

  • *
  • Поруке: 33
  • In dreams we enter a world that's entirely our own
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2532 послато: јануар 19, 2012, 08:05:53 поподне »
@Miljanas
Hvala, jesi pomogla.
Ma nije mi problem da uradim seminarski, samo me je zanimalo da li jos uvek mogu da ga predam.
Imam jos par pitanja: Cula sam da ukoliko student nije zadovoljan ocenom sa ispita, isti moze da ponisti i da polaze opet. Zanima me da li, ukoliko nije polozen kolokvijum, kad se ponisti ocena sa ispita moze opet da se polaze kolokvijum (kao da nista nije bilo  :) ), ili se opet izlazi samo na ispit? Isti slucaj, ako je kolokvijum polozen, da li se polaze opet?
I da li ocena (ispit) moze da se ponisti samo u tekucoj skolskoj godini (onoj u kojoj je ocena dobijena) ili to moze da se uradi i u narednoj?

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2533 послато: јануар 19, 2012, 10:10:06 поподне »
Moze da se ponisti i mislim da ti onda ponistavaju i kolokvijum, a da li ces moci da polazes kolokvijum sledece godine to zavisi od profesora, ima neki ne daju...
Mozes da ponistis samo ispite iz tekuce godine!

*

bella3x

  • *
  • Поруке: 33
  • In dreams we enter a world that's entirely our own
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #2534 послато: јануар 19, 2012, 11:11:50 поподне »
@Miljanas
Znaci, ukoliko ponistim ispit (u tekucoj godini) i polazem ga iste godine, opet izlazim i na kolokvijum, a ako ga polazem sledece godine izlazim ili ne izlazim na kolokvijum u zavisnosti od profesora.
Hvala ti puno!