Факултети > Економски факултет

Dilema - izborni predmet?

<< < (2/3) > >>

vera:
Sta predlazete za izborni Ekonomske funkcije ili doktrine ? Nemam pojma o cemu su predmeti, nisam videla knjigu jos uvek, pa me zanima sta je lakse za spremanje ? :-\

Nigrette Rose:
Bez ikakve dileme - Ekonomske funkcije!  :D

vera:
Hvalaaaa  :) a kakve su doktrine, obimno, bubanje ili logicno ? Vidim ovde da su funkcije vise matematika, meni bolje nesto prakticno da radim nego da strebam

Nigrette Rose:
Za doktrine će ti svako reći isto, tj. užas.  ;D Do duše ne mogu da pričam za nešto što ću tek imati ove godine, ali važi za teške predmete, to bez sumnje. Ja sam uvek volela predmete gde imaš neke zadatke, da razmišljaš i praktično radiš, mrzim suvoparnu teoriju, pa ako si imala matematiku i dobro ti je išla, funkcije važe za prilično lakši predmet od matematike. Čula sam da je i usmeni iz funkcija dosta jednostavan i da ti praktično ocena zavisi od pismenog dela, usmeni je samo formalnost i nije kao iz matematike. Moja drugarica je ove godine birala (kao i ti) između funkcija i doktrina, izabrala je funkcije i dobila 10 bez problema.  :)

vera:
Hvala ti puno, onda funkcije definitivno, lakse mi je da radim zadatke nego da bubam nesto suvoparno !

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију