Факултети > Електронски факултет

Hvali i kritikuj!

(1/3) > >>

pippo:
Kao nekadašnji student Elektronskog fakulteta u Nišu, mislim da je mesto gde bih najviše trebao da delujem na ovom Forumu upravo ova kategorija. Nema potrebe da nekome ko koristi Internet (a "elektronce" bije baš takav glas) objašnjavam sve prednosti korišćenja Foruma... Dakle, elektronci, (zlo)upotrebite ovo mesto da se požalite i/ili pohvalite nekom načinom na koji danas studirate!

Za početak, ja ću reći svoje iskustvo nakon završenih studija na Elektronskom fakultetu: praksa je nešto šta jednom programeru nije pruženo ni izbliza u potrebnoj meri. Iako je napredak u sferi tehnika programiranja brži nego bilo koja reforma u Srbiji, mislim da realizacija praktičnih projekata za vreme studiranja (makar na R smeru) mora biti podignuta na mnogo viši nivo! Izvinjavam se ukoliko je danas to drugačije, govorim o vremenu od pre par godina...  :(

Miša iz Daleka:
E ovako... Mnoooooogo mi je drago sto je ovakav forum otvoren, koooonacno postoji mesto gde mozemo da iznesemo svoje misljenje...  ;D

Imam i jedan predlog... Prvo i osnovno, napraviti podforum za evaluaciju nastavnickog osoblja na fakultetu, sa po jednom temom za svakog predavaca (kao recimo ovde), pa da lepo mozemo da iznesemo svoje misljenje. Naravno, ubaciti i dobrog moderatora, koji bi vodio racuna o tome da izrazavanje bude u domenu kulturnog...

Uskoro se javljam sa svojim utiscima o fakultetu... ;)

Miša iz Daleka:
I tek sada vidim da je forum otvoren jos prosle godine, a nikog nema na istom... mora se vise potrudite oko promocije... :) Ovo bi moglo da bude centralno mesto za sve studente nisokg univerziteta, ali mora se radi na tome...

pippo:
Slažem(o) se u potpunosti sa tobom i zato smo od januara i krenuli u malo agresivnije angažovanje ljudi na forumu. Za početak smo pronašli ljude po fakultetima koji su raspoložni da budu moderatori i prate razvoj foruma. Za marketing je potrebno posebno angažovanje, a tim koji je postavio ovaj forum i radi na njegovom tehničkom održavanju zaista nema vremena i za te aktivnosti... nadam se da razumeš o čemu pričam. Uostalom, kao što rekosmo par puta ovde: svaki  (pa i ovaj) početak je težak. Nadamo se da će se najzad "zakotrljati". U tom cilju moraćemo da postavimo i neki offtopic, izgleda. Šta mislite o tome? Hvala na javljanju!

Miša iz Daleka:
Super, samo cepajte! Ovaj forum ima ogroman potencijal, samo mora ljudi da se dovedu!

Ne reče šta misliš o pdf-u za ocenjivanje profesora... ;)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију