Kolokvijumi

· 3485 · 744003
*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3000 послато: децембар 08, 2012, 12:32:25 поподне »
Tako je, po poenima ne mozes da dobijes preko 8 na ispitu ukoliko nemas polozen kolokvijum. Sve ovo vazi u teoriji. Moj drug je iz makroekonomije dobio 9, a nije imao kolokvijum. Jednostavno, spremio je ispit lepo, lepo je odgovarao, i Cvetanovic mu je dao 9. Uglavnom ne opterecujte se, uostalom videcete i sami kako sve ovo funkcionise.  ;)

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3001 послато: децембар 08, 2012, 12:35:25 поподне »
Hvala vam u svakom slucaju na savetima :) Ja nisam skapirala da je tako vec sam mislila da bez obzira na ocenu sa kolokvijuma,dobijas ipak vecu ocenu jer si za razliku od ostalih ti makar izlazio i polozio.pa i sa 6.sad za ubuduce znam ;) sad mi ostaje taj menadzment.imam skriptu ali mi nekako deluje jako kratko,pa sam zato htela da vas pitam da li kod simicke prolazi skripta ili samo knjiga?
Sa Simickom imam pozitivna iskustva, i mnogo mi je bolja od Maje, mada kod Maje nisam odgovarao. Uglavnom skripta je dovoljna za prolaz.  ;)

*

nensssy

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3002 послато: децембар 08, 2012, 03:15:10 поподне »
Simicka je cini mi se malo spustila loptu, ja sam prosle godine odgovarala na kolokvijumu kod nje, i obarala samo tako, ali ove godine je nekako blaza i atmosfera na ispitu je opustenija

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3003 послато: децембар 08, 2012, 03:54:47 поподне »
Ono sto sam napisao se odnosilo na ispit.  ;)

*

Deki-M

  • **
  • Поруке: 171
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3004 послато: децембар 08, 2012, 05:19:10 поподне »
Simicka je cini mi se malo spustila loptu, ja sam prosle godine odgovarala na kolokvijumu kod nje, i obarala samo tako, ali ove godine je nekako blaza i atmosfera na ispitu je opustenija

Jel znas mozda kako su podeljena pitanj iz osnovi menadzmenta kod simicke? Nisam dao kolokvijum pa ne znam kako da polozim ceo :D

*

tinkerbell27

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3005 послато: децембар 08, 2012, 06:02:06 поподне »
Hvala vam u svakom slucaju na savetima :) Ja nisam skapirala da je tako vec sam mislila da bez obzira na ocenu sa kolokvijuma,dobijas ipak vecu ocenu jer si za razliku od ostalih ti makar izlazio i polozio.pa i sa 6.sad za ubuduce znam ;) sad mi ostaje taj menadzment.imam skriptu ali mi nekako deluje jako kratko,pa sam zato htela da vas pitam da li kod simicke prolazi skripta ili samo knjiga?
Sa Simickom imam pozitivna iskustva, i mnogo mi je bolja od Maje, mada kod Maje nisam odgovarao. Uglavnom skripta je dovoljna za prolaz.  ;)
maja ove godine  ne ispituje, vec samo ivana..ma lako je tebi, ipak si ti musko a poznato je da ona voli lepe momke  :D mislim,bar sam tako cula..ko zna kako cu ja proci,verovatno opet sa nekom sesticom  ;D

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3006 послато: децембар 08, 2012, 06:09:31 поподне »
Hvala vam u svakom slucaju na savetima :) Ja nisam skapirala da je tako vec sam mislila da bez obzira na ocenu sa kolokvijuma,dobijas ipak vecu ocenu jer si za razliku od ostalih ti makar izlazio i polozio.pa i sa 6.sad za ubuduce znam ;) sad mi ostaje taj menadzment.imam skriptu ali mi nekako deluje jako kratko,pa sam zato htela da vas pitam da li kod simicke prolazi skripta ili samo knjiga?
Sa Simickom imam pozitivna iskustva, i mnogo mi je bolja od Maje, mada kod Maje nisam odgovarao. Uglavnom skripta je dovoljna za prolaz.  ;)
maja ove godine  ne ispituje, vec samo ivana..ma lako je tebi, ipak si ti musko a poznato je da ona voli lepe momke  :D mislim,bar sam tako cula..ko zna kako cu ja proci,verovatno opet sa nekom sesticom  ;D
Ma samo opusteno, dobra je Ivana. Samo se smeskaj, budi prijatna i takva ce i ona da bude. Ako nesto ne znas, slobodno je pitaj da zamenis pitanje.  ;)

*

Milena@JLJ

  • *
  • Поруке: 94
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3007 послато: децембар 08, 2012, 08:27:03 поподне »
Ima li nekih vesti kad ce da izadju rezultati sa kolokvijuma iz engleskog jezika 1?
rekla je pred kraj sledece nedelje

*

ime xD

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3008 послато: децембар 09, 2012, 01:09:37 пре подне »
Hvala vam u svakom slucaju na savetima :) Ja nisam skapirala da je tako vec sam mislila da bez obzira na ocenu sa kolokvijuma,dobijas ipak vecu ocenu jer si za razliku od ostalih ti makar izlazio i polozio.pa i sa 6.sad za ubuduce znam ;) sad mi ostaje taj menadzment.imam skriptu ali mi nekako deluje jako kratko,pa sam zato htela da vas pitam da li kod simicke prolazi skripta ili samo knjiga?
Sa Simickom imam pozitivna iskustva, i mnogo mi je bolja od Maje, mada kod Maje nisam odgovarao. Uglavnom skripta je dovoljna za prolaz.  ;)
maja ove godine  ne ispituje, vec samo ivana..ma lako je tebi, ipak si ti musko a poznato je da ona voli lepe momke  :D mislim,bar sam tako cula..ko zna kako cu ja proci,verovatno opet sa nekom sesticom  ;D

A sto sam ja mislila da taj nije usmeni nego pismeni kolokvijum?  :o Kad je menadzment?  ???

*

tinkerbell27

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3009 послато: децембар 09, 2012, 07:16:34 пре подне »
Hvala vam u svakom slucaju na savetima :) Ja nisam skapirala da je tako vec sam mislila da bez obzira na ocenu sa kolokvijuma,dobijas ipak vecu ocenu jer si za razliku od ostalih ti makar izlazio i polozio.pa i sa 6.sad za ubuduce znam ;) sad mi ostaje taj menadzment.imam skriptu ali mi nekako deluje jako kratko,pa sam zato htela da vas pitam da li kod simicke prolazi skripta ili samo knjiga?
Sa Simickom imam pozitivna iskustva, i mnogo mi je bolja od Maje, mada kod Maje nisam odgovarao. Uglavnom skripta je dovoljna za prolaz.  ;)
maja ove godine  ne ispituje, vec samo ivana..ma lako je tebi, ipak si ti musko a poznato je da ona voli lepe momke  :D mislim,bar sam tako cula..ko zna kako cu ja proci,verovatno opet sa nekom sesticom  ;D

A sto sam ja mislila da taj nije usmeni nego pismeni kolokvijum?  :o Kad je menadzment?  ???
Jos uvek nije odluceno da li ce kolokvijum biti pismeno ili usmeno. Sve zavisi od broja prijavljenih. A ukoliko bude usmeno samo ce Ivana ispitivati. Trebalo bi da se odrzi od 17. do 21. decembra neki dan. Naravno da se jos uvek ne zna koji je dan tacno u pitanju, kao i vecina stvari na ovom faxu. Sigurno cemo saznati dan pred kolokvijum kao i iz osnova ekonomije.. :-\

*

Jecka

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3010 послато: децембар 10, 2012, 12:54:57 поподне »
Da li je kolokvijum iz mikroekonomije pismeno, ako jeste kakve je forme?

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3011 послато: децембар 10, 2012, 12:57:22 поподне »
Da li je kolokvijum iz mikroekonomije pismeno, ako jeste kakve je forme?
Pismeno se polaze. A kakve je forme, ne znam. Valjda ce biti i nekakvi zadaci.


*

ekonomista7

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3012 послато: децембар 10, 2012, 02:15:19 поподне »
U copy shopy kazu da  nemaju skriptu iz menadzmenta jer je knjiga nova  :o  Gde da nabavim vazecu skriptu?

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3013 послато: децембар 10, 2012, 03:26:37 поподне »
U copy shopy kazu da  nemaju skriptu iz menadzmenta jer je knjiga nova  :o  Gde da nabavim vazecu skriptu?
Kako mislis vazecu?! Ako je knjiga nova, sanse su nikakve da je neko napravio skriptu i prosledio njima. Preostalo ti je jos da svratis do druge kopirnice "Mikops"...ali ako je knjiga nova, ne verujem da imaju.  ;)

*

Deki-M

  • **
  • Поруке: 171
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #3014 послато: децембар 10, 2012, 04:07:39 поподне »
Hoce li neko da mi odgovori kako su poredjana pitanja iz osnovi menadzmenta?

Znam samo da je prvo pitanje do 27, posle toga ne znam... ?