Факултети > Електронски факултет

Korisni linkovi

<< < (9/9)

Fides Design:
Web sajta koji pravi najbrže sajtove u srbiji https://www.fidesdesign.com/ .

PetarPan:
Pozdrav za sve studente i članove. Pronašao sam jedan veoma kvalitetan sajt koji se bavi zdravljem, treningom, ishranom i medicinom. Doduše, sajt je tek počeo sa radom, ali kvalitet i opširnost postova su me fascinirali.


Kategorija zdravstvena stanja na primer, čitajući postove mogu reći da su na visokom nivou. Pokrivaju širok spektar tema o svakoj bolesti koju opisuju. Svaki od ovih postova bi mogao lagano da prođe kao seminarski rad. Primera radi, post o autoimunim bolestima štitne žlezde kao što je Hašimoto obuhvata bukvalno sve, od simptoma, faktora rizika, dijagnostike, lečenja, suplementacije i ishrane. Pročitao sam i članak Kronova bolest zaista sam bez reči jer su toliko opširno obradili temu.


Što se tiče ishrane, postovi o namirnicama su takođe opširni. Namirnica Paradajz je napisana za sve osobe, od onih koji samo informativno žele da prvere nutritivnu vrednost do osoba koji žele da istraže nutrijente paradajza.


Studentima medicine će se ovo jako svideti, kategorija anatomija ima za sad Sternokleidomastoidni mišić, ali je toliko dobro obrađeno da ovo može takođe da ide kao jedan rad na faksu. Od emriologije, inervacije do stanja i deformacija kao što je sindrom sternokleidomastoidnog mišića.


Fitnes je koliko vidim bila početna ideja sajta, onima koji vode računa o svom telu i redovno vežbaju sigurno će se svideti post sklekovi. Tako sam i pronašao ovaj sajt. Ovo je najkompletniji vodič za sklekove koji sam do sad video.


Želim da pružim podršku ovom sajtu jer želim da nastave sa radom. Sadržaj je prekvalitetan i bila bi šteta da to niko ne vidi.

ivanjosif:
Uvek veliki broj korisnih informacija možete pronaći na sajtovima ka što su
pretraga, ekonmoist.rs i ekonomist.co.rs

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију