Informacije o obnovi godine

· 94 · 80385
*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #60 послато: април 08, 2010, 11:24:51 пре подне »
I ja sam u slicnoj poziciji.Meni je bio ostao jedan ispit da upisem 3.godinu,a sada moram da dam 6 ispita samo za uslov.Jos jedan od problema je i taj sto mi, koji smo na samofinansiranju, nismo dobili knjige jel se vodimo kao studenti obnovljene godine,a vecina nas se prebacila krajem novembra i decembra meseca,kada su mahom prosli svi kolokvijumi,tako da smo osteceni i sa te strane.

Da li mozete da uzmete u obzir i ove cinjenice,posto je vecina nas u nezgodnioj situaciji?

*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #61 послато: август 09, 2010, 02:17:35 поподне »
Da li student koji je obnovio godinu moze da stekne pravo na budzet? I ako moze koliko je za to potebno bodova?

*

Dende

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #62 послато: септембар 20, 2010, 03:10:54 поподне »
Da li budzetski studenti imaju pravo da obnove jednu godinu i ostanu na budzetu, ili se to pravo od ove godine ukida? Do prosle godine je postojala mogucnost da se jedna godina obnovi i da se ostane na budzetu..

*

believer

  • *
  • Поруке: 44
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #63 послато: септембар 22, 2010, 02:47:57 поподне »
Da li student koji je obnovio godinu moze da stekne pravo na budzet? I ako moze koliko je za to potebno bodova?
ako moze odg na ovo pitanje...bila bih zahvalna

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #64 послато: септембар 22, 2010, 08:42:39 поподне »
Da li student koji je obnovio godinu moze da stekne pravo na budzet? I ako moze koliko je za to potebno bodova?
ako moze odg na ovo pitanje...bila bih zahvalna
ako imas minimum 48poena,mozes

*

libe

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #65 послато: септембар 24, 2010, 10:59:23 пре подне »
Studiram po bolonji i zanima me posto sam prosle godine obnovio drugu godinu da li imam pravo da je obnovim i ove godine posto nisam stekao uslov za upis u trecu???

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #66 послато: септембар 24, 2010, 12:59:34 поподне »
Услов за упис наредне године за буџетске студенте:

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/0917_pravilnik.pdf


Услов за упис наредне године за самофинансирајуће студенте:

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/0924_samof.pdf

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #67 послато: септембар 24, 2010, 03:21:00 поподне »
Ja i dalje ne razumem...Squirrel,koliko buzdetski studenti od ove godine placaju obnovu?I da li imam pravo da budem u drugoj godini na budzetu ako ocistim obnovljenu godinu?Molim Vas odgovorite...

*

Falloni

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #68 послато: септембар 24, 2010, 04:58:05 поподне »

Da li student koji je upisao prvu godinu na samofinansiranju i dva puta ju je obnovio, da li moze 2, 3 i 4 da bude na budzetu, ako naravno ocisti prvo, pa drugu, pa trecu i cetvrtu.

*

Dende

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #69 послато: септембар 24, 2010, 11:47:47 поподне »
Squirrel da li budzetski studenti mogu da obnove jednu godinu i ostanu na budzetu, ili kako su mi na evidenciji rekli da se od ove godine to pravo ukida? Zasto jos nema obavestenja o tome, i kada misle da nam kazu kakvi su uslovi oko obnove godine, za Bozic?

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #70 послато: септембар 25, 2010, 12:25:43 поподне »
Dende,na evidenciji nista ne znaju tacno da nam kazu...Ne znam zasto i rade tamo,kome sluze kada nam ne daju tacne informacije.Meni su rekli da buzdetski studenti nemaju pravo da obnove godinu  a da pritom zadrze buzdet,od ove godine.Takodje,sto mi je totalno cudno,i ako ocistimo obnovljenu godinu,nemamo prava da se vratimo na buzdet,bez obzira ako damo maksimalnih 60 ESPB bodova.U pravilniku pise suprotno,da ako ocistimo obnovljenu godinu,vracamo se na buzdet.Sad...Ko bi ga znao sta mute? :(

*

stefic

  • *
  • Поруке: 50
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #71 послато: септембар 26, 2010, 09:55:17 поподне »
Da li bi neko mogao da mi kaze nesto vise o obnovi godine? Kao npr da li su obavezna predavanja, da li ponvo trebam da sakupljam potpise, mogu li da izlazim na kolokvijume, moram li da overavam semestar i sl...

*

believer

  • *
  • Поруке: 44
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #72 послато: октобар 01, 2010, 09:31:58 пре подне »
mene zanima da li mi se priznaje polozen kolokvijum iz resursa ako obnovim godinu, i da li mogu da polazem one ispite iz drugog semestra bez obzira sto ta predavanja nisu jos pocela...i u kojim rokovima..jel ima neki u novombru il decembru vanredni? ...hvala

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #73 послато: октобар 01, 2010, 10:43:28 пре подне »
mene zanima da li mi se priznaje polozen kolokvijum iz resursa ako obnovim godinu, i da li mogu da polazem one ispite iz drugog semestra bez obzira sto ta predavanja nisu jos pocela...i u kojim rokovima..jel ima neki u novombru il decembru vanredni? ...hvala
Mozes da polazes ispite i iz narednog semestra, kolokvijum bi trebalo da ti se vazi i dalje(osim ako profesori ne odluce drugacije), a da li ce biti novembarski rok zavisi od toga da li ce da ukinu vanredne rokove ili nece

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #74 послато: октобар 01, 2010, 10:45:55 пре подне »
Da li bi neko mogao da mi kaze nesto vise o obnovi godine? Kao npr da li su obavezna predavanja, da li ponvo trebam da sakupljam potpise, mogu li da izlazim na kolokvijume, moram li da overavam semestar i sl...
Ako obnovis godinu predavanja ti nisu obavezna, potpise ne treba da skupljas jer si te predmete vec slusao, kolokvijume mozes da polazes a semestar moras da overavas