Informacije o obnovi godine

· 94 · 80381
*

K9NNeo

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #30 послато: октобар 13, 2009, 09:05:38 пре подне »
600din. racun 840-1683666-17 ili racun SAEF-a...svejedno je!

*

Vesna88

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #31 послато: октобар 13, 2009, 07:52:33 поподне »
Sada sam obnovila drugu godinu kao student na budzetu. Ako naredne godine upisem trecu, da li je upisujem kao samofinansirajuci student ili ostajem na budzetu, i od cega to zavisi?

*

NN

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #32 послато: октобар 15, 2009, 01:50:06 пре подне »
Ne znam gde drugde da postavim pitanje, pa ajde ovde cu-  sto se tice apsolvenata, da li oni imaju neku obavezu vezano za ovaj upis godine,tj. da li treba da se popunjava i nosi neka dokumentacija,obrasci i slicno ili ne treba nista, da uzivamo?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #33 послато: октобар 15, 2009, 06:00:40 пре подне »
Da li je moguce pre uplate prve rate,napisati molbu za placanje u vise mesecnih rata cele skolarine,kako bi i prva rata iznosila manje od 20000,ili prva rata ipak mora da iznosi 20000?

Могуће је, напишите захтев и Служба за наставна питања ће са надлежнима размотрити Вашу молбу.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #34 послато: октобар 15, 2009, 06:20:50 пре подне »
Prosle godine oktobra meseca sam predala svu potrebnu dokumentaciju za status mirovanja jer sam ostala u drugom stanju. Kada sam tada trebala da regulisem status, da obnovim prvu godinu kao samofinansirajuci student, nisam bila u finansijskoj mogucnosti. Ostao mi je i index kod referenta za 1.god. Interesuje me da li ja sada mogu da upaltim obnovu godine, povratim index i nastavim studije?
Unapred hvala......... :)

Moжете да наставите студије, обратите се референту и објасните му Ваш случај.

Da li studenti koji obnove godinu mogu da izlaze na kolokvijume i da redovno posecuju predavanja i vezbe ?

Можете несметано да пратите предавања и вежбе и да излазите на колоквијуме.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #35 послато: октобар 15, 2009, 06:21:58 пре подне »
Sada sam obnovila drugu godinu kao student na budzetu. Ako naredne godine upisem trecu, da li je upisujem kao samofinansirajuci student ili ostajem na budzetu, i od cega to zavisi?

Уколико ухватите услов, наставићете студије на буџету.

Ne znam gde drugde da postavim pitanje, pa ajde ovde cu-  sto se tice apsolvenata, da li oni imaju neku obavezu vezano za ovaj upis godine,tj. da li treba da se popunjava i nosi neka dokumentacija,obrasci i slicno ili ne treba nista, da uzivamo?

Уживајте ...

*

K9NNeo

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #36 послато: октобар 22, 2009, 11:14:13 пре подне »
Posto sam obnovio godinu, da li moram ponovo da sakupljam potpise iz onih predmeta koje trebam da polazem??? hwala

*

marija018

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #37 послато: октобар 29, 2009, 04:27:49 поподне »
JA SAM PROSLE GODINE UPISALA PRVU GODINU I ODUSTALA U MARTU,TAKO DA NEMAM OVEREN DRUGI SEMESTAR.SAD ZELIM DA NASTAVIM S FAXOM.JEL JE POTREBNO SAMO DA OBNOVIM GODINU ILI IMA JOS NESTO?I KOJI JE PRVI NAREDNI ROK?
UNAPRED HVALA

*

Neo

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #38 послато: новембар 09, 2009, 06:50:00 поподне »
Moze li mi neko molim Vas reci sta treba da radim kada drugi put za redom obnavljam godinu.

Samofinansirajuci sam student, vec sam obnovio prvu godinu i opet nisam stekao uslov za upisu u drugu. Jel mogu opet da obnovim prvu godinu i koliko to kosta. 35.000 ???

Dao sam prvu ratu dop 10.10. od 17.500 i napravio ugovor o obnovi. Mislio sam da cu u oktobru 2 dati uslov al nisam uspeo. Do kad treba da dam drugu ratu od 17.500, i je li to onda sredjeno ili treba jos nesto?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #39 послато: новембар 10, 2009, 07:08:02 пре подне »
Posto sam obnovio godinu, da li moram ponovo da sakupljam potpise iz onih predmeta koje trebam da polazem??? hwala

Нисте у обевези да сакупљате потисе, али морате да оверите семестар.

JA SAM PROSLE GODINE UPISALA PRVU GODINU I ODUSTALA U MARTU,TAKO DA NEMAM OVEREN DRUGI SEMESTAR.SAD ZELIM DA NASTAVIM S FAXOM.JEL JE POTREBNO SAMO DA OBNOVIM GODINU ILI IMA JOS NESTO?I KOJI JE PRVI NAREDNI ROK?
UNAPRED HVALA

На Служби за студентска питања су ми рекли да сте у обевези да платите накнадну оверу семестра и да поднесете документа за обнову године.

Moze li mi neko molim Vas reci sta treba da radim kada drugi put za redom obnavljam godinu.
Samofinansirajuci sam student, vec sam obnovio prvu godinu i opet nisam stekao uslov za upisu u drugu. Jel mogu opet da obnovim prvu godinu i koliko to kosta. 35.000 ???
Dao sam prvu ratu dop 10.10. od 17.500 i napravio ugovor o obnovi. Mislio sam da cu u oktobru 2 dati uslov al nisam uspeo. Do kad treba da dam drugu ratu od 17.500, i je li to onda sredjeno ili treba jos nesto?

Можете поново обновити годину. Обнова кошта 35.000, како сте и навели. Приликом склапања уговора, Ви сте већ обновили годину, тако да то не морате сада поново да урадите. На уговору  Вам пишу датуми доспећа рата. Требало би да друга рата доспева 15.12., али најбоље је да прочитате шта Вам на уговору пише.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #40 послато: новембар 14, 2009, 07:10:06 пре подне »
                                    О Б А В Е Ш Т Е Њ Е
На основу одлуке Наставно-научног већа Факултета бр.04-3106 од 06.11.2009.
године позивају се:
                                                 I
Буџетски студенти прве године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46
ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР II испитним роком да се јаве служби за наставна и
студентска питања у периоду од 12.11.2009. до 14.11.2009. године од 9 до 11 часова
ради уписа друге године студија.
                                                II
Буџетски студенти друге године који су у школској 2008/2009 години сакупили
46 ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР II испитним роком да се јаве служби за
наставна и студентска питања у периоду од 12.11.2009. до 14.11.2009. године од
14 до 16 часова ради уписа треће године студија.

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #41 послато: новембар 30, 2009, 01:43:13 поподне »
koja je cena kolokvijuma za one koji su obnovili godinu a finansiraju se iz budzeta???

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #42 послато: децембар 05, 2009, 10:23:43 пре подне »
koja je cena kolokvijuma za one koji su obnovili godinu a finansiraju se iz budzeta???

150,00

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #43 послато: децембар 06, 2009, 03:45:08 поподне »
hvala

*

Nella M

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #44 послато: јануар 18, 2010, 07:43:17 поподне »
Brucoš sam, i ne razumem u potpunosti koji su uslovi za obnovu godine? Da li je neophodno prvobitno overiti jesenji semestar i položiti bar neki od ispita?