Informacije o obnovi godine

· 94 · 80261
*

Jelena:*

  • *
  • Поруке: 13
Informacije o obnovi godine
« послато: октобар 03, 2009, 06:00:42 поподне »
Zanima me da li neko zna koliko kosta obnova godine za samofinansirajuce studente, u koliko rata se placa i do kada treba platiti prvu ratu?
« Последња измена: октобар 04, 2009, 09:33:10 пре подне pippo »

*

vekka

Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #1 послато: октобар 03, 2009, 06:38:41 поподне »
Obnova je 35000,prva rata se placa najkasnije do 10.10
« Последња измена: октобар 04, 2009, 09:33:35 пре подне pippo »

*

Vesna88

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #2 послато: октобар 03, 2009, 10:38:04 поподне »
Da li moze neko da mi kaze sta sve treba za obnovu druge godine? Koliko budzetski studenti placaju obnovu i da li se placa sve od jednom ili moze na rate?
« Последња измена: октобар 04, 2009, 09:33:45 пре подне pippo »

*

K9NNeo

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #3 послато: октобар 04, 2009, 07:18:21 пре подне »
Da li neko moze da mi kaze, ako obnovim godinu, da li polazem sve ispite iz prethodne ili samo one koje nisam polozio(da li mi se ponistavaju oni koje sam polozio)???? Hvala
« Последња измена: октобар 04, 2009, 09:33:53 пре подне pippo »

*

Jelena:*

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #4 послато: октобар 04, 2009, 01:02:50 поподне »
Kada obnovis godinu polazes samo one ispite koje nisi polozio.
 ;)

*

Marina

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #5 послато: октобар 04, 2009, 02:10:41 поподне »
A studenti po novom programu koji obnove zadrzavaju budzet,je l' tako?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #6 послато: октобар 05, 2009, 06:11:42 пре подне »
Da li moze neko da mi kaze sta sve treba za obnovu druge godine? Koliko budzetski studenti placaju obnovu i da li se placa sve od jednom ili moze na rate?

Обнова године за буџетске студенте износи 15.000 и моћи ће да се плати у две месечне рате.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #7 послато: октобар 05, 2009, 09:27:54 пре подне »
A studenti po novom programu koji obnove zadrzavaju budzet,je l' tako?

Tako.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #8 послато: октобар 05, 2009, 11:39:04 пре подне »
МОЛИМ ВАС ДА ПАЖЉИВО ПРОЧИТАТЕ СЛЕДЕЋУ ОДЛУКУ

Након октобарског испитног рока 2009. године, сви студенти су обавезни да регулишу свој статус:

-   Студенти који се финансирају на терет буџета, у случају нестицања услова за упис у наредну годину студија по завршетку октобарског испитног рока, плаћају обнову године као буџетски студенти и, уколико стекну услов за упис у октобарском II испитном року, уписују наредну годину студија као студенти који се фиансирају на терет буџета, али без права подношења регресионог захтева (обнова се врши у целости)
(Не врши се рефундирање трошкова обнове године);

-   Студенти који се финансирају на терет буџета, који су већ обновили годину студија, у случају нестицања услова за упис у наредну годину студија по завршетку октобарског испитног рока, прелазе на статус самофинансирајућег студента и плаћају обнову године као самофинансирајући студенти. Ови студенти, уколико стекну услов у октобарском II испитном року, уписују наредну годину као самофинансирајући студенти, доплатом накнаде до висине школарине по Ценовнику Економског факултета у Нишу
(Мора се  доплатити разлика у цени између обнове године и уписа нове године);

-   Студенти који се самофинансирају, у случају нестицања услова за упис наредне године студија после завршетка октобарског испитног рока, плаћају обнову године као самофинансирајући студенти и, уколико стекну услов за упис у октобарском II испитном року, уписују наредну годину студија као студенти који се самофинансирају, доплатом износа накнаде до висине школарине по Ценовнику Економског факултета у Нишу
(Мора се  доплатити разлика у цени између обнове године и уписа нове године).

*

K9NNeo

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #9 послато: октобар 05, 2009, 02:43:23 поподне »
1.Do kada moze da se upise godina tj. da se obnovi prethodna? Ja sam zvao ove sa fax-a, oni kazu da moze do kraja oktobra...???
2. Sta je sve potrebno od dokumentacije za obnovu? Hvala

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #10 послато: октобар 06, 2009, 09:38:17 пре подне »
1.Do kada moze da se upise godina tj. da se obnovi prethodna? Ja sam zvao ove sa fax-a, oni kazu da moze do kraja oktobra...???
2. Sta je sve potrebno od dokumentacije za obnovu? Hvala

До 10. октобра, ви морате да упишете или обновите годину. Уколико након октобра 2 стекнете услов, а претходно сте обновили годину, мораћете поново да упишете наредну годину.

Индекс, 2 ШВ обрасца, школарина, семестрална уплата.

*

Jax

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #11 послато: октобар 06, 2009, 10:21:07 пре подне »
Student sam 3. godine, po starom programu i trenutno sluzim vojsku civilno. Zeleo bih da uzmem status mirovanja, i zanima me sta je potrebno od dokumentacije za to. I kada budem naredne godine upisivao 4. , da li upisujem po Bolonji i kako ide prelazak na celu tu pricu?
Unapred zahvalan..

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #12 послато: октобар 06, 2009, 11:14:07 пре подне »
Koliko iznosi prva rata skolarine,za studente koji su dva puta obnovili drugu godinu po starom programu,i sada treba da upisu trecu,isto po starom programu?Koliko je prva rata?Znam koliko je cela skolarina,ali koliko se sad placa pri upisu?Hvala i pozdrav

*

Jexy

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #13 послато: октобар 06, 2009, 02:58:40 поподне »
Ja sam student III godine budzeta koji je vec jednom obnovio godinu.Mozete li mi reci sta se desava ako ne budem u mogucnosti da regulisem status u predvidjenom roku?Da li to mogu da ucinim kroz nekoliko mesec kada budem imala sredstava i nastavim gde sam stala?Molim vas potreban mi je odgovor.Unapred hvala!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Informacije o obnovi godine
« Одговор #14 послато: октобар 07, 2009, 07:27:02 пре подне »
Student sam 3. godine, po starom programu i trenutno sluzim vojsku civilno. Zeleo bih da uzmem status mirovanja, i zanima me sta je potrebno od dokumentacije za to. I kada budem naredne godine upisivao 4. , da li upisujem po Bolonji i kako ide prelazak na celu tu pricu?
Unapred zahvalan..

Потребно је да приложите главни позив за одслужење војног рока и да напишете молбу за стаус мировања. Када Вам молба буде одобрена, уз 2 ШВ обрасца регулисаћете статус. Следеће године, можете сами да одлучите да ли желите да наставите по новом или старом програму. Услове за прелаз или упис 4. године по новом програму знаћемо наредне године.