Prijemni...

· 3 · 12131
*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Prijemni...
« послато: септембар 27, 2009, 09:50:31 пре подне »
Posto citam razne informacije na forumima, a nije mi jasno, zelela bih da vas pitam da li se dobijaju skripte za prijemni sa pitanjima koje treba nauciti ili ne?  ??? ??? ???

*

mmircaa

  • *
  • Поруке: 3
    • igrice
Одг: Prijemni...
« Одговор #1 послато: април 15, 2013, 03:54:00 поподне »
Jeste tema zastarela ali je pitanje uvek aktuelno na pocetku svake solske godine, pa ne bi bilo lose da se na forumu ili na sajtovima svakog fakulteta napravi vidno u meniju link na primer "PRIJEMNI" i onda se tu objasni sve kako i sta. Ja kad sam zelela da se informisem vezano za prijemni znam da sam isla od saltera do saltera fakulteta i malte ne do zadnjeg dana nisam znala sta i kako. Sad cujem da postoje kao i neke skripte, to je ok naravno. Samo bilo bi ipak lepo da se ljudi informisu sta i kako makar mesec dana pre prijemnog, a pravo mesto za to je neka stranica na sajtu fakulteta, ili ovog foruma.

*

netkonetkic

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Prijemni...
« Одговор #2 послато: јул 02, 2013, 02:11:09 поподне »
Jeste tema zastarela, ali je pitanje uvek aktuelno na pocetku svake solske godine, pa ne bi bilo lose da se na forumu,  ili na sajtovima svakog fakulteta napravi vidno u meniju link na primer "PRIJEMNI" i onda se tu objasni sve kako i sta. Ja kad sam zelela da se informisem vezano za prijemni, znam da sam isla od saltera do saltera fakulteta i malte ne do zadnjeg dana nisam znala sta i kako. Sad cujem da postoje kao i neke skripte, to je ok naravno. Samo bilo bi ipak lepo da se ljudi informisu sta i kako, makar mesec dana pre prijemnog, a pravo mesto za to je neka stranica na sajtu fakulteta, ili ovog foruma.

Kako misliš nisi znala ?? Pa uvek ima neko ko zna, na kraju krajeva postoje i starije generacije koje su upučene u sve "tajne" studija.
l i
« Последња измена: јул 02, 2013, 02:28:52 поподне netkonetkic »