Факултети > Правни факултет

Prijemni...

(1/1)

Sany_91:
Posto citam razne informacije na forumima, a nije mi jasno, zelela bih da vas pitam da li se dobijaju skripte za prijemni sa pitanjima koje treba nauciti ili ne?  ??? ??? ???

mmircaa:
Jeste tema zastarela ali je pitanje uvek aktuelno na pocetku svake solske godine, pa ne bi bilo lose da se na forumu ili na sajtovima svakog fakulteta napravi vidno u meniju link na primer "PRIJEMNI" i onda se tu objasni sve kako i sta. Ja kad sam zelela da se informisem vezano za prijemni znam da sam isla od saltera do saltera fakulteta i malte ne do zadnjeg dana nisam znala sta i kako. Sad cujem da postoje kao i neke skripte, to je ok naravno. Samo bilo bi ipak lepo da se ljudi informisu sta i kako makar mesec dana pre prijemnog, a pravo mesto za to je neka stranica na sajtu fakulteta, ili ovog foruma.

netkonetkic:

--- Цитат: mmircaa  април 15, 2013, 03:54:00 поподне ---Jeste tema zastarela, ali je pitanje uvek aktuelno na pocetku svake solske godine, pa ne bi bilo lose da se na forumu,  ili na sajtovima svakog fakulteta napravi vidno u meniju link na primer "PRIJEMNI" i onda se tu objasni sve kako i sta. Ja kad sam zelela da se informisem vezano za prijemni, znam da sam isla od saltera do saltera fakulteta i malte ne do zadnjeg dana nisam znala sta i kako. Sad cujem da postoje kao i neke skripte, to je ok naravno. Samo bilo bi ipak lepo da se ljudi informisu sta i kako, makar mesec dana pre prijemnog, a pravo mesto za to je neka stranica na sajtu fakulteta, ili ovog foruma.

--- Крај цитата ---

Kako misliš nisi znala ?? Pa uvek ima neko ko zna, na kraju krajeva postoje i starije generacije koje su upučene u sve "tajne" studija.
l i

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију