PREBACIVANJE NA DRUGI SMER

· 6 · 8570
*

katarina_ki

  • *
  • Поруке: 3
PREBACIVANJE NA DRUGI SMER
« послато: децембар 25, 2013, 04:16:00 поподне »
Zanima me koja je procedura za prebacivanje na drugi smer, prva sam godina i htela bih sa FBO da pređem na PU, menadžment u turizmu. Videla sam da su nam u drugom semestru svi predmeti različiti, da li se polaže neka razlika u ispitima, ili kako već?

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: PREBACIVANJE NA DRUGI SMER
« Одговор #1 послато: децембар 25, 2013, 04:32:29 поподне »
Pa posto si prva godina mislim da nemas nikakvu razliku, samo ces da platis neki iznos da bi promenila smer.Da li imas neke polozene ispite?Oni ce ti verovatno biti priznati ako ih ima na novom smeru

*

mimimima

  • *
  • Поруке: 1
Одг: PREBACIVANJE NA DRUGI SMER
« Одговор #2 послато: децембар 25, 2013, 04:33:08 поподне »
Zanima i mene, prebacila bih se sa smera racunovodstvo,revizija i finansijsko upravljanje na smer medjunarodni menadzment razlika je samo u jednom predmetu u drugom semestru pa me zanima koja je procedura sto se tice prebacivanja. Cula sam da su dosta bolji predmeti sa smerova na PU.

*

katarina_ki

  • *
  • Поруке: 3
Одг: PREBACIVANJE NA DRUGI SMER
« Одговор #3 послато: децембар 25, 2013, 04:35:36 поподне »
Nemam ni jedan položen do sad, planiram menadžemnt i računovodstvo u januaru, ali to ioanko ima na oba smera. Znači može i ako nije kraj godine da se prebaci?

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: PREBACIVANJE NA DRUGI SMER
« Одговор #4 послато: децембар 25, 2013, 06:07:10 поподне »
Onda ne bi trebalo da bude problema posto ti se ti ispiti poklapaju.Raspitaj se na evidenciji sta ti treba sve treba za promenu smera, oni ce ti reci i kad mozes da predjes.Mislim da mozes i odmah da predjes ili kad se zavrsi ovaj semestar, uostalom sve ce ti to reci na evidenciji.

*

katarina_ki

  • *
  • Поруке: 3
Одг: PREBACIVANJE NA DRUGI SMER
« Одговор #5 послато: децембар 25, 2013, 06:21:09 поподне »
Hvala tii.