Psihologija

· 2 · 4709
*

Danga

  • *
  • Поруке: 1
Psihologija
« послато: октобар 06, 2013, 11:29:07 пре подне »
Poštovane kolege sa Katedre za psihologiju,
Po zanimanju sam profesor srpskog jezika i po nekom novom članu zakona ne ispunjavam uslove za prijem u radni odnos na neodređeno vreme, jer sam studije završio po starom programu u kome nije bilo ispita psihologija.

(Kandidat mora da ima obrazovanje iz psiholoških, pedagoških i metodičkih disciplina stečeno na visokoškolskoj ustanovi u toku studija ili nakon diplomiranja od najmanje 30 bodova i 6 bodova prakse u ustanovi, u skladu sa Evropskim sistemom prenosa bodova. Kandidat koji je u toku studija položio ispite iz pedagogije i psihologije ili je položio ispit za licencu, smatra se da ima obrazovanje iz psiholoških, pedagoških i metodičkih disciplina od najmanje 30 + 6 bodova u skladu sa Evropskim sistemom prenosa bodova.)

FF u Nišu organizuje dokvalifikaciju, pa ću u skorije vreme polagati psihologiju. Pošto ima 10-ak ispita iz oblasti psihologije, a meni nije bitno koji ću polagati (može da bude Uvod u psihologiju, Pedagoška psihologija, ili sl.), želim da vas pitam šta mi je najlakše položiti? Koju psihologiju da izaberem, koji je profesor objektivan? Želim da čujem šta vi mislite i predlažete? Hvala

*

Мила

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Psihologija
« Одговор #1 послато: април 12, 2016, 09:46:06 поподне »
Увод у психологију и педагошка психологија су лаки испити, педагошка је можда и лакша. Мада верујем да је касно сада за одговор