Ponovo upisati fakultet

· 4 · 4109
*

AnaShine

  • *
  • Поруке: 1
Ponovo upisati fakultet
« послато: март 09, 2013, 07:26:32 поподне »
Davno, 1997.g. sam se ispisala sa fakulteta na drugoj godini sa položenih 13 ispita. Potom sam uzela diplomu na VEŠ u Leskovcu 2003.g. Sada sam dobila snagu i želju da ponovo studiram. Šta sve je potrebno meni i koliko to otpirlike košta da počnem kao deo i predavanja i vežbi od oktobra jer se zaista ne snalazim u sajtu, a ova moja odluka je došla kad je kriza mi ostavila samo mnogo sati bez posla.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Ponovo upisati fakultet
« Одговор #1 послато: март 12, 2013, 01:44:26 поподне »
Morali bi ste da predjete na novi nacin studiranja, po Bolonji.
Odredite slican studijski program po novom i napisite Molbu Evidenciji
da vam uradi prznavanje ispita po novom studijskom planu i zeljenom stud.programu.

Nakon toga oni ce vam reci koju godinu i kako bi ste mogli da upisete.

*

sofija

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Ponovo upisati fakultet
« Одговор #2 послато: април 30, 2018, 06:29:42 поподне »
Poštovani, upisala sam Fakultet po bolonjskom procesu 2010. god., ali sam odustala na II godini. Zanima me da li sada mogu ponovo da se upišem i krenem ispočetka (bez priznavanja položenih predmeta). Da li je za to potrebna neka posebna procedura, jer sam već pokušala pa odustala, ili da samo polažem prijemni ispit, kao i oni koji se prvi put upisuju na Fakultet? Unapred hvala na odgovoru. :-)

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Ponovo upisati fakultet
« Одговор #3 послато: мај 10, 2018, 08:23:03 пре подне »
Postovana Sofija, moguce je da nastavite dalje skolovanje. Predlazem Vam da se javite prodekanu za nastavu kako bi dogovorili koji nacin ponovnog upisa Vam najvise odgovara.