Факултети > Економски факултет

Dilema - izborni predmet?

(1/3) > >>

Nigrette Rose:
Zdravo, kolege! Potreban mi je mali savet oko izbornog predmeta. Šta predlažete - Ekonomske funkcije ili Analizu poslovnih performansi? Šta je lakše spremiti i naravno položiti? Nameravala sam da uzmem funkcije, ali nisam skroz sigurna zbog usmenog dela, pa je l' daju neke povlastice ljudima kojima je to izborni predmet, ako na primer imaš dobru ocenu na pisanom delu? Kakva su vaša iskustva? Hvala unapred.  :)

maraaa:
Ja sam bila izabrala Analiza poslovnih performansi,i po meni dosta je lakse da se polozi,deluje mozda da je tesko,ali nije...predaje ti Vesna i Bojan,i ne traze puno da se zna...jer mislim da su ekonomske funkcije teze,barem su nama tako rekli,jer slicno je kao matematika...

Nigrette Rose:
Čula sam i ja da Analiza p. performansi nije mnogo teška, ali je dosta obimna, a za Ek. funkcije me svi uglavnom savetuju da ih uzmem, ne znam... Ma kod Matematike je jedino usmeni deo ispita problem, jer učiš nešto što ne razumeš, pismeni se lako položi ako ti dobro idu takvi predmeti, pa baš zato i ne znam šta da radim. Neki kažu da im nije bilo teško za usmeni iz Funkcija... ko bi znao...

martinche:
performanse nisu uopste teske,ali jesu obimne. lako se uce.
sad ako nekom idu matematicki predmeti onda treba da uzme funkcije, kome ne ide matematika, onda performanse

Nigrette Rose:
Gledam da "pobegnem" bas od obimnosti. Tada cu imati Doktrine, Poslovne finansije... pa da barem malo olaksam. Valjda ce Funkcije biti dobar izbor. Hvala! :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију