Упис на факултет

· 2343 · 567939
*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #390 послато: јун 25, 2009, 06:22:09 поподне »
Pa i meni izgleda kao poslovna, ustvari to i jeste to. Ali nekako mi to dodje najbolji smer na menadzmentu.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #391 послато: јун 25, 2009, 06:24:45 поподне »
ja cu marketing!!!
Definitivno grana koja je povezana sa jako puno stvari i zbog toga mi se i svidja!!!
Opashta ekonomija je odlichna ali dosta teshka! Bez problema mogu da rade u bankama u firmama u marketinshkim agencijama ma bilo gde!!!
Nije samo bitna sreca bitno je da verujesh u sebe i da budesh odgovoran, da zhelish da radish i naravno da to sve umesh da pokazhesh poslodavcima!!! Niko ne zheli mutave,nepristojne,neodgovorne osobe a pogotovu ne na polju menadzmenta ili marketinga!!!Bitno je da umesh da radish taj posao i bash zato zhelim da uchim,da nauchim posao i budem dobra u tome!!! ;)

Jedna devojka iz ekonomske mi je rekla da joj je marketing bio najbolji predmet tako da to je sve subjektivno ko shta voli!!! :)

Ne znam shta se zamajavate sa tim mesom i povrcem,mislim niste deca i na tu foru se zajebavaju 16ogodishnjaci!!!Ne mislim nishta loshe ali mi deluje malo nezrelo!!! ;)

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #392 послато: јун 25, 2009, 06:26:20 поподне »
eh da srecno sutra odo ja u jednu shetnjicu da odmorim mozak!!! :D

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #393 послато: јун 25, 2009, 06:29:11 поподне »
najbolji zato sto nista nije ucila, a imala minimum 3 pa joj bilo lagano hahahahahah :D evo i faraday moze da potvrdi :D
mada, mozda je i ucila, ali sumnjam da je neko kod nebojse stvarno ucio .. sta mislis faraday ? :D

*

Nemcha

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #394 послато: јун 25, 2009, 06:30:52 поподне »
ja cu marketing!!!
Definitivno grana koja je povezana sa jako puno stvari i zbog toga mi se i svidja!!!
Opashta ekonomija je odlichna ali dosta teshka! Bez problema mogu da rade u bankama u firmama u marketinshkim agencijama ma bilo gde!!!
Nije samo bitna sreca bitno je da verujesh u sebe i da budesh odgovoran, da zhelish da radish i naravno da to sve umesh da pokazhesh poslodavcima!!! Niko ne zheli mutave,nepristojne,neodgovorne osobe a pogotovu ne na polju menadzmenta ili marketinga!!!Bitno je da umesh da radish taj posao i bash zato zhelim da uchim,da nauchim posao i budem dobra u tome!!! ;)

Jedna devojka iz ekonomske mi je rekla da joj je marketing bio najbolji predmet tako da to je sve subjektivno ko shta voli!!! :)

Ne znam shta se zamajavate sa tim mesom i povrcem,mislim niste deca i na tu foru se zajebavaju 16ogodishnjaci!!!Ne mislim nishta loshe ali mi deluje malo nezrelo!!! ;)

Svidja mi se to sto zelis da naucis da radis svoj posao, bas iz istog razloga nisam hteo da upisem neki privatni fax jer znam da necu da zavrsim ovaj faks a da se dobro ne "potkujem" znanjem.

A sto se tice hrane, ne moras da jedes ako ti se ne svidja!!! ;)
« Последња измена: јун 25, 2009, 06:33:16 поподне Nemcha »

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #395 послато: јун 25, 2009, 06:39:20 поподне »
Pa sto se tice marketinga moje objektivno misljenje je da vecina ne zna gde su im knjige, to sve govori. Moje subjektivno misljenje kaze da smo se oprobali dosta u prakticnom radu na izradi prezentacija, mogu reci da smo bar u nekoj meri opipali marketing preko primera u praski, nego da smo koristili knjigu. Mozda nam je u nekim trenucima i bilo dosadno ali rad u onom kabinetu je svakako zanimljiviji nego klasicno skolovanje. A imao sam srecu pa mi je Nebojsa predavao osim marketinga i monetarnu ekonomiju i bankarstvo. Elem, kad bi ovakav nacin rada bio u celom skolstvu mislim da bi svi voleli sve predmete.

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #396 послато: јун 25, 2009, 06:44:25 поподне »
meni je bilo dosadno na marketingu , ali sam na kraju super prosla :D
odoh ja da ucim sad jos malo ... srecno svima sutra :D PoZzic

*

Luciano

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Упис на факултет
« Одговор #397 послато: јун 25, 2009, 07:16:14 поподне »
ja cu medjunaarodni menadzment!!!!! aj srecno sutra!!!!!!

*

n1kola

  • *
  • Поруке: 92
Одг: Упис на факултет
« Одговор #398 послато: јун 25, 2009, 07:40:04 поподне »
Khm, Mladene nemoj rakiju da zaboravish  ;D
Miljana, i sama kazesh ko sta voli, mi volimo sendviche  ;D
Jel tako Nemcho, Marko?

A sto se tiche smerova, ima dosta vremena za razmisljanje i izbor. Npr ja kada budem birao smer odlucicu se prema shirini tog smera i njegovom korisnoshcu u buducnosti. Danas nailazim na mnoge primere i evo naveshcu vam jedan koji mi je drug isprichao:
Dve drugarice zavrshile su elektronski fak. jedna smer komunikacije, druga programiranje...Druga je nashla posao odmah, prva nije, vec nekoliko godina ne radi. Dakle dok je potraznja za programerima u porastu, telekomunikacijski poslovi su ogranicheni na Telekom, Telenor i josh neke. S tim da programiranje moze doneti i lovu sa strane, ako si strucnjak ( napravish sajt nekoj firmi, dobijesh nekoliko stotina E, i posle ti placaju za odrzavanje ).

A te priche o tezini me zaista ne interesuju, pre bih izabrao teze i isplatljivije.
Menadzmet preduzeca mi je za sada u glavi.


*

kAcA_90

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #399 послато: јун 25, 2009, 07:51:13 поподне »
srecno svima sutra :)

*

miloshh

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Упис на факултет
« Одговор #400 послато: јун 25, 2009, 08:36:17 поподне »
SRECNO NARODE, ZELIM VAM DA URADITE STO JE NAJBOLJE MOGUCE I OSTVARITE ZELJENE REZULTATE... cujemo se preko foruma da razmenimo utiske... ili posle faxa na neki sendvic ako Ani pretekne i rakijicu... :DDD

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #401 послато: јун 25, 2009, 08:39:37 поподне »
Pretece me Milos taman sam to hteo da napisem :D citiracu ga onda :D
SRECNO NARODE, ZELIM VAM DA URADITE STO JE NAJBOLJE MOGUCE I OSTVARITE ZELJENE REZULTATE... cujemo se preko foruma da razmenimo utiske... ili posle faxa na neki sendvic ako Ani pretekne i rakijicu... :DDD

*

n1kola

  • *
  • Поруке: 92
Одг: Упис на факултет
« Одговор #402 послато: јун 25, 2009, 09:44:33 поподне »
Pretece me Milos taman sam to hteo da napisem :D citiracu ga onda :D
SRECNO NARODE, ZELIM VAM DA URADITE STO JE NAJBOLJE MOGUCE I OSTVARITE ZELJENE REZULTATE... cujemo se preko foruma da razmenimo utiske... ili posle faxa na neki sendvic ako Ani pretekne i rakijicu... :DDD

preteche me faraday u citiranju milosha, pa cu samo da ih iscitiram obojicu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

*

Nemcha

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #403 послато: јун 25, 2009, 09:47:15 поподне »
Hahaha, tako je Nikola, mi volimo sendvice!  ;D
A posto ste mene svi pretekli, srecno sutra pa se mozda i sretnemo, sta znate!!!
Ako ne, razmenjujemo utiske ovde. SRECNO!!!

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #404 послато: јун 25, 2009, 10:09:15 поподне »
epa ljudi, jos jednom od mene, srecno sutra svima , pa se cujemo ovde  ;D