Упис на факултет

· 2343 · 568016
*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1785 послато: јул 25, 2010, 06:50:45 поподне »
Ne znam zasto, i nadam se da nisi imala nameru, ali osecam se jako povredjeno.
Odakle ti znas koliko ja trosim, da li imam i sta imam? Kako mozes tako da osudjujes coveka?!
I za razliku od tebe, jako sam puno obavestenija, ocigledno i kulturnija.
To sta bi ti pre i koliko, nikog odavde ne interesuje, i moje pitanje je bilo krajnje jednostavno, koje nije trebalo nicim da izazove ovakav tvoj odgovor. Ali, opet, hvala na odvojenom vremenu na odgovoru.

60. dinara je sasvim neverovatna cena za jedan obrok, sa time se potpuno slazem, ali tebe niko ne primorava da kupujes "kojekakve sendvice", jednostavno postoje serpa i kutlaca za kod kuce (a ako ne znas da kuvas, ne brini naucices, zivot primora coveka), a tu i tamo nesto sporedno za jelo te nece ubiti. Cak, stavise, mozes i onako "home made" sendvic po svom ukusu sto ti ispadne i manje od 60. dinara..
(ako vec insistiras na prici o takvim jelima).


*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1786 послато: јул 25, 2010, 07:50:54 поподне »
Ehej nemojte sad i da se pocupate ovde :D mada bi bilo interesantno :P

Miljana verovatno nije imala nameru da te uvredi, ali to sto je napisala je ono sto je logicki zakljucila iz tvoje prethodne poruke. Ja tvoje pitanje uopste nisam razumeo pa nisam ni hteo da se ukljucim u diskusiju, ali evo sad ipak jesam.
Menza nije obavezna, ona je tu da bar malo olaksa i ovako preskup studentski zivot, ko ne zeli da jede tamo njegov izbor i nzm u cemu je problem.
A 60 dinara za onakav rucak je prava sitnica, ja bih sigurno izvadio karticu, da mogu..

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1787 послато: јул 25, 2010, 08:32:23 поподне »
Pitanje je bilo sta ce menza ljudima koji su iz Nisa, pri tome sam mislila da li je ona nuzna? (Naglasavam: Nisam ni tatina maza, ni mamina princeza. To nisam bila ni sa 10., pa necu ni sa 20. godina da budem. Samo sam postavila pitanje.)  Ali sam u medjuvremenu na face-u stupila u kontakt sa nekima od studenata i raspitala se oko svega sto mi nije bilo jasno, pa i oko ovoga..

Faraday, hvala ti na odgovoru na moje pitanje. :)

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1788 послато: јул 26, 2010, 05:36:35 поподне »
Ne zelim da se raspravljam, sve zavisi od situacije do situacije sto se tice koriscenja usluga menze :)

Meni je tvoje pitanje zvucalo u fazonu kao, meni menza uopste ne treba pa ne razumem sta ce drugima?

pa sam zato malo burno odreagovala...jer npr meni treba iako sam iz Nisa.(nema potrebe da se objasnjavam sta i kako)

Pozdrav! :)


*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1789 послато: јул 27, 2010, 02:54:26 пре подне »
Sve u svemu, mali nesporazum. :)

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1790 послато: јул 29, 2010, 11:25:45 пре подне »
Molim vas hitno mi je poteban odgovor!!! Pokusavam da pomognem drugarici da nadje skriptu iz sociologije za upis ove godine na Ekonomiji.Ne moze nigde da nadje a jako je potrebna jer bi vec trebala da pocne sa spremanjem... Ako neko ima neka mi se javi da posalje a ona ce poslati novac! I jos jedno pitanje...Da li su se menjali zadaci iz matematike ?Hvala unapred :)

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1791 послато: август 01, 2010, 02:49:43 поподне »
Eeeej Ljudi jel ima mozda onog decka sto je bio ispod crte prvi za budzet da su ga ubacili, jer ja sam imala 100ku ali nisam upisla u Nisu fax tako da sam oslobodila jedno mesto za budzet, pa me bas zanima da li se neko uglavio. Inace, jedva sam ubedila ove sa faxa da necu da se upisem, 5 dana su me zvali da me nagovaraju da se upisem kod njih kao stta 100 poena, bla bla... a mene bas zanima da li sam nekog obradovala tako sto sam mu oslobodila mesto :)

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1792 послато: август 02, 2010, 12:01:33 пре подне »
Ljudi ja sam na nekoj od pocetnih stranica ove teme nasla neki kao *sadrzaj prvog casa* koji sadrzi rec dekana, dobroslicu iitd itd i na kraju pise:

4. Уручење индекса најбоље рангираним студентима на ранг листи за упис у прву годину школске 2009/2010. године и бесплатног комплета уџбеника.

Moze li neko da mi objasni o cemu se tu radi? Da li (mlatim) prvih sto dobijaju, 300 ili prvih deset i to? I oni dobijaju besplatne udzbenike?? Kako je to bilo prosle godine?
Verovatno ce i ove nesto slicno......^_^

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1793 послато: август 31, 2010, 01:35:52 поподне »
zar besplatne udzbenike ne dobijaju samo oni koji su samofinansirajuci? valjda :S a indexi mogu da se pokupe i sada, jedino ako najbolje rangirani ne uzimaju indexe nego ih dobijaju da toj dodeli :S

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1794 послато: август 31, 2010, 02:10:07 поподне »
Valjda to za dodelu vazi samo za one koji su imali 100 poena.

*

Marija-Makica

  • *
  • Поруке: 53
    • http://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?ref=profile&id=1208387671
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1795 послато: август 31, 2010, 03:04:53 поподне »
Ne bre kolega, kakvih 100 poena :DDDD Svi samofinansirajuci studenti dobijaju knjige, ja nisam imala 100 poena i dobila sam knjige....

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1796 послато: август 31, 2010, 03:41:52 поподне »
Ovi sa 100 poena su dobijali na 'svecanom prijemu' 1. oktobra,a samofinansirajuci kasnije,kod sekretarice valjda....

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1797 послато: август 31, 2010, 03:57:16 поподне »
Ma znam da mi samofinansirajuci dobijamo knjige :D Nego oni su pitali ko sa budzeta dobija knjige :)

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1798 послато: септембар 08, 2010, 01:20:15 пре подне »
Pa da, na budzetlije sam mislila...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1799 послато: септембар 08, 2010, 11:34:27 пре подне »
Blizi se blizi... ne znam kako da se osecam  :D  :D  :D