Упис на факултет

· 2343 · 568137
*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1740 послато: јул 02, 2010, 06:48:08 поподне »
Ja jos ne mogu da verujem.... :)

*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1741 послато: јул 02, 2010, 09:25:30 поподне »
99.84  :D :D :D revizor ;D

kolega i vi ste revizor? :D znala sam da je ovo pocetak jedne duge saradnje :) :) :)
i ja sam na budzetu!! 96,74 poena xDDD looooool :D :D :D :D

:D da koleginice verovala ili ne i ja sam isto revizor... :) nekako je cudan ovaj zivot, jos samo fali da sada ti budes ispred mene kada se upisujemo :D :D :D

*

Nikita

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1742 послато: јул 02, 2010, 10:17:40 поподне »


A sad bi nam neka banja ili neki spa centar super godio... prsla mi glava od ucenja i cele agonije oko fakulteta.. Tako da zelim svima lep odmor.. Da uzivamo u jos jednom raspustu, posle ovog neki ce mozda imati jos po neki raspustic, neki mozda i nece :( bar su mene tako obradovale starije kolege :) ... Uzgred, pocinje da mi se svidja ovaj izraz "kolega" =)

« Последња измена: јул 03, 2010, 07:40:10 пре подне squirrel »

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1743 послато: јул 02, 2010, 11:02:20 поподне »
ooo chestitam,brucoshi :D
uzhivkajte,zhelim vam lepo druzhenje i uspeshno studiranje...

*

Milan_za

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1744 послато: јул 02, 2010, 11:06:42 поподне »
u ponedeljak 05.  od 9 do 12 mozemo da pogledamo svoje testove..ako mislimo da su nas okinuli za neki poen, i do 15h dekan ce reci konacnu odluku...eto npr. meni fali manje od 1 da bih upala na budzet...tako da cu da pokusam...

meni fali 0.28 poena za budzet, cuo sam da moze da se napise molba pa ako imamo srece da i nas puste posto nam vrlo malo fali.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1745 послато: јул 03, 2010, 05:59:53 пре подне »
ma dzaba sto vam malo fali, nece oni uopste mnogo da menjaju rang listu! Ovde je svaka i cetvrtina poena bitna, ali jbg klad su dali jako lak test iz poslovne ekonomije!Bukvalno je zavisilo od poena iz skole ;)
Probajte ali tesko da cete bilo sta uraditi, jer da bi vi upali neko treba da ispadne s liste, a verujem da su testovi dobro ocenjivani i da gresaka ima vrlo malo ;)


A inace ne spavajte na to uvo da ako odete predzadnjeg dana da cete da budete medju zadnjima!
Ja tako otisla predzadnji dan pa sam sad tacno na polovini spiska za prvu godinu :D
Bolje odite i ranije dan dva nego posle da izvisite za upis ;) A moze lako da se desi jer su guzve zadnjih dana ogromne, i njih boli uvo u 14 h zatvaraju saltere ;)

I molim vas nemojte da budete od onih studenata sto non stop kukaju a sve dobro polazu, jer takvi su najgori :D A vidim ovde vec ima par primeraka :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1746 послато: јул 03, 2010, 11:56:10 пре подне »
ooo chestitam,brucoshi :D
uzhivkajte,zhelim vam lepo druzhenje i uspeshno studiranje...

Hvala, hvala  :D Ja se nadam da ce biti uspesno  ;D
ma dzaba sto vam malo fali, nece oni uopste mnogo da menjaju rang listu! Ovde je svaka i cetvrtina poena bitna, ali jbg klad su dali jako lak test iz poslovne ekonomije!Bukvalno je zavisilo od poena iz skole ;)
Probajte ali tesko da cete bilo sta uraditi, jer da bi vi upali neko treba da ispadne s liste, a verujem da su testovi dobro ocenjivani i da gresaka ima vrlo malo ;)


A inace ne spavajte na to uvo da ako odete predzadnjeg dana da cete da budete medju zadnjima!
Ja tako otisla predzadnji dan pa sam sad tacno na polovini spiska za prvu godinu :D
Bolje odite i ranije dan dva nego posle da izvisite za upis ;) A moze lako da se desi jer su guzve zadnjih dana ogromne, i njih boli uvo u 14 h zatvaraju saltere ;)

I molim vas nemojte da budete od onih studenata sto non stop kukaju a sve dobro polazu, jer takvi su najgori :D A vidim ovde vec ima par primeraka :D


Hehe.... necemo... bar necu ja... ne pronalazim se tu... :D ja kad kazem uradila sam, onda sam stvarno uradila... kad kazem da nisam onda nisam sigurna u ono sto sto sam uradila... Sad, nekad se desi da nisam bila u pravu, nekad da jesam  :-*
 A za spisak... bolje da budem na polovini nego medju prvima zar ne  :D



*

Milan_za

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1747 послато: јул 04, 2010, 11:45:44 поподне »
Koliko mi samofinansirajuci studenti trebamo da uplatimo prilikom upisa? Negde sam procitao ne secam se gde da trebamo da uplatimo 15.000, a u konkursu da trebamo da uplatimo jednu ratu tj 76.000/7....

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1748 послато: јул 04, 2010, 11:50:09 поподне »
Koliko mi samofinansirajuci studenti trebamo da uplatimo prilikom upisa? Negde sam procitao ne secam se gde da trebamo da uplatimo 15.000, a u konkursu da trebamo da uplatimo jednu ratu tj 76.000/7....

Skolarina je 80.000 sada, bar sam ja tako procitao i prva rata je pri upisu 25%, ispavite me ako gresim!!! Znaci 20.000 pri upisu.

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1749 послато: јул 05, 2010, 12:34:26 пре подне »
Koliko mi samofinansirajuci studenti trebamo da uplatimo prilikom upisa? Negde sam procitao ne secam se gde da trebamo da uplatimo 15.000, a u konkursu da trebamo da uplatimo jednu ratu tj 76.000/7....

Skolarina je 80.000 sada, bar sam ja tako procitao i prva rata je pri upisu 25%, ispavite me ako gresim!!! Znaci 20.000 pri upisu.

Ako je verovati onome sto pise u konkursu koji je raspisan ove godine, onda stvari stoje ovako:

" - доказ о уплати школарине за студенте који се сами финансирају (76.000,00
динара, која се може платити у седам месечних рата), уплате се врше на
жиро рачун Факултета: 840-1683666-17."

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1750 послато: јул 05, 2010, 03:32:12 поподне »
i mene zanima koliko para treba da se uplati pri upisu? a koliko ce nam trebati para za ostale stvari, index, obrasci i sl.? jel se index kupuje samo na faxu ili ima i na pr. u knjizarama?

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1751 послато: јул 05, 2010, 03:36:51 поподне »
e da i ova semestralna uplata, koliko to treba da se uplati?

*

Milan_za

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1752 послато: јул 05, 2010, 07:18:10 поподне »
Koliko mi samofinansirajuci studenti trebamo da uplatimo prilikom upisa? Negde sam procitao ne secam se gde da trebamo da uplatimo 15.000, a u konkursu da trebamo da uplatimo jednu ratu tj 76.000/7....

Skolarina je 80.000 sada, bar sam ja tako procitao i prva rata je pri upisu 25%, ispavite me ako gresim!!! Znaci 20.000 pri upisu.

skolarina je valjda 76.000?! :/

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1753 послато: јул 05, 2010, 10:53:19 поподне »
i mene zanima koliko para treba da se uplati pri upisu? a koliko ce nam trebati para za ostale stvari, index, obrasci i sl.? jel se index kupuje samo na faxu ili ima i na pr. u knjizarama?

I mene to zanima. Mislim da sam negde cula/procitala da je indeks 600din, semestralna uplata 600din, 2 SV20 obrasca PO 150din a za maticni list stvarno ne znam. Zovi fakultet pa pitaj. A napisi posle ako ti nije tesko i mene zanima. U svakom slucaju 2000 ti vrse pos*o ^_^ (ako si na budzetu)

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1754 послато: јул 06, 2010, 12:54:20 пре подне »
Документација потребна за упис кандидата који су примљени на конкурс

Упис кандидата који су примљени на конкурс врши се подношењем следеће документације - образаца:

   1. оригинална документа (већ достављена приликом пријављивања)
   2. два обрасца ШВ-20 (купује се на скриптарници)
   3. индекс (купује се на скриптарници)
   4. матични лист (купује се на скриптарници)
   5. 2 фотографије формата 4 x 6 цм
   6. доказ о уплати накнаде за студије (ако плаћају школарину).
   7. семестрална уплата.


jos samo da znamo koliko sta kosta :D

Vidim ja da ovde vlada pricip: "da baba jedan dinar da udje u kolo, al' dva da izadje" :D :D :D

P.S. nasla sam ovo jos odavno i skinula s neta, ali sam zaboravila gde je bilo sacuvano - igrom slucaja sam nasla.
izvolite: https://docs.google.com/document/edit?id=1mp62T7Vth1xNOushyewLihsqKcI9n_nEKehRW3Vn2Lk#
« Последња измена: јул 06, 2010, 01:01:47 пре подне Mew0Sweet »