Упис на факултет

· 2343 · 567946
*

sanja starinac

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1620 послато: јун 30, 2010, 02:52:26 поподне »
Proso je prijemni...aj sad neka kaze neko kad ce prvi rezultati...na netu....????

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1621 послато: јун 30, 2010, 03:21:57 поподне »
Bas su vam bila laka pitanja iz poslovne, jel mi se to cini zbog resenja ili su sva bila na zaokruzivanje?

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1622 послато: јун 30, 2010, 04:26:49 поподне »
Bas su vam bila laka pitanja iz poslovne, jel mi se to cini zbog resenja ili su sva bila na zaokruzivanje?

SVA na zaokruzivanje...em mi je poslovna bila laksa za ucenje, em je prijemni bio .......... :/
al zato sociologija.....oh :@  :-[

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1623 послато: јун 30, 2010, 04:32:55 поподне »
Tacno ! Poslovnu sam odradila za nepunih 10 min i to sam se trudila da budem spora ali zato sociologija - nije bila  teska koliko je meni vremena otislo dok sam pokusavala da pisem citkim krupnim stampanim slovima i da ni jednu rec ne ispustim. Odusevio me profesor kada je rekao da moze da se precrtava da ce on da priznaje za svoj predmet!

Ja se nadam da sam ubola 100 poena, sad jedino ako mi nadju nesto... kako god, ja budzet nemam pa nemam, tih 100 poena sam zelela, cisto svoju sujetu da zadovoljim a i da iskesiram moje za neko zestoko putovanje ;)

Inace je l' bilo kad vas prepisivanja, kod mene je bila neka ekipica koja nije stala, non - stop su prepisivali, mene sve sramota bilo, a dezurni nista, kao opomene ali niko nista, u celo sali samo njih 4 se culi ... :) ali ne ono tiho nego glasno, tako da sam ja samo slusajuci ih proverila svoja pitanja :)

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1624 послато: јун 30, 2010, 05:30:30 поподне »
bilo je prepisivanja, kod mene ne mnogo, ali opet - sasvim dovoljno.
kada sam se raspitivala kod ostalih, od nekih sam cula da je bilo tesko "ni muva se nije cula", a kod nekih da je prijemni licio na Resavsku skolu... :/

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1625 послато: јун 30, 2010, 05:47:06 поподне »
:) jao ljudi ja ne verujem da je ovako lako iz poslovne ekonomije bilo... Nenormalno lako... Cak i oni sto nisu ucili mnogo verujem da su sve uradili... a sociologija ko sociologija... nije me iznenadila :D  nadam se da mi je sve tacno nisam ispustila nesto valjda :/ trudila sam se... pisala sam pisanim slovima. Al ako su svi dobro uradili koliko sam u prolazu cula onda ce biti visoka granica za budzet garantovano...

Serb, zaboravljas kesu je li ? :D

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1626 послато: јун 30, 2010, 06:28:45 поподне »
:) jao ljudi ja ne verujem da je ovako lako iz poslovne ekonomije bilo... Nenormalno lako... Cak i oni sto nisu ucili mnogo verujem da su sve uradili... a sociologija ko sociologija... nije me iznenadila :D  nadam se da mi je sve tacno nisam ispustila nesto valjda :/ trudila sam se... pisala sam pisanim slovima. Al ako su svi dobro uradili koliko sam u prolazu cula onda ce biti visoka granica za budzet garantovano...

Serb, zaboravljas kesu je li ? :D

Jao cuti, dobro je kad mene nisam zaboravio :D... ja sam pogresio na dva pitanje iz sociologije na jednu definiciju sam zaboravio jednu rec a na drugu sam dodao jednu rec, valjda nece to da mi uzmu u obzir, bar se nadam :P

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1627 послато: јун 30, 2010, 06:38:11 поподне »
Ovaj iz sociologije uopste nije bio los :D car covek... on rece da ono kod drustvenih pokretljivosti ne moramo da pisemo ono u zagradi, da se priznaje i ovako i ja nisam napisala xD i ja sam na jedno pitanje ispustila jednu rec, ono oko sektora. napisala sam puni odgovor ovako je bilo - dva osnovna sektora javnog drustvenog zivota u modernim demokratskim drustvima su drzavni (politicki) i gradjanski (civilni).

A sektor na kraju nisam stavila.... ima ga na pocetku :S nece valjda jedan poen da mi oduzme tu ?????

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1628 послато: јун 30, 2010, 06:44:10 поподне »
Ovaj iz sociologije uopste nije bio los :D car covek... on rece da ono kod drustvenih pokretljivosti ne moramo da pisemo ono u zagradi, da se priznaje i ovako i ja nisam napisala xD i ja sam na jedno pitanje ispustila jednu rec, ono oko sektora. napisala sam puni odgovor ovako je bilo - dva osnovna sektora javnog drustvenog zivota u modernim demokratskim drustvima su drzavni (politicki) i gradjanski (civilni).

A sektor na kraju nisam stavila.... ima ga na pocetku :S nece valjda jedan poen da mi oduzme tu ?????

Ja sam ko nacije zaboravio da stavim da su savremene, a kod drustvene uloge sam ubacio ...delovanja i ponasanja pojedinaca i grupa pa dalje, ne znam samo odakle mi ovi pojedinci i grupe, tu da mi skinu po jedan, nadam se da cu da imam vise od 90 :)

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1629 послато: јун 30, 2010, 06:48:12 поподне »
Ma ajde imaces sigurno... Samo sto su i losiji ucenici jako dobro uradili jer su vecina prepisali koliko sam ja videla.  :-\ mislim da ce biti visoka granica za budzet...

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1630 послато: јун 30, 2010, 06:51:26 поподне »
To je bilo kod nas u AMF,gde su bila 4 coveka na 157 ucenika!!!! ne verujem da je svuda tako bilo, pa ja imam nesto vise od 33 iz skole tako da mi je svaki poen bitan, prijemni je bio dosta LAK nisam se nadao takvim pitanjima, imam osecaj da ce da mi fale 1,2 boda za budzet, nadam se da se varam :)))

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1631 послато: јун 30, 2010, 06:56:47 поподне »
Hahaha... moj drug je bio nznm u nekoj sali i rekao mi je da su se naglas takoreci dogovarali, da su se dopisivali telefonima da je bila ludnica xD

*

Nikita

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1632 послато: јун 30, 2010, 07:02:33 поподне »
Proso je prijemni...aj sad neka kaze neko kad ce prvi rezultati...na netu....????

Meni su rekli da ce prvi rezultati biti u petak..  A mislim da ce biti vislja granica za budzet ove godine, ja sam samo od jedne cure cula da je lose uradila, svi ostali su dobro.. Plus su neki imali i puskice i prepisivanje :(  sad vise nisam sigurna da li sam dovoljno dobro uradila :S

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1633 послато: јун 30, 2010, 07:03:33 поподне »
Ma da su hteli da sankcionisu prepisivanje ne bi ga ni bilo, al nije im to u interesu.. I 1 dezurni da je na 157 u amfiteatru mogao bi da to sankcionise, u to sam se licno uverio. Samo sto nije fer dopustiti prepisivanje na prijemnom...
Nego, cestitam vam na dobro uradjenom testu :) pa sledeceg juna da se znojite uz knjige sa 500 strana :P

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1634 послато: јун 30, 2010, 07:05:28 поподне »
Nisam verovao da je takva neozbiljnost na fakultetu, i da su u tolikim merama dopustali prepisivanje...kada bi jos 50 budzetskih mesta dozvolili, bilo bi odlicno :) Ako bude vide od 93 boda ove godine, nece mi biti krivo jer znam da nikako ne bih mogao da ih dobijem :P