Упис на факултет

· 2343 · 568069
*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1275 послато: јун 21, 2010, 08:00:14 поподне »
Neprijatnosti ima i previse, verujte mi....Najbolje je da koristite uplatnice s tri primerka, za sve sto uplacujete, a ako nemate onda kopirajte...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1276 послато: јун 21, 2010, 11:08:06 поподне »
Ma... kada, zdravlje Boze, upisem fakultet i lepo upoznam grad nacicu ja i te uplatnice sa tri primerka... meni nista ne promakne  :D Mada cu sada morati da iskopiram, jer nemam pojma gde da nadjem te uplatnice, ovde nema  :-\

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1277 послато: јун 21, 2010, 11:39:30 поподне »
Treba da tih priznanica ima u bolje snabdevenim knjizarama (Hijeroglif, Plavi cupeak... ), ali Boze moj, mi ipak zivimo u Srbiji, pa jos i u Nisu. :/

jel moze neko drugi da te prijavi ili mora licno?

I mene muci isto pitanje.


*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1278 послато: јун 21, 2010, 11:43:17 поподне »
Moze i neko drugi da preda prijavu za prijemni, ne mora licno.

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1279 послато: јун 22, 2010, 09:36:11 пре подне »
Da li na ispitu uzimaju za "zlo" ako permutujes delove recenica?

tj. ako odgovor ide ovako:
"Standardni intezitet trosenja radne snage obezbedjuje minimalne utroske radne znage po jedinici proizvoda."
da li ja npr. mogu reci:
"Intenzitet trosenja radne snage koji obezbedjuje minimalne utroske radne snage po jedinici proizvoda je standardni intenzitet."

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1280 послато: јун 22, 2010, 10:12:18 пре подне »
Pa ja mislim da bas ovo tvoje nije greska, ipak si ti rekla definiciju, nisi nista ispustila a mislim da se oduzima poen ako nesto ispustis...
A mene zanima jel moze prvo olovkom da se radi pa da se predje hemisskom? ^_^

*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1281 послато: јун 22, 2010, 10:19:44 пре подне »
a ako upotrebimo sinonim za neku rec to ne bi trebalo da bude greska?? :D sustina je i dalje ista d(*_*)b

*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1282 послато: јун 22, 2010, 10:23:28 пре подне »
Pa ja mislim da bas ovo tvoje nije greska, ipak si ti rekla definiciju, nisi nista ispustila a mislim da se oduzima poen ako nesto ispustis...
A mene zanima jel moze prvo olovkom da se radi pa da se predje hemisskom? ^_^
ma mislim da nije bitno sta i kako radis, samo kad predas da bude uradjeno hemiskom i da nije brljano ;) (odakle ce oni da znaju da je neko pre toga radeo olovkom ili ne, jedino ako ne zabrljas negde ili im ne kazes) :D

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1283 послато: јун 22, 2010, 11:08:30 пре подне »
Bolje se drzite sto blize odgovorima, posebno iz poslovne ekonomije ;)

*

Mali Marko

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1284 послато: јун 22, 2010, 11:55:33 пре подне »
Da li mora izvod iz maticne knjige rodjenih NE starije od 6 meseci ili moze i staro ? i na koji ziro-racun se uplacuje?

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1285 послато: јун 22, 2010, 12:08:46 поподне »
Bolje se drzite sto blize odgovorima, posebno iz poslovne ekonomije ;)

ma daj bre :(
ja pola onoga ne mogu da zapamtim bas kao sto pise, ne umem da bubam. Kazem sustinu, kazem sve sto se spomene, ali vise na svoj nacin tj. kako mi je lakse da zapamtim.

i ako cemo iskreno, jel imaju ove zbirke lektore?!

" Odstupanje stvarne kvalifikovanosti od standardne, stvarnog inteziteta rada od standardnog, stvarne organizacije rada od standardne....." Jel to princip zasto jednostavno kada moze komplikovano? Cemu ponavljanje reci? Sasvim nepotrebno, a i ne bas gramaticki ispravno.

Pa ja mislim da bas ovo tvoje nije greska, ipak si ti rekla definiciju, nisi nista ispustila a mislim da se oduzima poen ako nesto ispustis...
A mene zanima jel moze prvo olovkom da se radi pa da se predje hemisskom? ^_^
ma mislim da nije bitno sta i kako radis, samo kad predas da bude uradjeno hemiskom i da nije brljano ;) (odakle ce oni da znaju da je neko pre toga radeo olovkom ili ne, jedino ako ne zabrljas negde ili im ne kazes) :D

Mi nemamo dezurne profesore? (ili kako se vec zovu?)
« Последња измена: јун 22, 2010, 12:12:57 поподне Mew0Sweet »

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1286 послато: јун 22, 2010, 12:16:03 поподне »
@Faraday reci nam jel moze obicnom olovkom?

*

Prodigy

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1287 послато: јун 22, 2010, 12:22:41 поподне »
Kolika je verovatnoca da se upadne na budzet na nekom fax-u u drugom upisnom roku?

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1288 послато: јун 22, 2010, 12:29:24 поподне »
Kolika je verovatnoca da se upadne na budzet na nekom fax-u u drugom upisnom roku?

Budzet se popunjava samo u prvom upisnom roku.

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1289 послато: јун 22, 2010, 12:42:44 поподне »
Da li mora izvod iz maticne knjige rodjenih NE starije od 6 meseci ili moze i staro ? i na koji ziro-racun se uplacuje?
Sve imas ovde http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/0524_konkursEF.pdf

Bolje se drzite sto blize odgovorima, posebno iz poslovne ekonomije ;)

ma daj bre :(
ja pola onoga ne mogu da zapamtim bas kao sto pise, ne umem da bubam. Kazem sustinu, kazem sve sto se spomene, ali vise na svoj nacin tj. kako mi je lakse da zapamtim.


Meni se na prijemnom palo pitanje centri troskova, i iz cele recenice ni sam ne znam kako, izostavio sam poslednju rec "poslovanja". Zbog toga mi je oduzet poen koji mi je falio da upadnem na budzet.. Zato se potrudite od reci do reci...


@Faraday reci nam jel moze obicnom olovkom?

Ja sam prvo sve pisao obicnom pa onda brisao i pisao hemijskom, samo pozurite na vreme da stignete sve, i da lepo prepisete..