Упис на факултет

· 2343 · 568098
*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1140 послато: јун 08, 2010, 06:39:02 поподне »
Imas na kraju informatora za 2010. godinu koji se nalazi na sajtu Ekonomskog fakulteta, pitanja za sva 4 predmeta....

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1141 послато: јун 08, 2010, 07:05:11 поподне »
Znam za ta pitanja, znaci to su pitanja koja su bila na prijemnom prosle godine???/

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1142 послато: јун 08, 2010, 08:13:02 поподне »
Da! :)

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1143 послато: јун 08, 2010, 08:16:41 поподне »
Pa uopste nisu bila teska pitanja, kamo srece da budu ovako laka i ove godine.... 8)

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1144 послато: јун 08, 2010, 09:10:43 поподне »
A sta mislite jel ce biti ova *kilometarska* pitanja poput karakteristika monoteistickih religija, obelezja masovne kulture i slicno? Mislim, valjda nam nece dati neka pitanja da se mi sad rasplinemo...hum?
I ako neko ide na pripreme nek bude ljubazan samo da kaze da li ce biti nesto poput ova dva pitanja... (trep trep) ^_^

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1145 послато: јун 09, 2010, 09:49:29 пре подне »
@Makisha, ja mislim da takva kilometarksa pitanja nece biti, vidis da su relativno to sve kratke definicije ili da se dopuni nesto, bar nisu bila prethodne tri godine nece valjda sada nama da daju.... ;) Odakle si i koji ces smer da upises????

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1146 послато: јун 09, 2010, 10:48:19 пре подне »
Pa i ja se nadam, jel ucis takva pitanja ili ne?
Iz Zajecara sam, ti? A razmisljam se izmedju menadzmenta preduzeca i menadzmenta u turizmu.... Ti?
Jedva cekam da prodje sve ovo, pa da mogu opet normalno da spavam.... :SSSS

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1147 послато: јун 09, 2010, 11:09:43 пре подне »
Ja cu uciti sve ipak.... Jos nisam pocela jer imam obaveze oko srednje skole... jos sutra imam polaganje pa pocinjem punom parom... a ekonomiku sam presla polovinu jos aprila... valjda cu stici  :-\ sta mislite...

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1148 послато: јун 09, 2010, 11:22:30 пре подне »
Ma opusteno, stici ces....Prijemni se sprema za dve nedelje....:)
Jedino za matematiku treba vise vremena....

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1149 послато: јун 09, 2010, 11:27:43 пре подне »
I ja se razmisljam izmedju menadzmenta preduzeca i turizma, al najverovatnije cu turizm, tako da cemo biti kolege  ;), ja sam iz Vlasotinca (znas valjda gde je?), pa nisam ucio takva pitanja uopste, jer ne verujem da ce se pasti. A ako se padnu onda nista. ;D Vidite i sami da su na prijemnom najbitnija pitanja iz oblasti tako da ce najverovatnije biti sta je Kultura, Moral, Religija, Porodica, Sociologija itd...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1150 послато: јун 09, 2010, 11:35:47 пре подне »
Ma opusteno, stici ces....Prijemni se sprema za dve nedelje....:)
Jedino za matematiku treba vise vremena....

Znam...ja sam uzela poslovnu i sociologiju :) ekonomika ono sto sam presla nije mnogo tesko... nisam valjda sve zaboravila... :D videcu kad pocnem da obnavljam to gradivo ;)
« Последња измена: јун 09, 2010, 11:39:07 пре подне Sany_91 »

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1151 послато: јун 09, 2010, 11:42:47 пре подне »
@Sany_91 Sigurno stizes, sto nam kaze koleginica - sprema se za dve nedelje... Mada ja jos nisam pocela ekonomiku, neko mi je rekao da je laksa od sociologije pa sam se opasno bacila na ucenje iste! Kako ti isla ekonomika?
@Serb - Naravno da znam gde je Vlasotince, bila sam tamo kao klinka. I ja cu najverovatnije turizam ^_^ posto sam zavrsila za *turistickog tehnicara* :) Kolega...hihi, kako mi smesno zvuci! ;)

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1152 послато: јун 09, 2010, 11:50:10 пре подне »
@Sany,Makisha-- ma ne sekirajte se stici cete sve, ja spremam sociologiju i polovnu ekonomiju. Isao sam u Gimnaziju tako da mi Sociologija nije problem jer sam je imao kao predmet, :) dok se susrecem prvi put sa Poslovnom pa mi je malo teze da naucim. Imam 34 boda iz skole, tako da moram da uradim sve ako hocu na budzet, verujem da imate vise od mene?? :P @Sany ti koji ces smer?? @Makisha normalno da znas, mislim ko sad nije cuo za Vlasotince od ovoliki silnih serija gde se spominje... :))

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1153 послато: јун 09, 2010, 11:51:46 пре подне »
@Sany_91 Sigurno stizes, sto nam kaze koleginica - sprema se za dve nedelje... Mada ja jos nisam pocela ekonomiku, neko mi je rekao da je laksa od sociologije pa sam se opasno bacila na ucenje iste! Kako ti isla ekonomika?

Ja se ne usudjujem jos uvek da pocnem sociologiju   :-\ ... malo mi je muka od nje, jer sam jedva izvukla 5 sad na kraju profesor je uzas... Meni su rekli da je ekonomika teza jer mora bas ono da se buba, da se znaju pitanja napamet, jer se ista ne priznavaju ukoliko ubacis neke svoje misli... I kad sam pocela prva pet pitanja su mi bila teska, a kada sam se navikla na ucenje islo je sve ko od sale  8) :D :D Samo sam se jako pomucila oko onih pitanja tipa komanditno drustvo, akcionarko drustvo... jako su duga... stigla sam do pete oblasti i ostavila ucenje zbog maturskog ispita :(

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1154 послато: јун 09, 2010, 11:53:49 пре подне »
@Sany,Makisha-- ma ne sekirajte se stici cete sve, ja spremam sociologiju i polovnu ekonomiju. Isao sam u Gimnaziju tako da mi Sociologija nije problem jer sam je imao kao predmet, :) dok se susrecem prvi put sa Poslovnom pa mi je malo teze da naucim. Imam 34 boda iz skole, tako da moram da uradim sve ako hocu na budzet, verujem da imate vise od mene?? :P @Sany ti koji ces smer?? @Makisha normalno da znas, mislim ko sad nije cuo za Vlasotince od ovoliki silnih serija gde se spominje... :))

Ja cu najverovatnije finansije...ali jos uvek razmisljam.... ja iz srednje skole imam 39,7 zbog prve godine (imala sam dve cetvorke)
Ma samo sve da prodje.... pa da se napijem ko covek  ;D  ;D  ;D hehehehe :)