Упис на факултет

· 2343 · 568166
*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1050 послато: април 24, 2010, 02:57:49 поподне »
Ne treba uvod, al odgovore moras da znas od prvog do poslednjeg slova...

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1051 послато: април 24, 2010, 06:44:15 поподне »
A jel moze meni neko da odgovori na pitanje sto sam postavila u vezi ekonomike ?

e moj bukvalisto :D :D Kada sam rekla 'Od korice do korice' mislila sam na to, da kada ucis (bubas) pitanja, nauci ih bas, AMA bas kao sto pise tamo ( pitanje ce ti vec biti postavljeno) jer sam cula da je Figar opasna po zivot xD

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1052 послато: април 24, 2010, 07:35:07 поподне »
A jel moze meni neko da odgovori na pitanje sto sam postavila u vezi ekonomike ?

e moj bukvalisto :D :D Kada sam rekla 'Od korice do korice' mislila sam na to, da kada ucis (bubas) pitanja, nauci ih bas, AMA bas kao sto pise tamo ( pitanje ce ti vec biti postavljeno) jer sam cula da je Figar opasna po zivot xD

Ma za pitanja sam razumela... nego za svaki modul postoji uvod pa zato sam pitala.... I ja sam cula isto.... al kad razmislim gore stvari Od Nadice Figar nas cekaju... veruj mi xD

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1053 послато: април 24, 2010, 08:30:46 поподне »
Da li je to trebalo da mi ulije pozitivno razmisljanje? -.- :D :D :D :D

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1054 послато: април 24, 2010, 10:01:28 поподне »
ma koje gore stvari... :D
Privredno pravo od 700 strana i Simicka za Osnovi organizacije u drugoj godini...
Eto to je provereno najgore do 3e godine...
plus figarka...(kod koje cu mozda da se padnem za sledeci ispit :( )

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1055 послато: април 25, 2010, 12:16:54 пре подне »
Da li je to trebalo da mi ulije pozitivno razmisljanje? -.- :D :D :D :D

Da trebalo je  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ja sam za Simicku npr cula STRASNE stvari  :o a opet s druge strane moja drugarica je kod nje dobila cistu desetku  ??? i tako da ne znam sta da mislim... Mada znam da sve u svemu moram da ucim i to puno...

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1056 послато: април 25, 2010, 12:26:10 пре подне »
Blago vama koji pisete maturski, ja imam osnovi ekonomije sve cetiri  godine usmeni da odgovaram, plus racunovodstvo teorijski deo a i preko toga poslovna i sociologija za prijemni - kako stizem ne znam... znam samo da cu da siznem! A uhvatila me frka za budzet, uh samo tako! Imacu ja maximum u srednjoj ali kakve sam srece, zeznucu nesh na prijemnom, sve nesto tako mislim :)

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1057 послато: април 25, 2010, 12:32:53 пре подне »
Opet ja :), htela sam da vas pitam nes, ali najiskrenije da mi odgovorite, posto kao sto sam vec gore navela, spremam za maturski jaaaaaaaaaaaaaako detaljno osnovi ekonomije, je li ludost uzeti za prijemni oba strucna predmeta, jeste da je malo tezi nauciti bas bas kao u prirucniku osnovi, ali kad  ucim vec za maturski... Ili sam hrabra ili sam budala :)

*

*nnn018*

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1058 послато: април 25, 2010, 02:19:46 пре подне »
I meni su licno pricali da je Simicka ocaj, ali sam ja lepo kod zene na ispitu dobila takodje 10. Jedina je istina da stvarno ne voli napucane i sredjene devojke jer je bio primer u martovskom roku, da je cura dosla sva skockana, imala 10 na kolokvijumu, a na ispitu dobila 6.
A sto se tice Figarke, e ona je stvarno ocaj hehehehe mene je oborila samo sto samo se malo zbunila kod jednog pitanja ... Ma sve zavisi ljudi, vi samo ucite, a profesori ko profesori, zavisi kakav im je dan, raspolozenje itd ...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1059 послато: април 25, 2010, 10:29:33 пре подне »
Blago vama koji pisete maturski, ja imam osnovi ekonomije sve cetiri  godine usmeni da odgovaram, plus racunovodstvo teorijski deo a i preko toga poslovna i sociologija za prijemni - kako stizem ne znam... znam samo da cu da siznem! A uhvatila me frka za budzet, uh samo tako! Imacu ja maximum u srednjoj ali kakve sam srece, zeznucu nesh na prijemnom, sve nesto tako mislim :)

Pa ovako.... znam kako ti je... ja mozda (napominjem mozda) imam gore od tebe... Ako u tvojoj skoli imas smer poslovni administrator znas o cemu pricam... :( ja imam teoriju, praksu i srpski jezik od toga ovo sto sam rekla teorija i praksa imam da naucim 4 predmeta (knjigovodstvo, ekonomika, pravo, kancelarijsko) po ne znam koliko pitanja, samo znam da su jako teska... i plus ove godine na tom maturskom ispitu bice 25% nepoznatog gradiva....

A odabrala sam za prijemni da ucim poslovnu u sociologiju za prijemni... Tako da smo u istoj korpi negde :D nemoj da se plasis nista, jer panika moze samo da te unazadi.... :D jao ja se raspisala... SAMO HRABRO  :D :D :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1060 послато: април 25, 2010, 10:35:45 пре подне »
I meni su licno pricali da je Simicka ocaj, ali sam ja lepo kod zene na ispitu dobila takodje 10. Jedina je istina da stvarno ne voli napucane i sredjene devojke jer je bio primer u martovskom roku, da je cura dosla sva skockana, imala 10 na kolokvijumu, a na ispitu dobila 6.
A sto se tice Figarke, e ona je stvarno ocaj hehehehe mene je oborila samo sto samo se malo zbunila kod jednog pitanja ... Ma sve zavisi ljudi, vi samo ucite, a profesori ko profesori, zavisi kakav im je dan, raspolozenje itd ...

Da i ja sam cula da Simicka ne voli takve devojke... Moja razredna je studirala ekonomski u nisu... i pitam je ja za Figarku (nisam ni znala tad za Simicku, plasila sam se Figarke) i meni razredna kaze: ma ajde Figar nije nista, da naucis to sto imas i gotovo.... da ti vidis Simicku...to je strasno, kad sam ja bila student srecom bila je asistent, ali i tad je bila losa prema studentima, a sad mogu da zamislim...
 
Hehe kad sam cula sve mi je bilo jasno :D :D :D I kad sam se malo vise raspitala cula sam svasta... Ali nisam kompetentna da govorim o tome, ima vremena, zdravlje Boze ako upadnem na budzet (u suprotnom necu ni da studiram)  :-\

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1061 послато: април 25, 2010, 01:10:09 поподне »
ne znam Simicka ume da bude ok a ume da bude i grozna...
polagali u martu ispit kod nje, i bila je prepuna sala i ona udje i kaze im Au koliko vas je pa vi svi mislite da cete da prodjete, e pa to ne moze!... :)
Proslo 12 studenata od prepune sale...
Hvala bogu kod nje sam pala a kod asistentkinje sam prosla dobro ;)
A kod Figarke videcemo sta ce biti :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1062 послато: април 25, 2010, 04:52:29 поподне »
:) ma zavisi sve... neko ima super iskustvo sa nekim profesorom, a neko drugi lose sa istim profesorom... :) Ipak jos uvek necu nista o profesorima jer jos nisam upisala fakultet :D al se iskreno nadam da cu uspeti pa da i ja mogu da kazem koju rec :D

*

bokii

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1063 послато: април 25, 2010, 06:18:52 поподне »
Opet ja :), htela sam da vas pitam nes, ali najiskrenije da mi odgovorite, posto kao sto sam vec gore navela, spremam za maturski jaaaaaaaaaaaaaako detaljno osnovi ekonomije, je li ludost uzeti za prijemni oba strucna predmeta, jeste da je malo tezi nauciti bas bas kao u prirucniku osnovi, ali kad  ucim vec za maturski... Ili sam hrabra ili sam budala :)
Iz mog iskustva, smatram da nije ludost. I ja sam u istoj situaciji bio kada sam polagao prijemni ispit. Takođe, sam spremao za matarski osnovi, a za prijemni poslovnu i osnovi ekonomije. Super sam prosao! SREĆNO!!!
« Последња измена: април 25, 2010, 06:24:55 поподне bokii »

*

bokii

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1064 послато: април 25, 2010, 06:20:50 поподне »
Što se tiče Simicke, žena je baš nerealna. Možeš malo da znaš i super da prođeš, i obrnuto. Nema pravila!!!
A Figarka više nije tako strašna, kao što je nekad bila, danas ima i mnogo gorih. Prepustila je to slavno mesto drugima! :)
« Последња измена: април 25, 2010, 06:24:23 поподне bokii »