Упис на факултет

· 2343 · 568091
*

farmaceut

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Упис на факултет
« Одговор #975 послато: март 16, 2010, 09:07:47 поподне »
Da li mi neko moze odgovoriti odakle moze da se sprema predprijemni, za one koji nisu iz ekonomske skole, i da li mozemo kao literaturu da koristimo prirucnike iz kojih spremamo ispite...kad je taj predprijemni, da li se oduzimaju neki poeni i da li moze da se uopste ne polozi... da li to znaci da nemamo sanse za upis? hvala unapred... i jos nesto, ako se polaze predprijemni i prijemni u Nisu da li  je moguce prebaciti poene i upisati se u Medvedji... to je sve...HVALA PUNO! Svi mi daju polovicne informacije a volela bih da znam ovo... helpppppppp!

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #976 послато: март 16, 2010, 10:47:15 поподне »
Samo da vam kazem... Vranjanci su se bas zalepili za ekonomski u Nisu......  80% iz ekonomske upisuje ekonomski, i pola gimnazije....  :-\ :-\ :-\ :-\

Svake godine je tako..pricali su mi da se za ekonomski vise interesuju ljudi van Nisa, nego iz Nisa..
nije mi bas jasno zasto :/

u svakom slucaju mene opasno hvata panika...de da nadjem 80.000 ako ne upadnem na budzet? :/

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #977 послато: март 17, 2010, 10:46:15 пре подне »
Samo da vam kazem... Vranjanci su se bas zalepili za ekonomski u Nisu......  80% iz ekonomske upisuje ekonomski, i pola gimnazije....  :-\ :-\ :-\ :-\

Svake godine je tako..pricali su mi da se za ekonomski vise interesuju ljudi van Nisa, nego iz Nisa..
nije mi bas jasno zasto :/

u svakom slucaju mene opasno hvata panika...de da nadjem 80.000 ako ne upadnem na budzet? :/

Isti je problem i sa mnom... moji nisu bas imucni...  :-\ :-\ :-\ a plus troskovi stanovanja, ishrane... uffff necu ni da mislim na to...
« Последња измена: март 17, 2010, 10:48:16 пре подне Sany_91 »

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #978 послато: март 20, 2010, 06:13:18 поподне »
Mi u sredu gubimo cas jer idu neki profesori da prezentuju fakultet :D Tako da, ocekujte ih uskoro u skolama :)

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #979 послато: март 20, 2010, 09:16:12 поподне »
extra...hvala na obavestenju ;)

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #980 послато: март 21, 2010, 05:44:22 поподне »
jel moze neko da mi kaze gdeda kupim prirucnike za sociologiju i osnovi ? Ovde citam da moze iz starog da se sprema ja ni te stare nemam, jer zivim daleeeeko od Nisa niti znam nekoga ko je upisao u Nisu fax jel ima neko da prodaje prirucnik za osnovi, posto vidim da za sociologiju je izasao, ali kad je jedna moja prijateljica isla na skriptarnicu pre 10 ak dana da mi kupi rekli joj da nista nije izaslo. Tih uhvatila me panika nevidjeno

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #981 послато: март 21, 2010, 09:33:02 поподне »
Zapravo retko ko polaze Osnove, jer kazu da je teza od Poslovne..
Pretezno se ljudi opredeljuju za soc i poslovnu..
Tako da ne znam da li ces naci starije prirucnike, ali cula sam da su rekli da se samo sociologija menjala, a da se ostali prirucnici mogu koristiti od ranijih godina. Sto znaci da MORAJU da se prodaju u skriptarnici.. (bar bi trebalo, jer ja sam kupila novi prirucnik iz 2006.-e), pokusaj jos jednom - nemoguce da nema. Mozda je bilo rasprodato tog dana..

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #982 послато: март 22, 2010, 01:00:35 поподне »
U potpunosti se slazem sa Mew0Sweet, prvi put kada sam trebala da uzmem prirucnike nije bilo sociologije pa su mi rekli da svratim sutra samo nesto ranije, kako se opet ne bi rasprodalo.
Tebi je zeznuto to sto nisi iz Nisa..........
A sto se tice starih prirucnika, pogledaj malo bolje po forumu, cini mi se da sam procitala da neko prodaje stare prirucnike.... Mozda imas srece! :D
P.S. Laksa ti je poslovna, ima cak i manje pitanja ja mislim......

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Упис на факултет
« Одговор #983 послато: март 22, 2010, 02:13:04 поподне »
NE upisujte ekonomski, mnogo ce se zajebete!!!!!

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #984 послато: март 22, 2010, 02:19:20 поподне »
Ja jedva cekam da upisem i da zavrsim to cudo.. i onda da se svima svetim..muhahaha :D :D


*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #985 послато: март 22, 2010, 04:55:37 поподне »
Stoooo tako Ivice? :@@@

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #986 послато: март 22, 2010, 07:09:51 поподне »
Hihihi i meni svi to kazu  :D :D :D :D :D :D ali skorpija je mnogo tvrdoglava... Ako napustim, napustim... Bar da probam... Sta je jedna godina gore dole :)

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #987 послато: март 22, 2010, 07:21:02 поподне »
Videcete sta su muke :D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #988 послато: март 22, 2010, 07:24:45 поподне »
Videcemo, ali nije moj fah odustajanje :]
a i htela, ne htela - moram da zavrsim...tako da sto ga pre zavolim bice mi lakse.. :D

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Упис на факултет
« Одговор #989 послато: март 22, 2010, 07:33:16 поподне »
isti sam i ja ovakav bio pre godinu dana :))) ma salim se, ja sto si ne ucim niko mi nije kriv, ko uci, ce zavrsi... pozz