Упис на факултет

· 2343 · 568165
*

farmaceut

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Упис на факултет
« Одговор #945 послато: март 03, 2010, 05:58:56 поподне »
Dakle, da li neko zna da li ovi prirucnici koji se kupuju na Ekonomskom u Nisu za pripremu prijemnom vaze i za prijemni u Medvedji ?????

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #946 послато: март 03, 2010, 06:35:36 поподне »
Pa ako se polazu isti predmeti, prirucnici su pretpostavljam isti...

*

farmaceut

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Упис на факултет
« Одговор #947 послато: март 03, 2010, 09:43:12 поподне »
... nadam se da je tako posto je u pitanju odeljenje Niskog ekonomskog...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #948 послато: март 04, 2010, 10:51:41 пре подне »
Jedno pitanje... posto je vama u Nisu lakse da saznate nego meni... ???? Cula sam da se samo sociologija nesto malo menjala, da je ekonomika ostala ista. Jel to tacno, ili su se oba menjala? Pitam jer imam i ekonomiku i sociologiju iz prosle godine  ??? ??? ??? i moj drug je bio da pita za informatore oni su mu rekli da jos nije izasao, a svi govore da je izasao i na sajtu ima taj novi informator  :-\ :-\ :-\ :-\

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #949 послато: март 04, 2010, 11:53:46 пре подне »
Pa samo je sociologija novo izdanje...ovo ostalo su sve stara izdanja....Mislim da je ekonomika iz 2006...

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #950 послато: март 04, 2010, 11:59:11 пре подне »
U informatoru pise samo da je sociologija iz 2010, eno je stoji tamo u izlogu skriptarnice sa crvenim koricama :D a ostalo je iz prethodnih godina.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #951 послато: март 04, 2010, 12:51:04 поподне »
Imas na pocetku ove teme, prelistaj, pise o dokumentima koja treba da se predaju i to tako, ali mislim da moze neko umesto tebe. Ima jos 4 meseca do prijave, nadam se da ces dobiti odgovor do tada :)

Из Службе за наставна и студентска питања сам добио одговор да је могуће да неко други преда документацију за упис на факултет. Само сачувајте папир са редним бројем пријаве, јер без њега нећете моћи да изађете на пријемни испит.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #952 послато: март 04, 2010, 12:51:54 поподне »
Dakle, da li neko zna da li ovi prirucnici koji se kupuju na Ekonomskom u Nisu za pripremu prijemnom vaze i za prijemni u Medvedji ?????

Наравно да да, па у питању је исти факултет и професори.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #953 послато: март 04, 2010, 12:55:17 поподне »
На скриптарници факултета можете наћи све приручнике за спремање пријмнег испита.

Од следеће недеље креће промоција факултета по околним градивима, такода можете да очекујете наше сараднике да посете баш вашу школу.

*

farmaceut

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Упис на факултет
« Одговор #954 послато: март 04, 2010, 01:27:36 поподне »
hvala puno!!!

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #955 послато: март 04, 2010, 08:03:34 поподне »
Imas na pocetku ove teme, prelistaj, pise o dokumentima koja treba da se predaju i to tako, ali mislim da moze neko umesto tebe. Ima jos 4 meseca do prijave, nadam se da ces dobiti odgovor do tada :)

Из Службе за наставна и студентска питања сам добио одговор да је могуће да неко други преда документацију за упис на факултет. Само сачувајте папир са редним бројем пријаве, јер без њега нећете моћи да изађете на пријемни испит.

Dobro za to, a kad upadnem na fax (sta cu volim da budem optimista :D ) da li tada neko drugi moze da preda dokumentaciju za upis umesto mene ili ipak moram ja licno?

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #956 послато: март 04, 2010, 08:35:19 поподне »
Тада исто може неко уместо тебе, знам јер је мог колегу мајка уписала  :)

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #957 послато: март 04, 2010, 09:18:31 поподне »
Odlicno.... da znam samo sociologiju da kupim   8) 8) 8) 8) hihihi

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #958 послато: март 05, 2010, 08:25:22 пре подне »
Тада исто може неко уместо тебе, знам јер је мог колегу мајка уписала  :)

u pa super, znaci da bi mene mogla drugarica posto moja celokupna porodica (i ja) nece biti tada u gradu :D :D
pade mi kamen sa srca ^^ Hvala ti puno  :-*

*

sanja starinac

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Упис на факултет
« Одговор #959 послато: март 10, 2010, 05:58:01 поподне »
Cao...jako mi je drago da postoji ovakvo mesto gde mogu da saznam sve sto mi je potrebno za studije.Ja sam iz Leskovca i ove godine upisujem Ekonomski fakultet u Nisu i htela bih da se informisem vise o pripremi za fax.Interesuje me da li su izasli prirucnici za prijemni ispit iz matematike i sociologije (posto sam izabrala ta dva predmeta)? Da li ce na prijemnom ispitu biti pitanja i zadaci iz prirucnika ili ce biti samo slicni njima? Kada pocinje pripremna nastava, koliko kosta i kada mogu da se prijavim? Znam da mozda previse pitam u startu, ali ove informacije su mi neophodne  Смешко Hvala unapred  Намигивање