Упис на факултет

· 2343 · 568025
*

kAcA_90

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #765 послато: октобар 23, 2009, 12:19:49 поподне »
ana slazem se u potpunosti :))

*

joki

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #766 послато: октобар 23, 2009, 03:29:47 поподне »
IvicaGrujin moze menadzment iz skripte, ja sam stefcova drugarica pa da ti odgovorim posto ga on nema...:-)

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Упис на факултет
« Одговор #767 послато: октобар 23, 2009, 04:01:49 поподне »
Hvala joki! dakle ostaje mi samo urp i osnovi ek da spremim iz knjige...

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #768 послато: октобар 23, 2009, 04:26:43 поподне »
Jao , kako je lepo sto se svi slazete sa mnom :) Volim i ja vas :P Hehehehehe :D
P.S. A ja sve ucim iz knjiga, ne iz skripti ...

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Упис на факултет
« Одговор #769 послато: октобар 23, 2009, 05:53:15 поподне »
Sejo,dokle si stigla?Ajde me iznerviraj malo...:D

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #770 послато: октобар 23, 2009, 05:59:13 поподне »
Ljudi , jel moze kolokvijum da se prijavi u ponedeljak ??? Neka mi neko odgovori, hitno je :(

*

olja90

  • *
  • Поруке: 72
Одг: Упис на факултет
« Одговор #771 послато: октобар 23, 2009, 08:25:29 поподне »
Ljudi , jel moze kolokvijum da se prijavi u ponedeljak ??? Neka mi neko odgovori, hitno je :(
ni ja nisam prijavila, trebalo bi da moze....

*

olja90

  • *
  • Поруке: 72
Одг: Упис на факултет
« Одговор #772 послато: октобар 23, 2009, 08:50:13 поподне »
koliko kosta prijava kolokvijuma za samofinan.?

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #773 послато: октобар 23, 2009, 10:36:09 поподне »
200 din uplata + 10 dinara karton za prijavu + 20 dinara provizija u posti = 230 dinara.

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #774 послато: октобар 23, 2009, 10:49:16 поподне »
Jel moze neko ko je prijavio da mi ukratko objasni kako to ide ? Gde se kupuju uplatnice, Jel se placa u nekoj posti ili na faxu .. ? Svako mi prica razlicito :(

*

joki

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #775 послато: октобар 24, 2009, 09:45:43 пре подне »
Kupis kartonce za prijavu na skriptarnicu, onda imas postu kod ulaza tu uplatis 200 din ako si samofin. ili 100 din ako si na budzet, i odes gore na evidenciju i to kartonce i uplatnicu spojis i ubacis u sanduce, pitaj gore na evidenciju oni ce da ti kazu u koje sanduce da ubacis...

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #776 послато: октобар 24, 2009, 10:12:00 пре подне »
Evo ja sam iz gimnazije, racunovodstvo mi je skroz jasno i nije nishta teshko...samo malo da provezhbam one zadachice :)))
Bukvalno procitala sam jednom glave bilansi, racuni i knjigovodstvena dokumenta i sve mi je jasno!!!

Uzela sam sociologiju i ja i isto i ona mi nije bila problem nikad u srednjoj...

Jedan profesor rece da ekonomci imaju prednost samo prva dva tri meseca!!!Niti vi znate 100% svo gradivo iz ekonomske niti je to bash toliko isto na fakultetu!!! Isto ko shto meni nije sve bilo isto u gimnaziji ko iz osnovne sada tako vama nece biti isto na faksu ko u ekonosmkoj!!!

Tako da ako ne ucite ne nadajte se mnogo!

A inace shto se tiche gimnazije jeste da ja nemam nikakvu struku ali opet nije isto , svuda u svetu postoje samo gimnazije gde ekonomija i bilo shta drugo mogu da budu izborni predmeti.Osnovno znanje je ipak najcenjenije a i niko vas ne bi zaposlio u banci posti ili gde vec sanjate da radite sa 19 i 20 godina pa chemu frka oko srednje!?
A evo drugarica mi pricha kako su drugachije radili neke delove iz rachunovodstva u srednjoj pa sad ona mora da menja to itd...
E a ja sam ko tabula rasa sad mogu da uchim kako oni zahtevaju bez problema :))

I definitivno minus za struchne shkole je shto nemaju filozofiju!Iz toga se uchi vishe nego iz bilo chega drugog!



*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #777 послато: октобар 24, 2009, 10:40:03 пре подне »
Hvala Joki.
A sa ovim za srednju je smorno vec, svako ima svoje misljenje i to je to. Niti se mi nadamo da cemo da prodjemo lagano na faxu ( to bi inace samo budala mogla da pomisli ), niti bilo sta drugo. A racunovodstvo ... nemam sta da kazem, mi smo to radili, cak i teze stvari, tako da je ovaj bilans lagan.Naravno da ti je jasno sada, Miljanas, a jednom si procitala, kad nemas PDV, kad nemas kontni plan, kad nemas sve zive troskove, amortizaciju itd... Za gimnaziju stvarno ne mogu da kazem nista jer nisam isla u nju, pa da mogu da pricam kako se i sta uci, ali to prosto za mene nije bilo i nije me privuklo ni malo. I isto tako smatram da postoji razlika medju nama i gimnazijalcima, bas zbog struke. Samo da naglasim, nijednim postom ovde nisam htela da uvredim gimnazijalce, vec sam samo iznela svoje misljenje. I vise je stvarno dosadna tema.
Pozz

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Упис на факултет
« Одговор #778 послато: октобар 24, 2009, 06:03:11 поподне »
Hehe.:)))))))))))

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Упис на факултет
« Одговор #779 послато: октобар 25, 2009, 09:09:11 пре подне »
Pa dobro ok je sve to ja ti samo kazem, necemo se ni ja ni ti leba najesti ako ne sednemo i zagrejemo stolicu djavolski :D E sad za srednju je nebitno,a to cemo tek videti kad zavrshimo fax,koliko je nebitno :))