Упис на факултет

· 2343 · 567936
*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #540 послато: јул 01, 2009, 12:33:34 поподне »
A ja se toliko plasio da necu upasti na budzet,a ja 145. :-) Strasno,ali jbg,zasto da im dajem tolike pare kad mogu za te pare lepo da odem u Tunis ili Egipat,i da se provedem nezaboravno.
A sto se tice koliko kostaju dokumenta,pa indeks 800,neka 2 dokumenta 150, + pare za slike + jos jedan dokument koji jos nije izasao.To je za budzet,a za samofinansirajuci jos neki dokumenti.
Sta mislite da li ima da se kupi indeks i ti drugi dokumenti u nekoj vecoj knjizari?Kad idem da se upisujem prvo cu da pogledam u Prosveti i preko puta faksa,a ako tamo nema onda cu da kupim na faksu.
Sta mislite jel je bolje da se prijavim medju prvima,jer cu onda i medju prvima da odgovaram,ili poslednjih dana upisa jer cu tada medju zadnjima da odgovaram?Ja mislim da je bolje medju prvima jer necu da cekam ceo dan,a ja ako ne znam u 9 ujutru,necu ni znati ni u 18h istog dana.:-D
cestitam na budzetu :)
ali objasni mi, sta ti znaci ovo odgovaranje ?? u 9 i 18 h ??

*

n1kola

  • *
  • Поруке: 92
Одг: Упис на факултет
« Одговор #541 послато: јул 01, 2009, 12:50:40 поподне »
Drugarice su i meni rekle da oni koji se upishu medju prvima, prvi i polazu ispite. :)

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #542 послато: јул 01, 2009, 12:55:27 поподне »
Pa da. ko se upise medju prvima on posle i odgovara na ispitu medju prvima. A ako ispit pocne u 9h taj ce prepodne da odgovara, a ko se upisao na kraju on ce da ceka na red za odgovaranje i do uvece kad se oduzi ispit...

*

kAcA_90

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Упис на факултет
« Одговор #543 послато: јул 01, 2009, 01:52:19 поподне »
E, a kada je ta prozivka ? ae neka neko ko tacno zna da nam kaze, da ne idem u Nis za dz

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #544 послато: јул 01, 2009, 03:33:39 поподне »
Pa da. ko se upise medju prvima on posle i odgovara na ispitu medju prvima. A ako ispit pocne u 9h taj ce prepodne da odgovara, a ko se upisao na kraju on ce da ceka na red za odgovaranje i do uvece kad se oduzi ispit...
vecu glupost u zivotu nisam cula ... ne znam odakle vam to, ali ako je tako ...stvarno je glupost ... mada, ako je ispit tad i tad, nebitno da li ces da odgovaras ujutru prvi ili uvece poslednji ... meni je svejedno

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Упис на факултет
« Одговор #545 послато: јул 01, 2009, 04:27:49 поподне »
o kakvoj to prozivci pricate????

*

bokii

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Упис на факултет
« Одговор #546 послато: јул 01, 2009, 04:35:26 поподне »
Da vam pomognem malo, pošto sam već tri godine na faksu.
Na našem faksu ispiti traju i po nekoliko dana, to se posebno odnosi na prvu godinu, kada je mnogo studenata. Spiskovi  za ispite, se prave po brojevima indeksa. Tako na primer ako se upišete na faks prvog dana, uvek ćete, ako ispit traje nekoliko dana odgovarati prvog dana.
Sećam se, da kada sam upisivao  faks, upis je trajao pet dana, upisao sam se četvrtog dana. Zbog toga ako ispit traje npr. 3 dana, uvek odgovaram trećeg dana. To nije tako loše, jer imam malo više vremena da obnovim gradivo!
« Последња измена: јул 01, 2009, 04:38:13 поподне bokii »

*

n1kola

  • *
  • Поруке: 92
Одг: Упис на факултет
« Одговор #547 послато: јул 01, 2009, 05:04:28 поподне »
Da vam pomognem malo, pošto sam već tri godine na faksu.
Na našem faksu ispiti traju i po nekoliko dana, to se posebno odnosi na prvu godinu, kada je mnogo studenata. Spiskovi  za ispite, se prave po brojevima indeksa. Tako na primer ako se upišete na faks prvog dana, uvek ćete, ako ispit traje nekoliko dana odgovarati prvog dana.
Sećam se, da kada sam upisivao  faks, upis je trajao pet dana, upisao sam se četvrtog dana. Zbog toga ako ispit traje npr. 3 dana, uvek odgovaram trećeg dana. To nije tako loše, jer imam malo više vremena da obnovim gradivo!


'Fala kolega !

*

miloshh

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Упис на факултет
« Одговор #548 послато: јул 01, 2009, 05:12:46 поподне »
Pa vidite svi smo culi a niko nema pojma sta je sa tom prozivkom.... kada bi neko bio ljubazan da nas obavesti... :)

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #549 послато: јул 01, 2009, 05:13:20 поподне »
hvala na objasnjenju :)
a za tu prozivku ... jer ce da izadje raspored na sajtu za upis ili moramo da zovemo fax ? na rang listi bas pise da moramo da pozovemo i da se informisemo ...
« Последња измена: јул 01, 2009, 05:15:12 поподне ana90 »

*

MladenVR

  • **
  • Поруке: 104
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #550 послато: јул 01, 2009, 05:59:54 поподне »
more bre sta sad se_u..jel pise prijavljivanje od 6-10 jula ? sta sad zele, da im dolazim kad njima odgovara. Bezobrazluk !

*

MladenVR

  • **
  • Поруке: 104
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #551 послато: јул 01, 2009, 06:13:55 поподне »
a jel postoji mogucnost da se poveca samofinansirajuci za jos 350 posto sam ja 629 :D :D :D :D :D :D
velike su šanse, ako NATO opet krene da roka ili ako roknu Tomu Nikolića il Cecu :D :D :D

Nemoj neko Tomu da mi dira XD

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Упис на факултет
« Одговор #552 послато: јул 01, 2009, 11:09:38 поподне »
Nadam se da si Ana shvatila to odgovaranje,objasnili su ti kolege.:-)
Ja mislim da je bolje sto pre to prebrinuti,ako neces da znas za danas neces ni za sutra,ne?!:-)
Mislim to je stvar svakog studenta,nekome odgovara da polaze ispit prvog dana,a nekom poslednjeg....

*

ana90

Одг: Упис на факултет
« Одговор #553 послато: јул 02, 2009, 12:33:52 пре подне »
Sad mi je jasnije :)
Ali sto se tice toga, tih ispita i redosleda davanja istih, mislim da stvarno ne treba da se opterecujemo time sada. Upravo sto kazes Stefac21, ako ne znam za danas, necu znati ni za sutra. Ako znam, onda je druga prica. Jedino sto bismo imali dan,dva,tri za obnavljanje ... U sustini, ja oko toga ne brinem. Sad je bitno da prodje upis, da se lepo informisemo za tu prozivku, da li ce da bude ili ne , pa od oktobra, ucenjeeeeeee :D

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Упис на факултет
« Одговор #554 послато: јул 02, 2009, 06:30:00 пре подне »
Ево лепе вести за све самофинансирајуће студенте. Висина школарине за упис студената на основне академске студије враћена је на прошлогодишњи ниво и износи 70.000 динара. Школарина се може платити на шест рата (прва рата у износу од 20.000 и осталих пет у износу од 10.000 динара).