Упис на факултет

· 2343 · 567876
*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1590 послато: јун 29, 2010, 04:50:54 поподне »
Ma infarkt kakav god da je od srca je  ;D hehehhe. Ljudi i ja vam zelim svu srecu sutra... da svi dobro uradimo... i da se isplati sav ovaj trud oko ovog ucenja  ;)

...i ja se iskreno nadam da ce da se isplati, nisam ovako intezivno ucio jos od kada... ;D
...jos sutra da prodje i onda....Weeeeeeeeeeeeee.... 3 meseca  ;D ;D ;D ;D ;D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1591 послато: јун 29, 2010, 04:51:45 поподне »
hahahah Sany, Sany xD <3

i meni preskace, al zeludac :D

Meni samo malo vrije mozak... nista vise xD i osecam nesto u stomaku kako mi se vrti nenormalno :D :D :D  :* <3

mora da su leptirici :D :D (o boze definitivno me posalji u ludnicu - da svima bude lakse) :D :D :D

*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1592 послато: јун 29, 2010, 04:54:43 поподне »
@MawoSweet  - kao da sam znao, ja sam za dvoje i ucio :D
ma okeeeeeeeee relax  8) 8) trebalo bi da znam :D , bar mislim da znam il se nadam da znam xD neznam ni ja vise sta da mislim a cemu da se nadam xD verovatno onom najboljem  ;) ;)
mogo bih i ja u ludnicu de ne ides sama xD

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1593 послато: јун 29, 2010, 04:56:17 поподне »

...i ja se iskreno nadam da ce da se isplati, nisam ovako intezivno ucio jos od kada... ;D
...jos sutra da prodje i onda....Weeeeeeeeeeeeee.... 3 meseca  ;D ;D ;D ;D ;D

Jao da.... :D tri meseca slobodeeeeeeeeeeee :D znaci nece me biti 3 meseca u okolini :D


Meni samo malo vrije mozak... nista vise xD i osecam nesto u stomaku kako mi se vrti nenormalno :D :D :D  :* <3

mora da su leptirici :D :D (o boze definitivno me posalji u ludnicu - da svima bude lakse) :D :D :D
[/quote]

pa verovatno... xD nemoj tako.... mada iskreno receno svi smo stasali za ludnicu xD :D

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1594 послато: јун 29, 2010, 04:57:05 поподне »
i mene leptirici otkidaju.... :) Ja sutra ranom zorom oko 7h krecem za Nis, umrecu tih 2h u putu :)...ajoj meni !!!
Neka se samo zavrsi, kako god, ali nek se zavrsi ovo !  ;D ;D ;D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1595 послато: јун 29, 2010, 05:00:53 поподне »
@MawoSweet  - kao da sam znao, ja sam za dvoje i ucio :D
ma okeeeeeeeee relax  8) 8) trebalo bi da znam :D , bar mislim da znam il se nadam da znam xD neznam ni ja vise sta da mislim a cemu da se nadam xD verovatno onom najboljem  ;) ;)
mogo bih i ja u ludnicu de ne ides sama xD

haha xD svaka ti cast O.o ja i ono sto znam izmesam.. :/ znaci isla sam u gimnaziju, a ide mi lakse poslovna od sociologije (lol?)
joj i ja tako na momente ne znam sta osecam, sve izmesano uzburkano..samo mi dodje da vicem lalala i da odem iz kuce :D :D
inace hvala sto ces da mi pravis drustvo ^^

*

vera

  • *
  • Поруке: 43
  • V e r k a
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1596 послато: јун 29, 2010, 05:02:33 поподне »
@MawoSweet  - kao da sam znao, ja sam za dvoje i ucio :D
ma okeeeeeeeee relax  8) 8) trebalo bi da znam :D , bar mislim da znam il se nadam da znam xD neznam ni ja vise sta da mislim a cemu da se nadam xD verovatno onom najboljem  ;) ;)
mogo bih i ja u ludnicu de ne ides sama xD

haha xD svaka ti cast O.o ja i ono sto znam izmesam.. :/ znaci isla sam u gimnaziju, a ide mi lakse poslovna od sociologije (lol?)
joj i ja tako na momente ne znam sta osecam, sve izmesano uzburkano..samo mi dodje da vicem lalala i da odem iz kuce :D :D
inace hvala sto ces da mi pravis drustvo ^^



I ja se tako osecam, samo mi dodje da se derem!!!!

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1597 послато: јун 29, 2010, 05:04:35 поподне »
Zvanicna dijagnoza: "Svi su totalno spremni za ludnicu" :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1598 послато: јун 29, 2010, 05:05:04 поподне »
Hahahaha tako je :D samo bih zelela da dodam da ja ne osecam leptirice u stomaku, nego pticurine  :D

*

danijela9

  • *
  • Поруке: 7
  • tra la la la laaaaaaaaaaaaa
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1599 послато: јун 29, 2010, 05:13:37 поподне »
Hahahaha tako je :D samo bih zelela da dodam da ja ne osecam leptirice u stomaku, nego pticurine  :D
hahahahahahahahahahahahahahaha, takodje ;D

*

Sandra@

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1600 послато: јун 29, 2010, 06:40:49 поподне »
Hahahaha epa kad je tako, sutra nakon polaganja idemo svi u ludnicu :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1601 послато: јун 29, 2010, 06:42:29 поподне »
Sani prodje li trema.... i ono tvoje NISTA NE ZNAM EKONOMIKU :D ja se nadam sutra za neko pitanje od tebe xD

*

Sandra@

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1602 послато: јун 29, 2010, 06:44:52 поподне »
Sani prodje li trema.... i ono tvoje NISTA NE ZNAM EKONOMIKU :D ja se nadam sutra za neko pitanje od tebe xD
Hehe hvala Bogu proslo je :) Samo se ti nadaj :D salim se, za tebe uvek...ali se i ja nadam za neko pitanjce od tebe ;)

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1603 послато: јун 29, 2010, 06:47:16 поподне »
Hahahahah xD znaci sad nije ono jaoooo sve sam zaboravila xD ipak nesto znas... hhh :D

*

Sandra@

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1604 послато: јун 29, 2010, 06:48:47 поподне »
Nije, sad sam sve naucila, samo se nadam da sutra nece da bude to jaooooooooooo sve sam zaboravila...