Упис на факултет

· 2343 · 566801
*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1215 послато: јун 16, 2010, 06:39:33 поподне »
i ja ucim pretezno nocu...ubija me sunce preko dana, dzaba klima kad lepo vreme :-\ :D :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1216 послато: јун 16, 2010, 09:33:03 поподне »
A ja od 10 do 12, 13 uvek jer  je tad jedino tisina....  :-\ sada sam pocela da obnavljam do 4 oblasti pola sam zaboravila  >:( nerviram se  :-\ a sutra cu da krenem sociologiju i uporedo cu da obnavljam ekonomiku  ;) pa daj Boze da mi uspe :)
E blago vama, ja po pola presao, al ne mogu da ucim preko dan sunce, reka, kupanje....eeee...e mora da imamo neku lozinku kako da se prepoznamo na prijemnom... :D

hehe u pravu si xD

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1217 послато: јун 16, 2010, 11:08:01 поподне »
Ja ucim kad stignem ^_^
I ladno sam presla prve dve i deo trece oblasti iz poslovne za nekih sat vremena mozda! :D
Da vas pitam, ucite li one karakteristike drustva ogran.odg., ortackog i slicno? Meni ono obimno a gledala sam nesto - u zadnjih 3 godina nijedno takvo pitanje nije bilo na prijemnom... Hum?
A za prepoznavanje...hmmmm, pa reci cemo ko ce kako da se obuce vece pred prijemni ^_^

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1218 послато: јун 16, 2010, 11:47:51 поподне »
Ja ucim kad stignem ^_^
I ladno sam presla prve dve i deo trece oblasti iz poslovne za nekih sat vremena mozda! :D
Da vas pitam, ucite li one karakteristike drustva ogran.odg., ortackog i slicno? Meni ono obimno a gledala sam nesto - u zadnjih 3 godina nijedno takvo pitanje nije bilo na prijemnom... Hum?
A za prepoznavanje...hmmmm, pa reci cemo ko ce kako da se obuce vece pred prijemni ^_^

jao ja sam ih ucila.... naucim ih sutra dan pojma nemam... opet naucim sutra dan opet.... te karakteristike preduzeca su za mene nemoguca misija  :D  8)  :D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1219 послато: јун 17, 2010, 09:23:39 пре подне »
ljudi.....cutite..prenece im neko nase slabosti xD

i za mene su nemoguca misija..... :D :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1220 послато: јун 17, 2010, 12:44:11 поподне »
ljudi.....cutite..prenece im neko nase slabosti xD

i za mene su nemoguca misija..... :D :D

Hahahahaha u pravu si ... bolje da cutimo :D inaceeee bice gusto :D mozda neko gleda ova nasa jadikovanja :D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1221 послато: јун 17, 2010, 01:19:44 поподне »
gleda "squirrel" (da mi je znati ko je to)  :)
 ali odgovara samo na konkretna pitanja vezana za upis :D

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1222 послато: јун 17, 2010, 08:48:37 поподне »
pa da se i ja javim posto sam sve postove procitala  ;D sany_91 samo da ti kazem, da te u potpunosti razumem, i ja sam poslovni administrator i znam koliko si se nervirala zbog mature, svi PA-i smo, a na kraju, sve se svelo na grupni rad (citaj, prepisivanje  ;D). ja sam htela da se spremam za psihologiju, ali zbog mature nisam stigla da spremim, a ogromna je knjiga. i ja sam za fax uzela ekonomiku i sociologiju, i `ucim` ekonomiku trenutno  :D pa valjda cemo svi na budzet, nadam se :D

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1223 послато: јун 17, 2010, 09:01:18 поподне »
izvod iz matične knjige rođenih- da li moze stariji ili mora da bude ne stariji od 6 meseci?
dokaz o uplati naknade za polaganje prijemnog ispita (na pomenuti broj žiro računa u odgovarajućem iznosu)- kada uplatimo u posti, jel jedan primerak uplatince predajemo kao dokaz i koji je to br. ziro racuna?
dokaz o uplati naknade za polaganje dopunskih ispita (uplata se vrši u odgovarajućem iznosu na žiro račun Ekonomskog fakulteta u Nišu br. 840-1683666-17)- jel ovo vazi samo za one koji dolaze iz skola koje nemaju odgovarajuce predmete, ako sam dobro razumela?

kog dana je prijavljivanje, i kog dana je prijemni?


*

northenko

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1224 послато: јун 17, 2010, 09:46:44 поподне »
Пријављивање кандидата је 23, 24. и 25.06.2010.године, од 10,00 до 14,00
часова.
Пријемни испит полаже се дана 30.06.2010.године, са почетком у 10,00
часова, према распореду који ће бити објављен на огласним таблама
Факултета.
Резултати пријемног испита и јединствена ранг листа биће објављени
најкасније до 03.07.2010.године.
Коначна ранг листа биће објављена 06.07.2010.године, а од истог датума,
до 14.07.2010. године, обавиће се упис примљених кандидата.

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1225 послато: јун 17, 2010, 09:53:52 поподне »
pa da se i ja javim posto sam sve postove procitala  ;D sany_91 samo da ti kazem, da te u potpunosti razumem, i ja sam poslovni administrator i znam koliko si se nervirala zbog mature, svi PA-i smo, a na kraju, sve se svelo na grupni rad (citaj, prepisivanje  ;D). ja sam htela da se spremam za psihologiju, ali zbog mature nisam stigla da spremim, a ogromna je knjiga. i ja sam za fax uzela ekonomiku i sociologiju, i `ucim` ekonomiku trenutno  :D pa valjda cemo svi na budzet, nadam se :D

He he i kod nas je bio grupni rad.... ali sreca ja se nisam mnogo zamarala teorijom, samo prakticnim delom  :-\ a sada me cekaju jos vece muke od toga hmhm :D i ja se nadam da cemo svi upasti na budzet, ali kako ucim . . . nesto me malo hvata i panika  ;D hehehhe

a u vezi tvog drugog posta ovde imas konkretne informacije

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/0524_konkursEF.pdf

a dopunski ispiti nisu za nas ekonomiste i gimnazijalce.... :) :) :)  :-* :-*

*

joki

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1226 послато: јун 17, 2010, 10:02:07 поподне »
Iz iskustva od prosle godine, mogu vam reci da je konkurencija bila jaka, i da je prijemni lak, ali dobro naucite, jer manje od pola poena moze da vam hvali za budzet...Srecno svima...:)

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1227 послато: јун 18, 2010, 01:12:45 пре подне »
Iz iskustva od prosle godine, mogu vam reci da je konkurencija bila jaka, i da je prijemni lak, ali dobro naucite, jer manje od pola poena moze da vam [size=20 pt]hvali [/size]za budzet...Srecno svima...:)

...fali. :/

P.S. Hvala.

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1228 послато: јун 18, 2010, 10:14:38 пре подне »
Ma ajde nema veze sto je pogresio.... svakom se desava.... i ja cu provaliti nesto sigurno xD samo cekam taj trenutak ;D

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1229 послато: јун 18, 2010, 10:28:09 пре подне »
znam ...desava se, ali mene to jako uzasava.  :-\
kada ja pogresim........bolje da ne vidite kako pocnem da se ponasam prema sebi...