Упис на факултет

· 2343 · 566816
*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1200 послато: јун 15, 2010, 05:25:05 поподне »
Izgleda niko neće ništa da deli sa nama  :-\  :D  :D  :D

Ili niko ne ide, ili pak niko nece da da, jedno od ta dva :D

*

Mali Marko

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1201 послато: јун 15, 2010, 09:13:06 поподне »
Ma sigurno ima... nego nece da kazu

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1202 послато: јун 15, 2010, 10:11:15 поподне »
Ma kad razmislimo logicno pripreme odgovaraju samo onima koji su izabrali i matematiku.... ovo ostalo je cisto bubanje, ionako su nam dali sazvakano sta treba da naucimo.... :D a manji broj izabere matematiku  ;D hi hi hi jaoooooooo hvata me lagana panika... ljudi jos 15 dana... ja zavrsavam ekonomiku a sociologiju nisam ni pocela  :-\

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1203 послато: јун 15, 2010, 10:31:22 поподне »
Ma kad razmislimo logicno pripreme odgovaraju samo onima koji su izabrali i matematiku.... ovo ostalo je cisto bubanje, ionako su nam dali sazvakano sta treba da naucimo.... :D a manji broj izabere matematiku  ;D hi hi hi jaoooooooo hvata me lagana panika... ljudi jos 15 dana... ja zavrsavam ekonomiku a sociologiju nisam ni pocela  :-\

eh...a ja sam mislila da sam jedina.. :-\
(mada ni ekonomiku nisam bog zna koliko uradila..)

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1204 послато: јун 15, 2010, 10:39:36 поподне »
Ma ljudi nas prijemni se sprema za dve nedelje lagano!
Sociologija je malo teza od poslovne - bar meni, a ja sam do sad sve to iscitavala a od sutra se bacam na opasno ucenje... Kada cete da se prijavljujete? Ja 24-og - zlatna sredina ^_^

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1205 послато: јун 15, 2010, 10:51:31 поподне »
Sociologija je malo teza od poslovne - bar meni, a ja sam do sad sve to iscitavala a od sutra se bacam na opasno ucenje... Kada cete da se prijavljujete? Ja 24-og - zlatna sredina ^_^

Oh, koliko srodnih dusa... :D :D

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1206 послато: јун 15, 2010, 10:59:15 поподне »
Kod mene iscitavanje ne pomaze :( pokusavala vec... tako da sta naucim naucim.... sutra da predjem te tri male oblasti, pa da obnovim mada 40% naucenog sam zaboravila :/


Ja cu otici 23. sigurnija sam :D haha, nego da pitam nije mi jasno za uplatnicu, gde ja treba da uplatim te pare i kada  ???

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1207 послато: јун 15, 2010, 11:15:01 поподне »
u banci, popunis uplatnicu (kome, sta, kada) i oni ti udare pecat i dobijes original koji nosis sa sobom ;)

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1208 послато: јун 15, 2010, 11:41:22 поподне »
Potrudi se da nadjes uplatnice sa tri primerka za bilo sta sto budes placala a da je vezano za fakultet... To radi za svaki slucaj jer moze da dodje do neprijatnih okolnosti a tako je i najbolje jer jedan primerak uvek ostaje banci, drugi dajes fakultetu a treci zadrzavas za sebe (NAJVAZNIJE) Ako koristis one od dva primeraka onda obavezno kopiraj pre nego sto ih predas faksu...
Inace kad popunis prijavu za prijemni i podneses sta treba, uz to prilozis uplatnicu i oni ti daju broj i toliko...

Posle vec kad se upisujete na faks, posto upis traje 5 dana, ako vama tako odgovara gledajte sto kasnije da se upisete zbog polaganja. Ja sam se upisao u cetvrtak i sada ukoliko ispit traje 4 dana obicno polazem treceg dana ili na kraju drugog, onima koji su se upisali poslednjeg dana je najbolje :)

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1209 послато: јун 16, 2010, 09:29:43 пре подне »
Sta bismo mi bez tebe Faraday! :D
Imam glupo pitanje, pise da je za prijavu na konkurs potrebno poneti original dokumenta (svedocanstva napr), jel mogu ja da fotokopiram svedocanstva, da ih overim kao vazece pa to da dam? Mozda ce to da mi treba, odakle znam a neko mi rece da se kasnije vadjenje dokumenata sa fakulteta dodatno placa... Hum? ^_^

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1210 послато: јун 16, 2010, 09:53:52 пре подне »
Mislim da mora originali, a ti napravi fotokopije pa ih overi za tebe...
Kasnije ako hoces da podignes dokumenta na revers, mislim da je 800 din. 10 minuta...tako su rekli mojoj drugarici....

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1211 послато: јун 16, 2010, 12:52:04 поподне »
Ok, znaci da to uradim u bilo kojoj banci pre nego sto dodjem za prijavu :)))))  a za upisivanje poslusacu tvoj savet Faraday  ;)  ;)  ;) Ja sam domalopre KONACNO zavrsila ekonomiku posle moram da je obnovim da vidim sta sam sve zaboravila  >:( a verujem da je mnogo toga zaboravljeno

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1212 послато: јун 16, 2010, 01:59:57 поподне »
Jao blago tebi... Evo ja sad krecem... :SSS

*

Mew0Sweet

  • **
  • Поруке: 192
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1213 послато: јун 16, 2010, 02:06:08 поподне »
grdno nam ucenje u net, face i forumase :D :D :)

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Упис на факултет
« Одговор #1214 послато: јун 16, 2010, 03:41:23 поподне »
E blago vama, ja po pola presao, al ne mogu da ucim preko dan sunce, reka, kupanje....eeee...e mora da imamo neku lozinku kako da se prepoznamo na prijemnom... :D