Факултети > Економски факултет

Упис на факултет

(1/469) > >>

squirrel:

--- Цитат: Djape7  април 03, 2009, 02:14:38 поподне ---Posto se niko ne javlja na telefon koji ste mi dali moracu da pitam ovde.Da li postoje neke skripte,literatura,prirucnik,nesto gde postoje ista pitanja koja ce pojaviti ove godine na prijemnom?Ne zanimaju me resenja iz proslih godina, informator,opis smerova ,knjige iz kojih treba da se uci,to znam ,NEGO KAKVA CE BITI OVE GOD!!Ako postoji tako nesto,odakle mogu da se spremim,mada cini mi se da postoji.

--- Крај цитата ---
Приручник који можете купити на скриптарници факултета садржи оно што Вама треба. Поздрав.

Kriss:
Pozz ljudi, pazi ovako, meni sad sledi upis i prijemni ja se odlucujem za ekonomsku, al posto nema njen razvijeni sajt sa zavrih ovde :D pa rekoh da vas pitam kako je tamo na fakultetu???
pozz svima

nmkraljmpek:
pitanje za moderatora ako je upucen...
spremam se za upis na ekonomski  fakultet imam skripte tj prirucnik za polaganje i iz osnova i  iz poslovne ekonomije,ta dva predmeta cu izabrati,pa me interesuje da li pitanja na prijemnom mogu biti samo odatle i ni odkuda vise??

natasa:

--- Цитат: nmkraljmpek  април 12, 2009, 01:30:20 поподне ---pitanje za moderatora ako je upucen...
spremam se za upis na ekonomski  fakultet imam skripte tj prirucnik za polaganje i iz osnova i  iz poslovne ekonomije,ta dva predmeta cu izabrati,pa me interesuje da li pitanja na prijemnom mogu biti samo odatle i ni odkuda vise??

--- Крај цитата ---
evo ja cu :)
samo odatle uci

nmkraljmpek:
hvala nato... :-*

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију