Питам се, питам те

· 24 · 23792
*

Rebelde

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #15 послато: септембар 21, 2010, 06:51:54 поподне »
da li ce biti oktobar 2? iskreno nadam se da nece da mi bude potreban,ali ko pita ne skita :D

*

Miroslav_SSFZNR

  • *
  • Поруке: 11
    • www.ssfznr.org.rs / http://www.znrfak.ni.ac.rs/13-01-Studenti-Savez.html
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #16 послато: октобар 02, 2010, 12:55:34 поподне »
da li ce biti oktobar 2? iskreno nadam se da nece da mi bude potreban,ali ko pita ne skita :D

OBAVEŠTENjE O DODATNOM ISPITNOM ROKU ( OKTOBAR II )

U skladu sa odlukom Nastavno-naučnog veća Fakulteta zaštite na radu u Nišu od 01. 10. 2010. godine, studentima osnovnih i osnovnih akademskih studija na Fakultetu zaštite na radu u Nišu, odobrava se dodatni ispitni rok OKTOBAR II u školskoj 2009/2010. godini.
Ispitni rok će biti održan od 07. do 15. 10. 2010. godine, prema rasporedu koji će biti naknadno objavljen na oglasnoj tabli i internet stranici Fakulteta.
Prijavljivanje ispita vršiće se 04. i 05. oktobra 2010. godine od 9 do 15 časova.
Shodno Odluci o visini naknada za usluge iz obrazovne delatnosti za osnovne i osnovne akademske studije na Fakultetu zaštite na radu u Nišu, broj 03-432/4 od 16.11.2009. godine, nadoknada za polaganje ispita u vanrednom roku iznosi:

- 2000,00 dinara za budžetske i samofinansirajuće studente
- 50 € za studente strane državljane.

Uplate se vrše na žiro račun Fakulteta zaštite na radu u Nišu broj:840-1747666-77sa pozivom na broj 205 - 34 - broj indeksa

*

kentaur

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #17 послато: октобар 26, 2010, 03:23:36 поподне »
Da li neko zna kada ce biti objavljen raspored nastave za studente 4.godine osnovnih studija (stari nastavni plan), sa visom skolom?

*

Miroslav_SSFZNR

  • *
  • Поруке: 11
    • www.ssfznr.org.rs / http://www.znrfak.ni.ac.rs/13-01-Studenti-Savez.html
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #18 послато: октобар 26, 2010, 06:12:01 поподне »
Da li neko zna kada ce biti objavljen raspored nastave za studente 4.godine osnovnih studija (stari nastavni plan), sa visom skolom?

Verovatno uskoro, pratite sajt fakulteta www.znrfak.ni.ac.rs ili facebook stranicu Saveza studenata http://www.facebook.com/SSFZNR

*

Rebelde

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #19 послато: септембар 28, 2011, 02:59:04 пре подне »
Da nije malo preterano da obnova godine kosta 1200 dinara po bodu!?!
Zar nije logicnije da kosta makar 600 dinara (sto je jelte polovina) ili da bude manja suma!?

*

datcha

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #20 послато: децембар 12, 2013, 03:41:24 поподне »
Pitam se, koliko vremena treba da prodje da bi se izdala master diploma. Studirao sam po starom programu i diplomirao krajem juna ove godine. Istovremeno sam podneo zahtev  za izjednacavanje i izdavanje master diplome i uplatio sve troskove, a reseje zahteva mi je stiglo u novembru.
Kada mogu da ocekujem svoju diplomu?
Unapred hvala.

*

MilanS

  • *****
  • Поруке: 2
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #21 послато: децембар 25, 2013, 01:52:56 поподне »
Pitam se, koliko vremena treba da prodje da bi se izdala master diploma. Studirao sam po starom programu i diplomirao krajem juna ove godine. Istovremeno sam podneo zahtev  za izjednacavanje i izdavanje master diplome i uplatio sve troskove, a reseje zahteva mi je stiglo u novembru.
Kada mogu da ocekujem svoju diplomu?
Unapred hvala.
[/quot
Pitam se, koliko vremena treba da prodje da bi se izdala master diploma. Studirao sam po starom programu i diplomirao krajem juna ove godine. Istovremeno sam podneo zahtev  za izjednacavanje i izdavanje master diplome i uplatio sve troskove, a reseje zahteva mi je stiglo u novembru.
Kada mogu da ocekujem svoju diplomu?
Unapred hvala.
Fakultet ne ispisuje diplome, vec univerzitet, odnosno ministarstvo, tako da od fakulteta ne zavisi kada ce vam biti izdata diploma. Pozdrav

*

Natasha992

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #22 послато: август 22, 2014, 06:12:01 поподне »
Pozdrav,

Moze li mi neko reci koliko se placa obnova prve godine i koja je procedura za obnovu? Hvala unapred na odgovoru. :)

*

57UD3N7

  • *
  • Поруке: 16
Одг: Питам се, питам те
« Одговор #23 послато: октобар 20, 2014, 05:20:45 поподне »
Da li na vašem fakultetu budžetski studenti plaćaju prenos ESPB-a (ispita) iz predhodne godine?

Hvala unapred na odgovoru :)